» » » Як знищити свою кар'єру, використовуючи соціальні мережі
Усі новини

Як знищити свою кар'єру, використовуючи соціальні мережі

Як знищити свою кар'єру, використовуючи соціальні мережі

Якщо бажаєш вдало побудувати кар'єру, будь на чеку: твої лайки, коментарі і пости можуть сильно тобі нашкодити Як не крути, але соціальні мережі міцно увійшли в наше життя. А тому, якщо бажаєш вдало побудувати кар'єру, будь на чеку: твої лайки, коментарі і пости можуть сильно тобі нашкодити як при пошуку роботи, так і вже на "насидженому" робочому місці.
Соціальні мережі - підступна штука: якщо грамотно їх використовувати, є можливість обрости корисними знайомствами і знайти чудову роботу, навіть не виходячи з дому. Але якщо звертатися з ними невміло - і оком моргнути не встигнеш, як твоя кар'єра зіпсується, ще навіть не розпочавшись. Як уникнути неприємностей? Дуже просто, головне - не допускати 6 помилок, про які MEN's LIFE розповість тобі нижче.
Фотографії
Перш за все, роботодавець оцінить в твоєму профілі особисті фото. На жаль, але навіть єдиний божевільний знімок з веселої вечірки може значно підірвати твою репутацію. Тому, виставляючи особисті фото, спочатку переконайся, що начальство і колеги не сприймуть їх, як доказ твоєї несерйозності - тобі ж не потрібні їх косі погляди?
Слова
Живеш не тільки реальним життям, а й віртуальної? Тоді пам'ятай, що за промовою доведеться стежити в обох світах. Безтурботно напишеш пару міцних слівець на своїй сторінці, і начальство тут же подумає, що ти лукавиш і намагаєшся приховати своє справжнє обличчя, адже на роботі вони бачать виключно важливого і пристойну людину. Таким чином, в тобі засумніваються, а втрата довіри з боку керівництва - вельми поганий сигнал.
Друзі
Не забувай, твої друзі в будь-який момент можуть безтурботно викласти в соцмережі компрометуючі фото, навіть не замислюючись про наслідки. Тому не втрачай пильність, а ще краще - попроси товаришів взагалі не відзначати тебе на подібного роду знімках.
Інтереси
Твій начальник може без проблем ознайомитися з групами, на які ти підписаний - вони завжди відкриті для загального огляду. Тому паблік з дурними назвами краще перенеси в свої закладки. А ось підписуватися бажано на групи, тісно пов'язані з твоєю професією. Це не тільки позитивно позначиться на твоєму іміджі, а й стане в нагоді в майбутньому.
Ігри
У тому випадку, якщо ти не уявляєш свій відпочинок без ігор, постарайся хоча б не афішувати це в соцмережах. Список ігрових додатків, маячить в твоєму профілі, не принесе тобі нічого хорошого. Не важливо, ти граєш постійно або раз на пів року - начальство вселить собі, що ти і дня не проживеш без ігор, а то і робиш це в розпал робочого часу.
Критика
Чи не ризикуй критикувати або грубо обговорювати як колег, так і компанії в своєму профілі - про таке можна говорити тільки особисто і тільки з перевіреними людьми. Також не думай навмисно лити бруд на конкурентів, щоб догодити начальству - не забувай, що може настати момент, коли ти змушений будеш відправити і їм своє резюме.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю