» » » Як боротися з інтригами і плітками на робочому місці?
Усі новини

Як боротися з інтригами і плітками на робочому місці?

Як боротися з інтригами і плітками на робочому місці?

На жаль, інтриги на роботі були, є і будуть. З їх допомогою займають своє місце під сонцем, мстять або просто розважаються. Як не стати жертвою офісних павуків? На жаль, інтриги на роботі були, є і будуть. З їх допомогою займають своє місце під сонцем, мстять або просто розважаються. Як не стати жертвою офісних павуків?

ЯК РОЗПІЗНАТИ. Якщо при вашому поява співробітники припиняють жваві бесіди, якщо раніше доброзичливо налаштовані по відношенню до вас колеги починають вас уникати, намагаються швидко згорнути бесіду і відповідають на ваші запитання односкладово і при цьому у вас ні з ким з них не було відкритого конфлікту, значить, хто -то налаштував колектив проти вас. Що робити в цьому випадку? Перш за все, не реагуйте негативом на негатив. Якщо ви будете зриватися при вигляді косих поглядів і влаштовувати розборки, то тим ви остаточно переконайте колег в правильності зроблених на рахунок вас висновків. Займіть позицію доброзичливого нейтралітету. Проаналізуйте свою поведінку і постарайтеся виправити ті недоліки, завдяки яким інтриганів вдалося розпалити полум'я негативу проти вас (природно, мова не йде про тих «недоліки», які є вашою конкурентною перевагою і які просто викликають почуття заздрості у колег). Якщо ж ви побачили, що до вас стало гірше ставитися начальство, негайно поговоріть з ним. Запитайте прямо: що стало не влаштовувати у вашій роботі і що вам потрібно виправити.

ПРОФІЛАКТИКА


1. Як ми вже говорили, часто інтригують недохваленние і недооцінені. Тому частіше хваліть своїх підлеглих. Не забувайте про їхні дні народження, в загальному, всіляко підкреслюйте цінність співробітника.

2. Іноді павутину починають плести просто через нудьгу, щоб урізноманітнити робочу рутину. А тому періодично влаштовуйте на роботі якісь заходи, які б і колектив згуртували, і розрядили обстановку. А у вільний від відпочинку час - в роботу з головою, щоб на інтриги не було ні часу ні сил.

3. Не заводьте дружбу з підлеглими. Там де є фаворити, завжди є і інтриги.

4. Не запускайте проблему. Якщо ви бачите, що щось не так, що співробітник чимось незадоволений, тут же поговоріть з ним наодинці і начистоту.

5. Якщо є можливість, забороніть на робочому місці спілкуватися в соцмережах і в «асьці» - це розсадник пліток.

6. Створюйте на роботі доброзичливу атмосферу: інтриги в хорошому настрої не плетуться.

ХТО «ПАВУК»?
Плетуть інтриги недохваленние або недооцінені, на їхню суб'єктивну думку, співробітники. Тому в кожному колективі повинні бути публічні похвали і заохочення. І не повинно бути відвертих «любимчиків». По-перше, вони можуть стати об'єктом інтриг. По-друге, розжалуваний у звичайні співробітники, вони можуть почати мстити і перетворяться в павуків.

ХТО «МУХА»?
Під приціл інтриганів потрапляють, як правило, керівники середньої ланки (їх місце приваблює багатьох, а самі вони ще недавно були звичайними співробітниками, а тому дистанція з підлеглими у них менше) і любимчики начальства (причиною тому - банальна «жаба»). Але в мережі офісних павуків потрапляють не всі з «групи ризику», а люди емоційні, чутливі: їх простіше вивести з внутрішньої рівноваги. Ну і само собою, змови найчастіше зустрічаються в жіночих і творчих колективах.

РОБИМО ВИСНОВКИ. Є стара добра прислів'я: немає лиха без добра. Іншими словами, з будь-якої ситуації можна отримати користь і урок. Що дає доброго інтрига? По-перше, можливість поглянути на себе з боку і побачити свої негативні риси. Адже, як кажуть, все хороше про себе ми знаємо самі, і треба прислухатися до того, що про нас говорять. Нехай навіть у нас за спиною. Але до почутого потрібно ставитися конструктивно: не пірнати у вир самокопання і самобичування з головою, а виправляти недоліки. По-друге, наявність інтриги - яскраве свідчення того, що в колективі неправильно організована робота. Наприклад, у співробітників занадто багато вільного часу, який вони з успіхом витрачають на пересуди і підкилимні ігри.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: на що вас інтриги роботі
Лучшее за неделю