» » » Як врятувати від дружини свій пивний живіт?
Усі новини

Як врятувати від дружини свій пивний живіт?

Як врятувати від дружини свій пивний живіт?

Якщо ти пан-спортсмен, і життя свою так само не мислиш без гірських лиж і ранкових пробіжок, можеш сміливо закривати сторінку. Але якщо тобі доріг твій пивний живіт, як даність, - слухай

Я ненавиджу активний відпочинок. Вихідні я люблю проводити зі своїм другом телевізором. Ми з ним зазвичай п'ємо пиво. Але іноді з коридору виходить дружина, а у неї в руках - лижі. Або ковзани. Або ракетки для бадмінтону. І починається пекло.

Так вже вийшло, що суджена - не тільки красуня і комсомолка (природно, в минулому), але ще й спортсменка. Ви зараз, напевно, думаєте: це ж здорово, підтягнуті форми і все таке. Але, як то кажуть в одному єврейському анекдоті, тільки я знаю, як ця гарна туфля мені тисне. Звичайно, велике значення тут має ступінь спортивності дружини. Якщо вона просто любить активний спосіб життя - це ще куди не йшло. А якщо вона справжня фанатка, скажімо, керлінгу, то справа - швах! В цьому випадку, хочеш не хочеш, а доведеться вчитися драїти шваброю лід (або що вони там роблять). В іншому випадку ти повільно викотився з її життя, і, зрозуміло, ніякі ультиматуми «або я, або спорт» не допоможуть. Тому зупинимося на варіанті: дружина любить активний відпочинок.

Якщо ти пан-спортсмен, і життя свою так само не мислиш без гірських лиж і ранкових пробіжок, можеш сміливо закривати сторінку. Але якщо тобі доріг твій пивний живіт, як даність, - слухай. Зараз я розповім тобі, які хитрощі я зазвичай використовую, щоб уникнути розмов формату «що я в тобі знайшла?». Отже:

1. «У мене болить голова». Все просто. Зрештою, жінки століттями використовують цей трюк, щоб ухилитися від самі знаєте чого. Ми розуміємо, в чому справа, і вони розуміють, що ми розуміємо Тут - те ж саме. Це, звичайно, плагіат, але дієвий. Головне, на фразу «пробіжимося на лижах, повітрям подихайте - і голова пройде» необхідно відповісти, що голова в тебе болить не тому, що вчора в барі випив 17 кухлів, а тому, що спав по її милості з відкритим вікном і застудився, блін .

2. «Я зайнятий». Зрештою, якщо вже не можеш гідно відповісти на закиди, викликані валянням дурня на дивані, придумай якусь гідну справу. Я зазвичай кажу, що мені потрібно писати чергову епістолу, а сам врубаю який-небудь свіжий бойовик і вдягаю навушники.

3. «А давай краще ». Теж дієвий спосіб. Правда, і мінус його очевидний: альтернатива повинна бути відповідною. Якщо не пробіжка - то театр, не ковзани - так ресторан. Кому як, але мені, ледареві, краще вже в ресторан, ніж лазити по горах, як ліричний герой пісні «Скелелазка».

4. «А ти взагалі пам'ятаєш, який сьогодні день ?!». Нестандартний хід. Спрацювало всього один раз. Всім відомо, що саме ми, мужики - фахівці з забування важливих дат. Але якщо ти хороший актор, то чим чорт не жартує? Стратегія в цьому випадку проста: атака - краща оборона. Зроби вигляд, що засмутився, кинувши: «Ну, ти поки повспоминать, а я своїми справами займуся ». Проблема в тому, що за «справами» доведеться що-небудь вигадати, а то ж приб'є лижною палицею.

На закінчення хочу сказати: моя вага - 110 кілограмів. І все тому, що я використовую наведені вище відмовки регулярно. 110! Гарненько подумай про це, перш ніж скористатися настільки вагомими порадами.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю