Усі новини

Самі незвичайні історії розлучень

Самі незвичайні історії розлучень

Особисті відносини дуже часто бувають курйозними - часто ми чуємо про те, що хтось чинить вельми незвичайним чином. Крім того, дуже цікаві бувають причини розлучення - що називається "навмисне не придумаєш"

Особисті відносини дуже часто бувають курйозними - часто ми чуємо про те, що хтось чинить вельми незвичайним чином. Однак одруження і розлучення - це все ж серйозний крок. Але, мабуть, не всі так вважають. Крім того, дуже цікаві бувають причини розлучення - що називається "навмисне не придумаєш". За мотивами всіх цих історій можна книгу написати, яка точно стане бестселером.

Чоловік пригрозив дружині розлученням через тістечка

Ченг Ю, китаєць, пригрозив дружині розлученням в офіційному порядку, якщо та не припинить постачати його солодощами. Справа в тому, що дружина змушувала його з'їдати тістечко при кожному прийнятті їжі. Спочатку чоловік відчував себе щасливим - стільки солодощів, приготованих коханою дружиною, адже це просто чудо. Але потім солодке йому стало набридати, і в кінці-кінців він вже бачити не міг ніяких тістечок, хоча дружина продовжувала наполягати на тому, щоб він з'їдав все. Загалом, поки китаєць НЕ пригрозив дружині розлученням, та продовжувала годувати його солодощами.

Дружина розлучилася з чоловіком відразу після медового місяця

А знаєте, чому? Тому що він взяв з собою у весільну подорож не тільки дружину, але і власну матір. Звичайно, це може служити показником ступеня теплоти почуттів, які відчуває син до матері, але дружині це дуже не сподобалося. Справа в тому, що новоявлений чоловік навіть не попередив дружину про те, що мати їде з ними в весільну подорож. Вона дізналася про це тільки в аеропорту, коли побачила свекруха з валізою. За словами нещасної дружини, чоловік "приділяв надзвичайно багато уваги своїй матері під час весільної подорожі". Відразу ж після повернення додому дружина подала на розлучення.

Дружина розлучилася з чоловіком через програш в карти

Це сталося в Росії. Чоловік грав у карти зі своїм другом, і коли гроші в нього закінчилися, запропонував одному прийняти дружину в якості ставки. Природно, дружину ніхто не питав про те, чи згодна вона на подібне. В результаті чоловік програв дружину, і остання, недовго думаючи, розлучилася з ним практично відразу ж.

Цікаво ще й те, що жінка через деякий час вийшла заміж за того самого одного чоловіка, який виграв її в карти. За словами новоявленої дружини, її новий чоловік був так галантний і ввічливий, що він їй дуже сподобався, і через пару місяців все закінчилося весіллям.

Молода жінка розлучилася з 62-річним чоловіком, бо не витримувала його ритм життя

Так, може бути і таке. 22-річна дівчина вийшла заміж за багатого 62-річного бізнесмена, але вже через кілька місяців розлучилася з ним, оскільки, за її власними словами, не витримувала ритм життя останнього. Бізнесмен міг за три дні облетіти на особистому літаку кілька країн, взяти участь в масі ділових зустрічей, вирішити кілька проблем, і після цього піти ще розважатися. Загалом, дівчина просто не витримала шаленого ритму життя бізнесмена.

Пара одружилася вдруге через 57 років після розлучення

Буває і так, що колишнє подружжя вирішують возз'єднатися через деякий час. Наші герої, 93-річний Леслі Харпер і 90-річна Елсі, вирішили возз'єднатися в шлюбі через 57 років після розлучення. За словами їхніх друзів, дітей і онуків, парочка була дуже щаслива возз'єднатися через стільки часу.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю