» » » 4 причини того, навіщо чоловікам діти
Усі новини

4 причини того, навіщо чоловікам діти

4 причини того, навіщо чоловікам діти

Навіщо діти жінці, в загальному цілком зрозуміло - материнський інстинкт не дрімає і вимагає свого виходу. Але ось навіщо вони можуть бути потрібні чоловікові - це вже зовсім інше питання

Навіщо діти жінці, в загальному цілком зрозуміло - материнський інстинкт не дрімає і вимагає свого виходу. Але ось навіщо вони можуть бути потрібні чоловікові - це вже зовсім інше питання. Так навіщо ж чоловік заводить дітей?

А нема чого! По зальоту. Або за рішенням дружини, яке вона втілила в життя, не озираючись на чоловіка. Або озирнулася на чоловіка, але тільки в ключі «Я дозріла, а тому ти тепер теж хочеш дітей». Загалом, приблизно так відбувається в дуже багатьох сім'ях. І нічого, народжують, виховують, іноді навіть непогані результати виходять. Але ось тільки цей варіант ніяк не відповідає нашому вихідного питання, тому що тут чоловік нічого не вирішує і нікого не заводить. А що відбувається в його голові, коли рішення дійсно приймає саме він?

Відкинемо всі моменти зовнішнього тиску суспільства в ключі «тому що так треба». Припустимо, що перед нами чоловік, якому цілком і абсолютно плювати на думку батьків, бабусь, колег по роботі, державних діячів та інших проповідників дітонародження. Адже такі чоловіки теж зустрічаються, і деякі з них (як би дивно це не було), теж заводять дітей! Навіщо?

В першу чергу - щоб нарешті таки награтися. Щоб спочатку побудувати з кубиків найвищу і красиву вежу, сфотографувати її і пишатися. Нехай навіть на фотке півголови малолітнього сина відрізані, кого це хвилює? Ви подивіться краще, яка башта!

Потім можна буде купити йому багато усіляких машинок, катерів та іншого - і теж награтися вдосталь. Потім прийде черга радіокерованої техніки, а це вже зовсім неймовірна солодка мрія. Ну, хіба не варто завести дитину заради одного лише радіокерованого вертольота? Звичайно варто! Ну і про ігровій приставці теж не слід забувати.

Друга причина завести дитину - теж ігрова, але в іншому ключі. Хочеться нарешті награтися в футбол на покинутому пустирі, повалятися вдосталь в траві, покататися стрімголов з гори і шпурляти сніжками. А ще треба ж з кимось ходити на риболовлю, але щоб ця людина не встановлював свої правила, а з відкритим ротом слухав словами батька і робив все, як той йому каже.

І звідси ми приходимо до третьої причини - хочеться комусь передавати свою мудрість. Щоб було не нудно свердлити дірки в стінах, і хтось подавав молоток і плоскогубці, а заодно слухав і вчився. Щоб на дачі не поодинці колошматити цвяхи, пиляти старі гілки з яблунь і стригти газон, а разом з уважним учнем.

Ну і четверта причина - це бажання пишатися. Людиною, який носить твої гени, якого ти виховав і навчив, і який досяг в житті більшого, ніж його батько.

Але всі ці великі і важливі цілі руйнуються, коли раптом у дружини народжується дівчинка Це повне і остаточно розчарування. По крайней мере, так здається на перший погляд. На щастя, зараз чоловіки вже не настільки твердолобі, як в старі часи. Ми швидко адаптуємося до нових обставин, і в підсумку дочок любимо навіть більше ніж синів. Але це вже інша історія.

Автор: Кирило Гун

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю