» » » Підказка втомленому батькові: 3 варіанти спокійної гри з дитиною
Усі новини

Підказка втомленому батькові: 3 варіанти спокійної гри з дитиною

Підказка втомленому батькові: 3 варіанти спокійній гри з дитиною

Один вдома з дітьми - непросте випробування для тата. Маленькі непосиди не втомлюються бігати, стрибати, грати і пустувати. Ідеями, ніж втомленому батькові зайняти малюків до приходу мами, діляться експерти інтернет-магазину «Будинок iграшок».

Найпростіший спосіб змусити дітвору заспокоїтися - включити улюблені мультики. Але часте сидіння перед екраном шкідливо для малюків. Тому, щоб «приборкати» пустунів і з користю провести час, краще зайняти їх цікавою грою.

Конструювання з «Лего»

Конструктори LEGO - одна з найпопулярніших дитячих забав. З їх допомогою можна надовго захопити малюків цікавим заняттям. У лінійці «Лего» представлені набори різної тематики та рівня складності, тому можна підібрати конструктор, відповідний дитині за віком і сфері інтересів. Додатковий бонус в тому, що зібрана модель стає іграшкою, яку потім можна задіяти в розігруванні рольових сюжетів.

Наприклад, серія « Лего Ніндзяго »Запрошує хлопчиків і дівчаток в захоплюючий світ, де живуть ніндзя, дракони, скелети і злі чаклуни. З деталей конструкторів можна збирати міста, японські пагоди, монастирі, арени для битв, загадкові транспортні засоби, бойову зброю, міні-фігурки героїв, а потім задіяти це в іграх. Ніндзя тренуються на спеціальних базах. Відточивши майстерність в боротьбі Кружітцу, вони застосовують освоєння прийоми в битвах з казковими противниками. Все це настільки захоплює дитячу уяву, що відірвати дітей від гри неможливо.

Збирання 3D-пазлів

Збирати яскраві картинки з пазлів - захоплююче заняття. Але ще цікавіше, коли замість плоского зображення виходить об'ємна модель, яку можна взяти в руки і перетворити в іграшку або ексклюзивний елемент інтер'єру.

Таку можливість надають 3D-пазли. За функції вони близькі до головоломці і конструктору, але складаються не з кубиків, а з особливих деталей з паперу, дерева або м'яких полімерів, які кріпляться без клею і спец - тільки за рахунок зміни країв. В результаті їх правильного з'єднання виходить тривимірна конструкція у вигляді будівлі, транспортного засобу, чинного механізму, мультяшного персонажа, тварини, квітки і т. Д. - це залежить від тематики набору. Така гра не тільки захоплює, а й вчить просторовому сприйняттю, розвиває логіку і уяву, тренує дрібну моторику рук.

Вертіння Бейблейд

Для гіперактивних дітей, яким важко всидіти на місці, піде розвага у вигляді Бейблейд, або Волчков.

Під час гри суперники одночасно запускають блейд за допомогою спеціального механізму. Вовчки крутяться, стикаючись між собою. Перемагає той гравець, чий блейд не вискочив за межі арени, не розпався і прокрутив довше дзиґи противника. Нескладна, але захоплююча гра підкорила дитячі серця по всьому світу. У неї з задоволенням грають і батьки, азартно б'ючись зі своїми чадами або між собою.

Цікавих забав, які з головою занурять малюків у світ ігор і розваг, досить багато. Вибирайте те, що подобається вашій дитині, - і проблема, чим зайняти непосиду, поки повернеться мама, вирішиться сама собою.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю