Усі новини

Правда про одруження

Правда про одруження

Ну що, дорогі ви мої, чоловіки! Сьогодні ми поговоримо з Вами про .Та-да, про одруження !!! Отже, пишу жіноче об'єктивну думку на цю страшну тему
Ну що, дорогі ви мої, чоловіки! Сьогодні ми поговоримо з Вами про .Та-да, про одруження !!!

Як би страшенно не звучало це слово для вас, хтось же все-таки це робить. Одружуються, і причому, багато за своїм власним бажанням! Жах! Ви вже в шоці? Це лише початок. Я сьогодні постараюся вам піднести справжню сторону одруження, і боятися тут взагалі-то, нічого. Постараюся вас в цьому переконати (ви зараз, скоріше за все думаєте, що я наївна і божевільна жінка, раз пишу такі дурниці, але я, все ж, ризикну).

Отже, пишу жіноче об'єктивну думку на цю страшну тему !!!

Якщо ви дійсно любите жінку, яка знаходиться поруч з вами, якщо вам з нею комфортно і «тепло», якщо ви відчуваєте прилив гордості за те, що ця жінка належить тільки вам, якщо вам тяжко без її нестерпною балаканини і гучного сміху, якщо вам самотньо без її ласки і ніжності, без її кумедних дурниць, то в чому, чорт візьми, проблема! У вас, дорогі мої, справжній комплекс! Ви боїтеся, боїтеся змін, боїтеся відповідальності! Але, в той же час ви вважаєте себе справжніми чоловіками, сильними, мужніми, я - людина-скеля, я всемогутній! І відповідальність теж сюди входить. Неполадочка якась, ви самі собі суперечите, виходить.

Ви не можете зрозуміти, що будь-якій жінці потрібна стабільність, потрібна впевненість у завтрашньому дні, а ви живете тільки сьогоднішнім. Якщо ви в глибині-глубіночке вашої неосяжної душіще відчуваєте, що ваша улюблена хоч на крапельку схожа на ваш ідеал жінки, не зволікайте, таке буває раз в житті. Жінки, вони такі, чекають вас чекають, сподіватися, чекають, чекають, чекають, чекають і ще 1000 разів чекають Але всьому приходить кінець, природою матінкою так задумано, що нам, коханим треба народжувати діточок, а роки все біжать і біжать, а ми, дурні, все чекаємо вас. І коли жінка розуміє, що чекати марно, тобі вже під тридцять, а ти досі не міряла білої сукні, все вистачить, і вона, крізь сльози розчарування піде від вас з розбитим серцем, в пошуках більш розсудливого чоловіка !! І правильно зробить! Ви ж гальма!

Потім, коли вам вже буде за тридцять, ви будете з болем в голові згадувати свою дурну юність, і, природно, жаліти, тому що ваша єдина, не дочекалася цих трьох, особливо нічого не рушали, слів: «Виходь за мене !!! ».

Для вас, якщо, звичайно, ви любите по-справжньому, свою обраницю, одруження тільки майже суцільні плюси.
По-перше, вона (ваша ненаглядна) нікуди більше від вас не дінеться, так як більшість жінок вірні своїм чоловікам, і для них заміжжя, як молитва, вони завжди будуть бігати близько вас, адже чоловік - це святе, це тобі не «молодий людина », чоловік - це так серйозно! Це та сама стабільність і впевненість для неї, вона тепер і очі не підніме на іншого! Стукнувши кулаком, ви, чоловіки, будучи чоловіками, не отримаєте у відповідь іронічне пирхання, а ваше прохання, швидше за все буде миттєво виконана!

Ну як? Чи відчуваєте себе царями? Стривайте, це не все!

По-друге, смачну вечерю на столі, вам забезпечений!
По-третє, ви для неї ідеал, всі ваші недоліки випаровуються, адже у чоловіка їх не може бути.
По-четверте, ваші родичі вас більше не дістають!
По-п'яте, якщо ви тим більше, вже живете разом, або кочує один до одного, то для таких екземплярів взагалі особливих змін не прогнозується. Вам же не обов'язково відразу ж заводити дітей, просто цей безглуздий штамп в паспорті дасть вам заспокоєння, що ви не втратите свою любимою, а їй дасть впевненість!
Жінка буде мити, прати, прибирати, перебирати горох, рис, пшоно, всі злакові культури, а ви тим часом будете валятися на дивані перед телевізором, з баночкою пива, поряд з диваном стоятиме ще ящик такого ж пива. По телику футбол ганяють, а дружина ногою миє підлогу, однією рукою протирає вам окуляри, а інший кладе вам чіпси в рот!
Клас! Не життя, а казка!
До речі про казки

Ось де ви повинні по-справжньому постаратися, і напружити свої мозкові звивини!
Зробити красиво пропозицію, це вже, як окремий вид мистецтва, це по силі тільки справжньому чоловікові. Для жінки пропозицію надзвичайно важливо, вона цього так чекає, так само як і ви перемоги своєї улюбленої команди на чемпіонаті світу з футболу! О !! Оцінили значимість! Пропозиція потрібно зробити дуже красиво і романтично, природно, що без вставання на коліно, не обійтися! Але це мінімум, на пропозицію і весілля взагалі грошей шкодувати не можна, адже це така важлива подія, яка має повністю влаштувати і, природно оплатити чоловік! Якщо ви хоч заїкнеться про слово «навпіл», вам кінець! У кращому випадку, дівчина погодиться, але весілля для неї вже не буде чарівною казкою, а буде головним болем, а в іншому випадку, вона і зовсім відмовиться! Ви ж справжнісінький, чи не так, так влаштуйте жінці свято, їй адже з вами потім не солодко доведеться!

Весілля має бути однією суцільною казкою, з купою несподіваних сюрпризів і подарунків! І це все повинні організувати ви! Адже ви весь час повторюєте своїй половинці про зірок і подвиги заради неї, пора довести їй на ділі, а не базікати по п'ять разів на день.

Зловісні мінуси одруження:
1. Вам доведеться стерти з телефону номери Анечек, Машечек і Клавочек
2. Контроль ууу, але як з її, так і з вашого боку, причому, на відміну, від вас, жінки вам підкоряються!
3. Бачити її 24 години на добу, брати скрізь і завжди, але, думаю, вам і так доводиться це робити
4. Приносити додому зарплату, всю , Я сказала, всю!
5. Не пити, не курити, принаймні по 5 разів на день
6. Скачивать ваше ненаглядне пузо
7. помотати все-таки іноді з прибиранням
8. Читати їй казки на ніч, а ще краще втілювати їх в життя, ціни вам не буде, вона стане вашою рабинею, як у фізичному, так і «душевному» сенсі.
9. Чистити зуби вранці і ввечері
10. Любити її маму !!!

Перечитайте ці пункти уважніше, я думаю, більше половини з них, будучи люблячим чоловіком, ви і так виконуєте, ну, крім «любити її маму», це вам не під силу поки .але все приходить з досвідом

Дерзайте, дорогі чоловіки, адже щаслива заміжня жінка завжди зробить щасливим і вас і вашу майбутню сім'ю !!!

Одружитеся швидше, поки всіх дівок доброго не розхапали, ось вам мій жіночий совет !!!

Господи, ну коли ж мене візьмуть за чоловік, вже і статті складати доводиться від безвиході :))))

Боброва Олена
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю