Усі новини

Як знайти ключ до взаєморозуміння?

Як знайти ключ до взаєморозуміння?

Нерозуміння є основною причиною більшості конфліктів у відносинах. Кожен має свою точку зору і відштовхується вже від неї
Нерозуміння є основною причиною більшості конфліктів у відносинах. Кожен має свою точку зору і відштовхується вже від неї, і, як результат - чоловік і дружина один одного не чують. А звідси вже випливає конфлікт, де обидва мають рацію.
Розбіжності в парі
Уяви собі ситуацію: чоловік, повертаючись з тривалої робочого відрядження, зупинився у друзів, щоб переночувати. На наступний день він повернеться до дружини з дітьми і вони всі разом поїдуть у відпустку. Природно, він міг би їхати прямо додому, але ж так хочеться провести вечір безтурботно, побачитися з друзями, а на наступний день вже дістатися до домочадцям.
Його точка зору: На носі відпустка з сім'єю. Ну гріх адже не відірватися перед цим! Але ось дружина таку точку зору абсолютно не поділяє, періодично надзвонюючи.
Її точка зору: Тільки останній мерзотник може не поспішати повернутися до сім'ї після настільки тривалої відсутності. Адже діти так скучили!
Його точка зору на її точку зору: Ну навіщо так надзвонювати? Настрій безнадійно зіпсовано, а разом з ним і майбутню відпустку.
Її точка зору на його точку зору: Його друзі для нього важливіші, ніж сім'я.
Чого ж ми боїмося?
На жаль, між жіночою та чоловічою логікою пролягає величезна прірва. Тому рідко який чоловік здогадається, що будь-яка жінка в такій ситуації щиро захоче, щоб чоловік повертався прямо в будинок. Чи не відвідуючи ніяких друзів. Ні, про ревнощі тут не йдеться, та й хвилюватися також приводів немає. Але все ж їй цього хочеться, абсолютно щиро.
Для більшості жінок це своєрідний показник важливості, адже у справжнього чоловіка сім'я просто зобов'язана бути перш за все. А подібна дорожня пауза якраз таки наочно демонструє жінці, як у її чоловіка змістилися пріоритети з сім'ї на друзів. Природно, вона зробить свої висновки, хто ж йому дорожче.
І хоча її точка зору виглядає в твоїх очах дурнувато, не варто обурюватися - тут чітко простежується тонка природа жіночої сутності. Найсильніший материнський інстинкт диктує жінці з дитиною, наскільки важлива збереження і стабільність сім'ї. А чоловік, на її думку, здатний легко все зруйнувати.
Як знайти ключ до взаєморозуміння?

Перед смертю не надихаєшся
Насправді, рішення "відірватися напередодні" приймають як чоловіки, так і жінки. Дівич-вечір перед весіллям. Триденний запій перед майбутньою тримісячної тверезістю. Незабутній курортний роман в передчутті сумовитих буднів з сім'єю і т.д. Прикладів маса, їх навіть шукати не потрібно.
А тепер повернемося до чоловіка, який захотів відірватися з друзями перед поверненням додому. Він на 100% впевнений, що для жінок сім'я схоже своєрідного бізнесу, де чоловік виконує роль "золотої рибки". І як тут не рознервувався, якщо вона спливає? Головні інвестиції дружини - її час, проведений за готуванням, прибиранням і з дитиною. Природно, коли контролювати свій бізнес стає занадто складно, мимоволі виникає маса істерик.
Жіноча точка зору на це питання набагато простіше: з роботи - додому. Як це, чому? А тому що. У більшості випадків жінка не здатна пояснити все своєму чоловікові настільки дохідливо і докладно, в зв'язку зі своєю зайвою емоційністю. До слова, дуже багато хто використовує це невміння порозумітися і привести доводи проти самої ж жінки.
Як цим користуватися?
Є дуже хитрі чоловіки, які ставлять своїм занадто емоційним дружинам ультиматум: мовляв, поки жінка не заспокоїться і не призведе логічно обґрунтовані доводи, він навіть слухати її не стане. І до тих пір, поки вона буде нервово метати в нього іскри, він, природно, залишиться при своїй думці. При цьому чоловік відмінно знає, що його дружина не здатна спокійно розмовляти і швидко зривається через його неприступності. Таким чином, дії завжди розвиваються саме так, як хоче ОН. Чому? Та тому, що у нього - розумні доводи, а у неї - лише істерика і сльози.

Зажрались
Того вечора, коли чоловік вирішить провести час з друзями, він може без угаву базікати про свою дружину і дітей. Розчулюватися, захоплюватися і навіть внутрішньо прагнути до них. Але тільки дружина його про це навряд чи дізнається. А якщо і дізнається, то точно не оцінить цю інформацію по достоїнству. Адже все, що їй потрібно - це чоловік, який поспішав прямо додому. Для дружини це найважливіший доказ того, що її люблять.
Якщо підсумувати, можна сміливо зробити висновок, що людина блискавично починає сприймати все блага як щось належне. І якщо в його житті відбувається якась подія, вибивається зі звичного ходу речей, людини поглинають істерика, образа і обурення. Не забувай, чоловіки і жінки дійсно говорять на кардинально різних мовах, які вкрай важко піддаються вивченню протилежною статтю. А тому не намагайся зрозуміти свою половинку - її потрібно просто любити і цінувати все те, що вона тобі дає.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю