» » » Життя під одним дахом з коханою: чи готові ви?
Усі новини

Життя під одним дахом з коханою: чи готові ви?

Життя під одним дахом з коханою: чи готові ви?

Природним проявом взаємних почуттів і великої любові абсолютно можна вважати бажання жити разом. Але перш ніж зважитися і запропонувати своїй дівчині спільне проживання, зваж усі за і проти
Природним проявом взаємних почуттів і великої любові абсолютно можна вважати бажання жити разом. Але перш ніж зважитися і запропонувати своїй дівчині спільне проживання, зваж усі за і проти.
Що для дівчини може означати спільне проживання?
Ви любите один одного і прийняли рішення жити разом. На перший погляд все дуже просто. Але потрібно розуміти, що дівчина може вкладати в це зовсім інший сенс, ніж ти.
«Дуже часто чоловіки і жінки по-різному бачать спільне проживання. І цілком можливо, що твоя обраниця наступне, що буде чекати від тебе - це пропозиція руки і серця », - пояснює сімейний психолог Карен Шерман.
Тому, обов'язково поговоріть зі своєю дівчиною і з'ясуйте, що кожен з вас очікує від спільного проживання. І якщо ти в майбутньому не уявляєш її дружиною і матір'ю твоїх дітей, то краще не брати таких серйозних рішень, як з'їзд.
Фінансові питання
Для закоханої пари немає нічого неможливого, а вже тим більше побут і фінансові проблеми не можуть стати перешкодою для їх щасливого сімейного життя. Як би не так!
«Спільне проживання неухильно призводить до того, що у вас буде спільний бюджет. І вам обов'язково потрібно обговорити фінансову сторону вашого життя », - дає пораду психотерапевт Тіна Тессина.
Життя під одним дахом з коханою: чи готові ви?

Перше що потрібно обумовити - це який у тебе дохід і який дохід у твоїй обраниці. Чи достатньо буде цього для того щоб оплачувати комунальні послуги, купувати продукти і необхідні речі. І, якщо ти плануєш основну частину витрат брати на себе, то, швидше за все, ти захочеш щоб роботою по дому займалася твоя дівчина. І тут ми плавно переходимо до наступного пункту
Побутові обов'язки
Домашня робота є частою причиною сімейних конфліктів. І найвірнішим рішенням буде розподіл обов'язків по будинку. Якщо вона займається приготуванням їжі, пранням, прасуванням та миттям посуду, то тобі хоча б варто пилососити ваше житло. Без такого розподілу - ніяк.

Також пам'ятай, що тобі зрідка теж треба з'являтися на кухні біля плити, адже вона ще не твоя законна дружина, і не зобов'язана постійно забезпечувати тебе борщем.
«Підійди з усією відповідальністю до цього питання, якщо твої наміри серйозні. Адже, швидше за все, твоя дівчина не зможе миритися з тим, що ти будеш постійно ухилятися від роботи по дому »- каже Тіна Тессина.
І перш ніж ти вирішиш з головою кинутися у вир серйозних відносин, варто переконатися, що ти насправді цього хочеш і готовий до цього.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю