Усі новини

Шлюб без зрад - чи можливо це?

Шлюб без зрад - чи можливо це?

Жінки, як правило, переконані, що чоловіки за визначенням не здатні зберігати вірність, і в той же час майже кожна жінка мріє про відданого чоловіка, про шлюб без зрад. Чи це можливо?
Жінки, як правило, переконані, що чоловіки за визначенням не здатні зберігати вірність, і в той же час майже кожна жінка мріє про відданого чоловіка, про шлюб без зрад. Чи це можливо?

Я, на відміну від багатьох-багатьох жінок, не вважаю, що всі чоловіки - потенційні зрадники. Я спостерігаю сім'ї моїх знайомих і часто бачу практично ідеальні відносини, які неможливі в атмосфері зрад і недовіри. Далеко не всі сім'ї такі, звичайно. Але сьогодні давайте поговоримо саме про тих чоловіків, які не зраджують дружин. Я записала невеликі інтерв'ю на тему "Чи можливий шлюб без зрад?" з декількома чоловіками, кожен з яких розуміє вірність по-своєму. Відразу обмовлюся, що абсолютно вірю в щирість їх "сповідей", тому що, по-перше, добре їх усіх знаю, і, по-друге, не бачу причин, які змусили б їх лицемірити.

Чи можливий шлюб без зрад?

Євген, 35 років, зріст 188 см, вага 85 кг, одружений 11 років, троє дітей, професія - держслужбовець:

- Не уявляю собі іншого шлюбу - звичайно, тільки без зрад! Інакше це не брак, а щось інше. Взагалі, для мене найвища цінність - це сім'я, діти, це головне, заради чого варто жити і працювати. Я вихований в патріархальних традиціях і намагаюся їх дотримуватися. Мені щеплена з дитинства мораль, що єдина жінка в житті чоловіка - це дружина. Батько мені вселяв: "Поцілував дівчину - одружуйся!" І я виріс в щирому переконанні, що після першого поцілунку потрібно відразу вести дівчину в загс, а перший секс - виключно в першу шлюбну ніч. І на все життя тільки одна ця жінка, інший не передбачається. Не буду брехати, що я цілувався тільки з тією дівчиною, з якою одружився, і навіть деякий сексуальний досвід встиг придбати до шлюбу, але після весілля я собі нічого ні разу не дозволив. Так, я помічаю красивих дівчат, так, я іноді уявляю собі, як міг би провести з ними час. І скажу чесно - часом буває непросто уникнути сексуальних пригод, тому що дівчата попадаються відверті і наполегливі. Але я в собі впевнений, що завжди зможу встояти, та й нерозумно було б заради кілька хвилин сумнівного задоволення жертвувати спокоєм сім'ї та обтяжувати свою совість. Секс - справа хороша, але для цього є подружня постіль.

Боюся своїх бажань

Денис, 37 років, зріст 185 см, вага 79 кг, одружений 7 років, одна дитина, професія - підприємець:

- Для мене секс дуже багато значить. Але я вважаю, що нормальна людина не повинен потрапляти в залежність від своїх сексуальних фантазій і бажань, і взагалі пристрасті потрібно стримувати, не давати їм волю. Я одружений вдруге, і в першому шлюбі дозволяв собі сторонні зв'язку - і випадкові, і серйозні романи. Не те щоб я не несу відповідальності за свої сексуальні пригоди, але все-таки вважаю, що поштовхом до цього послужила поведінка дружини - у неї з'явився якийсь шанувальник, і вона помітно охолола до мене. І це для мене стало сигналом до свободи поведінки. У нас з нею і так був досить млявий секс, який далеко не цілком мене задовольняв, а тут мені ще "розв'язали руки" - і я, звичайно, скористався моментом. Але я все одно завжди щиро вважав, що це неправильно - змінювати. Коли я одружився вдруге, я принципово відмовився від будь-яких позашлюбних зв'язків

Моя друга дружина Олена мене дуже любить і безмежно мені довіряє, вона нереально чистий і світлий чоловік, її просто гріх обманювати. Тому я борюся зі спокусами, уникаю спокус і жену від себе думки про можливу зраду. І хоча мене не зовсім влаштовує наша спокійна і буденна інтимне життя, я не пропоную їй того розмаїття, якого мені хочеться, - мені здається, вона вважатиме це збоченням. У свій час я умовив себе, що віртуальний секс - не зрада і активно займався Віртом. І буквально як в кіно - дружина наткнулася на мою переписку, вона була в шоці, але ж прочитала всього лише пару фраз. Я зумів її переконати, що це виключно віртуальні фантазії, ніяких реальних контактів, але з тих пір зарікся цим займатися. Важко себе перемогти, коли точно знаєш, якого сексу хочеш і навіть знаєш - з ким. І знаєш, що тільки натякни - все буде. Але я вважаю, що людина - не тварина і може приборкати свої інстинкти заради коханої жінки, заради сім'ї.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю