» » » Чоловік-домогосподар, дружина заробляє: чи можливо щастя?
Усі новини

Чоловік-домогосподар, дружина заробляє: чи можливо щастя?

Чоловік-домогосподар, дружина заробляє: чи можливо щастя?

Це звучить трохи незвично. Адже в нашому суспільстві прийнято, що жінка береже сімейне вогнище
Це звучить трохи незвично. Адже в нашому суспільстві прийнято, що жінка береже сімейне вогнище, виховує дітей, готує і прибирає, а чоловік заробляє гроші, і може іноді допомогти дружині. Якщо ж подружжя міняються ролями, то їх часто не розуміють друзі і близькі.

Звичайно, існують різні точки зору на дану ситуацію. Багато обурюються, адже чоловік повинен заробляти, а не сидіти вдома і варити борщі, інші займають нейтральну позицію - все в житті може бути, а треті сприймають таку ситуацію абсолютно нормально. І все-таки противників чоловічого домогосподарства набагато більше, ніж прихильників. Чому?

Все змінюється, але багато хто все ще живуть за старими принципами: місце жінки біля плити, а чоловіки - у верстата. Раніше жіноча праця оплачувалася менше, ніж чоловічий, крім того, на керівних посадах частіше бачили чоловіків, ніж жінок.

Участь чоловіка в побутових питаннях розцінювалося, як щось низьке і негідне, і не тільки його друзями, а й родичами. Тому зовсім «непочесне» справою - веденням домашнього господарства займалася дружина.

Ну, і, звичайно, новонародженому малюкові завжди потрібна саме мама, тому вихід на роботу через місяць після народження дитини може бути виправданий тільки зовсім безвихідною ситуацією.

Однак з кожним роком, жінки стають все більш самостійними. Крім того, життєві ситуації можуть бути різними і, в даний час, існують такі сім'ї, де головним добувачем є жінка, а турботу про дітей і домівку бере на себе чоловік.
Відбувається це з різних причин.

Перший варіант - чоловік-домогосподар, проте тимчасово. Чоловік звільнився, знаходиться в пошуку роботи, або він має проблеми зі здоров'ям. Тому якийсь час він перебуває вдома, і, природно, бере на себе відповідальність - займатися будинком.

Другий варіант - чоловік-домогосподар за покликанням. Він любить возитися з дітьми, мити підлогу і готувати. Важливо, щоб в такій ситуації і чоловік, і жінка пам'ятали про те, що чоловік - дійсно чоловік. Інакше він ризикує перетворитися на справжнього підкаблучника - без права вибору і голосу.

Чоловік-домогосподар, дружина заробляє: чи можливо щастя?

Якщо обставини склалися так, що Ваша дружина має прекрасну роботу, яка гідно оплачується, а дитина ще мала для того, щоб відвідувати дитячий сад, але вже не вимагає невпинного маминої уваги, чому б не помінятися ролями з нею? Якщо всіх членів сім'ї влаштовує така ситуація, може варто спробувати?

Чи можливо щастя в будинку, де жінка заробляє гроші, а чоловік зайнятий домашніми справами?

Чоловіки часто вважають, що їм необхідний кар'єрне зростання, самовираження. Якщо чоловік довго залишається без роботи, то це провокує депресію. А приготування їжі та прибирання в квартирі не зможе йому приносити справжнє задоволення. Крім того, вважається, що дружина перестане з часом поважати такого чоловіка і, все це накладе відбиток на подальші відносини в родині.

А хіба може чоловік, який не в змозі створити міцну матеріальну базу для сім'ї і має в результаті, виснажені браком грошей дружину, вважати себе людиною, що відбулася? Чи потрібно заради громадської думки позбавляти сім'ю багатьох можливостей?

Напевно, найкраще займатися тим, що добре виходить. І, якщо у дружини, виходить заробляти гроші, а у чоловіка - готувати і прибирати, то чому б не помінятися ролями? Сім'я - це взаємовиручка, тому не варто ділити роботу по дому за статевою ознакою.

Отже, чоловік і прибирання. Багато чоловіків вміють наводити ідеальний порядок. І дуже часто буває, що чоловік є більш охайним, ніж жінка. Чого тільки варта ідеально вимивати свій автомобіль? Натертий до блиску, без жодної плямочки. Тому чоловік з успіхом може впоратися і з прибиранням в будинку.

Що стосується прання, то пральна машина впорається з цим завданням практично без допомоги, а розвісити білизну не представляє ніякої складності.

Кухня - це виключно чоловіча стихія, не дарма ж, кращі кухарі - чоловіки. Навіть якщо до цього часу, Ви вміли готувати лише макарони і яєчню, це не означає, що Ви не зможе приготувати складне блюдо. Трохи практики і фантазії - і все вийде. Але кулінарна книга, звичайно, не зашкодить.

Найголовніше, прийти до єдиного результату, і чоловік, і дружина повинні займатися тим, що їм подобається, а не примушувати себе робити щось на догоду іншій половинці. Пам'ятайте, що сім'я - це одне ціле, де всі повинні допомагати один одному, але ж Ви знаєте, що любов виражається вчинками, а не словами.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю