» » » 12 помилок чоловіків на першому побаченні
Усі новини

12 помилок чоловіків на першому побаченні

12 помилок чоловіків на першому побаченні

MEN's LIFE зібрав найгрубіші помилки, які чоловіки допускають під час знайомства з протилежною статтю - на замітку всім, хто бажає переконатися, що ідеальне побачення - це не міф, а реальність
Одні чоловіки мають за плечима хорошу сотню перших побачень, але з кожним новим незмінно наступають на одні й ті ж граблі. У інших такого досвіду і зовсім практично немає (наприклад, через довгих відносин), і як зробити на дівчину настільки важливе перше враження, вони не знають.
MEN's LIFE зібрав найгрубіші помилки, які чоловіки допускають під час знайомства з протилежною статтю - на замітку всім, хто бажає переконатися, що ідеальне побачення - це не міф, а реальність.
1. Запізнитися на побачення
Якщо хто і може дозволити собі затриматися (і немає, це не запізнення), то тільки жінка. І причини у неї вагомі: на те, щоб зробити ідеальний макіяж, завити волосся в локони, передумати і випрямити їх, приміряти три сукні, джинси з блузкою і брючний костюм, усвідомити, що човники оранжевого кольору не підходять ні під один з варіантів, розридатися і повністю переробити макіяж, може піти набагато більше часу, ніж було відведено. А от чоловікам запізнення неприпустимі: дозволивши собі затримку навіть в якихось 20 хвилин, ти ризикуєш зробити на дівчину враження ненадійного і просто невихованого людини.
2. Не спланувати все заздалегідь
Ще перед початком побачення у тебе вже повинен бути складений чіткий план, куди ти поведеш дівчину, в яких місцях найкраще здійснювати прогулянку, де ви будете вечеряти і т.д. Навіть якщо в результаті сценарій повністю переграється, не біда. Головне, щоб цей самий сценарій взагалі був. Повір, прийшовши на побачення, жодна дівчина не хоче почути пасивне «Ти часом не думала, чим би нам таким сьогодні зайнятися?». Будь-яка представниця прекрасної половини людства спочатку чекає ініціативи від чоловіка - просто змирися з цим і продумай план хоча б для кількох перших зустрічей.
12 помилок чоловіків на першому побаченні


3. Не піклуватися про дівчину
Поглянь на свою обраницю. Якщо вона прийшла на побачення у взутті на високих підборах - скоріше за все, твоя ідея обійти всі кращі парки міста, а потім згорнути на старовинну вуличку, покриту бруківкою і прогулятися по ній під гірку потерпить фіаско. Ні, прогулянки на свіжому повітрі - це чудово. Але дівчата - створення вкрай ніжні, а тому комфорт для абсолютної більшості з них означає дуже і дуже багато. І якщо ти не хочеш замість радісних емоцій побачити на обличчі своєї обраниці сльози через cтертих до крові мозолів - краще зупинись на варіанті «приємно провести час в ресторані або кіно». А активні сценарії прибережи для подальших побачень - якщо в цей вечір дівчині буде з тобою дійсно добре, в майбутньому вони тобі обов'язково знадобляться.
4. Замовляти страви, які незручно є
Крильця, реберця і інша їжа, з'їсти яку не вдасться без забруднюватись рук - абсолютні табу для першого побачення. Соус, який постійно намагається «оселитися» у тебе на підборідді, поки ти будеш зосереджено обгризати шматок соковитого м'яса на кістці, явно не додасть плюсиков в скарбничку твого чарівності. А особливо гидливі і вразливі панночки і зовсім втечуть, ледь у них з'явиться така можливість. Природно, про перший поцілунок в такому випадку можеш навіть не мріяти.
До слова, постарайся ще до першого побачення ненав'язливо уточнити, чи не є твоя обраниця вегетаріанкою. Адже, якщо відповідь буде позитивною, варто заздалегідь подбати про пошук хорошого ресторану зі смачним вегетаріанським меню.


5. Вести себе егоїстично
Природно, ні одне перше побачення не обходиться без презентації себе, улюбленого в найвигіднішому світлі. І це важливо: собою потрібно заінтригувати. Але міра тут необхідна, як ніколи раніше: якщо весь вечір говорити виключно про себе, ризикуєш більше не побачити свою супутницю. Більш того, чутки про твою балакучості і зверхності можуть розплився зі швидкістю світла.
Щоб все пройшло максимально гармонійно, йди пропорції 50/50. Іншими словами, розкажи якийсь цікавий факт про себе, а потім поцікався чимось по цій же темі у дівчини. І, що важливо, вислухай її до кінця, а ще краще - привілей і далі живе цікавість. Стеж за тим, щоб побачення не перетворилося в співбесіду: ваш розмова повинна приносити вам задоволення, а не краплі холодного поту, що виступають на лобі твоєї обраниці, поки ти сухо сипешь питаннями. До того ж, дотримуючись зазначеної вище пропорції, тобі не доведеться судорожно придумувати, що ж ще такого обговорити, крім вчорашнього дощу.
6. Бути критиканом
Навіть якщо твоя нова подруга раптом проговорилася, що запоєм читає Донцову, любить заварювати чайні пакетики по три рази і вважає футбол нудний з ігор - не поспішай бити тривогу. Перші побачення саме для того і придумані, щоб ви обидва змогли як слід один одного оцінити, зрозуміти, комфортно вам разом чи ні. А тому спокійно слухай і роби свої висновки. Але ні в якому разі не починай запеклу суперечку на тему особистих переваг - смаки дівчини ти змінити не зможеш (та й, погодься, це було б зовсім негарно), а ось запам'ятатися їй істерящім ідіотом - цілком встигнеш.
7. Звертати увагу на інших дівчат
Раз вже твій вибір припав саме на цю дівчину, яку ти запросив на побачення, то будь добрий, не чинити знаки уваги іншим жінкам, які не проводжати очима і не оцінювати кожну, що проходить повз, красуню. Навіть, якщо ти настільки велелюбний і всі вищеописані маневри відбуваються на рівні чоловічих інстинктів, тобто практично неконтрольовано, то постарайся і збери всю свою волю в кулак, і в цей вечір будь з дівчиною, яка прийшла до тебе на зустріч. А інакше це може бути останнім ваше побачення. Дівчата мають унікальну периферичним зором, і навіть, якщо тобі здається, що всі твої "Казановського" погляди в сторони інших жінок залишаться непоміченими - ти глибоко помиляєшся.


8. Згадувати про своїх колишніх
На першому побаченні геть забудь про колишніх - сьогодні твоя історія чиста, як білий аркуш. Говорити про попередні відносинах абсолютно точно не слід ні в поганому, ні в хорошому ключі. У першому випадку дівчина відзначить для себе, що від невтішних відгуків вона теж не застрахована, якщо раптом потрапить в список твоїх колишніх. А в другому - задумається: якщо ти так добре відгукуєшся про своє минуле коханої, то не виключено, що твої почуття до неї ще не охололи.
Якщо ж твоя нова супутниця сама намагається торкнутися дану тему, не кип'ятися. Розкажи про колишню в декількох словах, але роби це максимально холоднокровно і інформативно. Ну і, звичайно ж, будь на чеку: якщо дівчина занадто наполегливо лізе в твоє минуле, це тривожний дзвіночок, і не виключено, що далі ситуація лише погіршиться.
9. Безперервно нити
Намагатися натиснути дівчині на жалість - далеко не кращий спосіб її підкорити. Якщо не найгірший. Ні - вона, звичайно ж, вислухає всі твої несамовиті історії про те, як в 6 років твого улюбленого пса збила машина і ти проридав два тижні поспіль, в школі над тобою періодично знущався ватажок місцевої банди, а на роботі тобі вже три роки не хочуть піднімати зарплату. Вислухає, пошкодує і зникне назавжди. Тому що жінкам не потрібні невдахи і скиглії - це не сексуально і абсолютно не надійно. Працюй над собою, і у тебе просто не залишиться часу на образи. Будь чоловіком - сильним і здатним згорнути будь-які гори, або хоча б які прагнуть до цього.


10. Бути жаднюкою
Повір, будь-які прояви твоєї жадібності будуть відразу ж помічені і занесені в список твоїх найбільших недоліків. А тому ніколи не користуйся калькулятором, щоб вивести «правильну» суму чайових, а також ні в якому разі не відмовляйся в принципі платити за обслуговування. Навіть якщо останнє було огидним. Ну і, звичайно ж, назавжди забудь про те, щоб пропонувати заплатити за вечерю порівну. Повір, тебе це з кращого боку абсолютно ніяк не прикрашає.
11. Не отлипать від смартфона
Прийшовши на вечерю, просто відключи свій телефон. Повір, твоя обраниця оцінить цей крок з набагато більшим захопленням, ніж якби ти приніс їй букет найкрасивіших півоній. Ні, півонії - це звичайно прекрасно, і краще все ж з ними, ніж без них. Але твоя готовність цілком присвятити свій вечір лише їй одній, ні на секунду не відволікаючись на листи в фейсбуці і поновлення стрічки в інстаграме коштує багато чого, повір.
Природно, не забувай також спостерігати і за дівчиною: якщо вона весь вечір не випускає телефон з рук і ти навіть не можеш толком розглянути колір її очей, тому що погляд супутниці постійно опущений в монітор, значить твоя персона їй зовсім не цікава. Так, ти можеш спробувати її розворушити. Але чи треба, враховуючи той факт, що на тебе так відверто забили?


12. Не завершити побачення красиво
Все, навіть самі впевнені в собі дівчата, розпрощавшись з чоловіком після першого побачення, впадають в стан мандражу. «А якщо я йому не сподобалася? А раптом я дуже товста? Чорт, не треба було вдягати світлі брюки, вони мене повнять. І не потрібно було розповідати про те кумедний випадок - тепер він точно думає, що я дура », - такі думки нерідко селяться в головах більшості панянок. Якщо твоя обраниця тобі дійсно сподобалася і тобі хотілося б продовження відносин - постав в побаченні красиву крапку. Іншими словами, перед прощанням обов'язково дай зрозуміти дівчині, що вона тебе дуже сильно заінтригувала. Для цих цілей підійдуть будь-які ідеї: красиві слова, романтичні поцілунки і, звичайно ж, особлива смс, яку ти повинен відправити вже після закінчення побачення. Це повідомлення вона буде зберігати, як сімейну реліквію, і не виключено, що її прочитають навіть ваші майбутні внуки.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю