» » » Прибери ці предмети подалі, якщо зібрався запросити до себе дівчину
Усі новини

Прибери ці предмети подалі, якщо зібрався запросити до себе дівчину

Прибери ці предмети подалі, якщо зібрався запросити до себе дівчину

Крім незібраної ліжка, непривабливою ванній і немитого посуду в житло холостяка є багато речей, які слід гарненько закамуфлювати
Насамперед прибери інших дівчат зі свого території! Ну, а якщо серйозно, крім незібраної ліжка, непривабливою ванній і немитого посуду в житло холостяка є багато речей, які слід гарненько закамуфлювати або прибрати подалі, якщо ти зібрався запросити до себе нову дівчину.
Ми склали перелік найвідразливіших предметів, з жіночого думку, які не тільки зіпсують твою репутацію, але і можуть змусити її ретируватися з твоєї квартири якомога швидше.
Лікарські препарати
Розкидані на тумбочці ліки в стилі бабусь і дідусів спонукають її нема на дуже райдужні думки, не кажучи вже про романтичному настрої. Тому, якщо до її приходу зовсім небагато часу, перш за все прибери медикаменти в недоступне для неї місце. Асорті з таких ліків, як, наприклад, заспокійливе, мазь від герпесу і пігулки від діареї «виставлять» тебе не в кращому світлі.
Бібліотека в туалеті
Можливо, ти і не бачиш нічого кримінального в добірці журналів і книг в туалеті, проте, для жінок це відштовхуючий чинник. Вони не розуміють, як можна чарівно читати літературу в оточенні туалетних «ароматів». Повір, навіть наукові праці світлих умів Всесвіті не додадуть тобі шик, тому знайди чтива місце в книжковій шафі, адже їй краще не знати, що ти один з любителів почитати в туалеті.
Прибери ці предмети подалі, якщо зібрався запросити до себе дівчину


Сліди іншої жінки
Жінки, як і кішки - територіальні створення. Вони дуже люблять залишати мітки на «своїй» території у вигляді губної помади, зубної щітки у ванній кімнаті, невеликого ювелірної прикраси на столику в спальні. Навіть якщо ти скажеш, що дамські дрібнички належать твоєї сестри (племінниці), жінка зробить однозначний висновок - у неї є суперниця, а значить, ти з нею нечесний.
Портретна галерея і достаток дзеркал
Достаток дзеркал і портретних фотографій можуть сильно зіпсувати твій образ в її очах. Такі предмети у великій кількості спонукають її на думку про властиві тобі нарцисизмі з усіма витікаючими з цього наслідками. Краще приховати все це подалі, адже жінкам важливо знати, що чоловік здатний давати любов і ніжність, а не тільки безоплатно поглинати, тішачи себе коханого.


Зів'ялі рослини в горщиках
Можливо, коли-то тобі подарували кактус або герань, і ти, поставивши рослина на підвіконня, через деякий час про нього забув. Звичайно, для тебе нічого страшного в цьому немає, та й не мужицьке цю справу квіточки розводити. Однак для жінки вид «мертвого» квітки справляє гнітюче враження. Більш того, деякі дівчата вважають, що раз чоловік не в змозі подбати про рослину, то він буде холодний і неуважний у відносинах.
Пилові і занедбані гирі, гантелі і тренажери Спортивний інвентар, який припадає пилом у кутку або служить для інших побутових цілей, також краще приховати, поки вона буде в тебе в гостях. Ці предмети для неї прямий доказ твоєї лінощів і слабохарактерності.


Напої міцніше
Колекцію спиртних напоїв краще приховати від її цікавих очей. Якщо дама досвідчений винороб, вона, безумовно, оцінить Шардоне 1999 року розливу, але в іншому випадку вона може порахувати тебе схильним до вживання алкоголю або того гірше - хабарником у вигляді міцних напоїв.
Іграшки з секс-шопу
Прихована загроза полягає не в самих іграшках для дорослих, а в тому, що ти не зможеш довести, що дістав інтим-іграшку з упаковки незадовго до її візиту. Без коробки товар вважається вже використаним, а значить, вона подумає, що ти випробував його з іншого.
Ще одна небезпека іграшок з секс-шопу криється в її ставленні до них. Деякі дівчата вважають за тебе схильним мало не до маньячеству. Звичайно, коли ваші стосунки стануть більш довірливими і серйозними, вона буде готова до різноманітних сексуальних експериментів, а поки що таких іграшок місце в коморі.


Звичайні іграшки
Найбільш «небезпечні» іграшки - м'які. Звичайно, ти можеш списати все на сестру або приїхали в гості родичів з дітьми, однак, жіноча логіка така, що вона запідозрить у тебе дітей і дружину, про наявність яких ти вирішив не розповідати. Такий стан речей - удар нижче пояса по твоїй репутації порядної джентльмена.
Ганебні речі
Можна створити зорову ілюзію порядку, запхнувши брудні шкарпетки і простирадла в шафу, накривши немитий посуд кухонним рушником, але ось що виходить неприємний запах не замаскуєш. Багато жінок непогано і навіть з розумінням ставляться до незначного безладу в холостяцькому житло, однак, неприємний запах діє відштовхуюче, тому вона знайде привід втекти з твоєї квартири якомога швидше.
Запрошуючи до себе даму, пам'ятай, що жіноча логіка суттєво відрізняється від чоловічої. Тому, якщо ти хочеш справити хороше враження з перспективою на відносини, потрудися прибрати все, що може кинути на тебе тінь її сумнівів. Повір, якщо до тебе поспішає в гості дівчина твоєї мрії, зусилля будуть не марні.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю