» » » Як зайнятому чоловікові познайомитися?
Усі новини

Як зайнятому чоловікові познайомитися?

Як зайнятому чоловікові познайомитися?

-Де ти собі таку красуню знайшов? -Не повіриш, на полюванні любові підстрелив. З першого пострілу! -Везет тобі, я вже два роки шукаю на сайтах знайомств - толку ніякого. - Де ти собі таку красуню знайшов? - Не повіриш, на полюванні любові підстрелив. З першого пострілу! - Везе тобі, я вже два роки шукаю на сайтах знайомств - толку ніякого.
Може, не там шукайте?
Погодьтеся, що переглядати однотипні анкети на сайтах знайомств нудно, чекати - відповість або не відповість кандидат - утомливо.
Хтось реєструється з серйозними намірами, хтось - заради розваги, колекціонує бажаючих. Ось і виходить, що половина знайомств на сайтах так і залишається віртуальним.
Який вихід? Знайомиться в реальному житті.
Реальні знайомства
"Легко сказати! А де знайомитися, якщо працюю цілими днями? В метро? В автобусі? »- обов'язково заперечать скептики.
Тут і зараз. Не важливо, будете ви вдома, в супермаркеті, на відпочинку або в гостях у друга - смартфон завжди при вас, тому перешкод на шляху до мети ніяких. Встановлюєте додаток знайомств «Мисливець любові» і дієте .
Полювання починається
Чим гарний « Мисливець любові »? Тут все як на справжнього полювання.
Визначаєш мета і метр за метром вистежувати її. Коли видобуток з'явилася на обрії, залишається прицілитися і вистрілити. Як бачите, ніякої рутини. Навпаки, полювання йде з азартом, думки про майбутню видобутку розбурхують уяву, ви згорає від нетерпіння.
Хто видобуток?
Та хто завгодно. Леви, зайчика, кролики чоловічої і жіночої статі, від 18 і старше.
На «Полюванні любові» можна вполювати подругу, друзів, майбутнього чоловіка або кохану дівчину. Географія теж широка - Росія, СНД, Європа, Америка.
Хто мисливці?
Всі ті ж. Чоловік, зареєстрований в додатку, полює на дівчину. Дівчина - на нього. Обидва - і мисливець, і видобуток одночасно.
Чим більше учасників реєструється в цьому додатку знайомств «Мисливець любові» , Тим вище шанси на любов з першого пострілу.
Один постріл - одна зустріч. До речі, три перших пострілу йдуть бонусом , Кожний наступний - всього від 10 рублів. Ціна залежить, як часто Ви будете полює?
Інтригує?
Боїтеся нарватися на колекціонерів душ? Даремно. Перед полюванням ви заповнюєте профіль, де вказуєте свій телефонний номер, дату народження, визначаєте бажану мету і вік, встановлюєте свою фотографію.
Далі - справа техніки. Система пошуку працює як навігатор, підшукуючи цілі в радіусі півкілометра-кілометр Вам. Стріляти або НЕ стріляти, ви вирішуєте самі.
Вирішили вистрілити? Чудово. Додаток активує карту місцевості і ви, як досвідчений слідопит, йдете по маршруту до мети. Відстань між вами поступово скорочується - залишається 100-200 метрів.
Що далі?
Ви зустрічаєтеся, спілкуєтеся - інше залежить від вас. Як в реальному житті.
Але де ж він? Я його не бачу? Немає приводу для хвилювання - відкриється чат. Раптом ви живете в одному під'їзді, але на різних поверхах? Тому і не бачите одне одного. У житті таке трапляється. Дівчина і хлопець-красень з першого прикладу жили в сусідніх будинках, ходили по одній дорозі, їздили одним і тим же автобусом. Але зустрілися вони, коли вийшли на «Полювання любові». Зигзаги долі
Завантажуйте додаток знайомств «МИСЛИВЕЦЬ ЛЮБОВІ» і вдалої Вам полювання.
Як зайнятому чоловікові познайомитися?Автор статті: Автор додатки знайомств «Мисливець любові» А. В. Солдатов
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю