Усі новини

Яких чоловіків вибирають жінки?

Яких чоловіків вибирають жінки?

Кожен чоловік бажає мати успіх серед представниць прекрасної статі. Ми пропонуємо практичні і нескладні поради, які допоможуть тобі стати привабливим в очах жінок
Кожен чоловік бажає мати успіх серед представниць прекрасної статі. Однак одні не знають, як це зробити, а над іншими бере гору банальна лінь, коли справа доходить до освоєння всіх тонкощів.
Ми пропонуємо практичні і нескладні поради, які допоможуть тобі стати привабливим в очах жінок.
Будь романтичним
Незважаючи на прогресування емансипації, багато жінок хочуть красивих залицянь і романтичних вчинків від чоловіків.
Організуй романтичну вечерю при свічках, прийшли їй на роботу величезний букет квітів, подаруй подарунок, натякає на почуття. Знаком уваги, який вона оцінить, також може бути ранкова SMS з побажанням: «Доброго дня, улюблена!». Чи не полінуйся знайти час для дзвінків навіть під час робочого дня.
Запам'ятовуй або записуй всі важливі дати. Це не тільки день знайомства (день весілля), але і день любовного визнання, день поцілунку і т. Д. Жінки дуже цінують, коли чоловіки пам'ятають знаменні для них події. Адже вони вважають, що у більшості чоловіків в цьому плані досить часті провали в пам'яті.
Тепло і ніжність в жіночому серці будуть підтримувати навіть скромні залицяння, такі як: коробка цукерок, квітка без приводу, відвідування театру, прогулянка по найромантичніших місцях міста, екскурсія на теплоході.
Яких чоловіків вибирають жінки?


Жінкам подобаються тактильні відчуття. Привілей частіше ніжність у вигляді погладжування її тіла, волосся. Не забувай брати її за руку, коли ви гуляєте.
Незалежно від стадії відносин з нею, такі залицяння зроблять тебе в її очах ідеальним втіленням романтичного чоловіка.
Забудь про одноманітному сексі!
Відмовся від буденного сексу в місіонерській позі на користь пристрасних любовних утіх з рольовими іграми та аксесуарами. Доброю заміною ліжка може бути ванна кімната або м'який килим.
Жінки люблять вухами
Навіть якщо тобі до рівня Пушкіна ще далеко, і ти не володієш досконало ораторським мистецтвом, не забувай говорити їй про свої почуття, роби компліменти щодо її зовнішності, захоплень, ерудованості.
З тобою має бути комфортно і надійно
Безумовно, сучасні жінки, особливо що живуть в містах, впевнені в собі і самодостатні. Однак всі вони (хтось в глибині душі, хтось явно) хочуть відчувати міцне чоловіче плече.
Дай їй відчути себе єдиною
Погляд однієї жінки на іншу нагадує строгий контроль багажу на митниці, а почуття власності у них хоч відбавляй. Саме тому вони сприймають дуже хворобливо, коду ти подивився на чиїсь ніжки або зробив комплімент іншій дівчині. Звичайно, в цьому нічого кримінального немає, але краще за все при ній утриматися від таких небезпечних маневрів.


Брехня - вірний шлях в нікуди
Коли жінка щось запитує, то краще за все відповісти правду, адже дуже ймовірно, що вона вже знає правильну відповідь. Жіноча інтуїція працює не гірше інтуїції слідчого. Крім цього, брехня дуже часто спливає в не самий відповідний момент. Тому не варто її обманювати, а якщо ти щось хочеш приховати, обігравши це з виграшною для себе сторони.
Що цінують жінки в чоловіках?
Мужність. Чи не скаржся їй днями і ночами на свою долю, роботу і начальника. Жінки не люблять скигліїв зі слабким характером, і без жалю з такими розлучаються.
Уміння створити міцну і щасливу сім'ю. Недостатньо просто одружитися і зробити дитину. Це може зробити будь-хто, у кого все гаразд з репродуктивною системою. Але ось створити щасливу і міцну сім'ю може далеко не кожен.
Жінки хочуть бачити поруч надійного чоловіка, [b][/b] який не тільки заробляє гроші, а й вміє дбати про дитину і радий провести час у колі сім'ї.
Пам'ятай, жінка завжди тонко відчуває всі струни твоєї душі. І якщо ти з нею щирий і відкритий, вона обов'язково відповість тобі взаємністю і оцінить твоє ставлення до неї.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю