» » » Як спокусити дівчину, слідуючи простим правилам
Усі новини

Як спокусити дівчину, слідуючи простим правилам

Як спокусити дівчину, слідуючи простим правилам

Ти дізнаєшся, як стати об'єктом сексуального бажання дівчини і що зробити для того, щоб відносини з нею перейшли в горизонтальну площину
Зізнайся, питання «як спокусити дівчину?» Виникав у твоїй голові точно не один раз. Як, втім, і у переважної більшості юних, дорослих і навіть зрілих чоловіків. На просторах інтернету гуляє чимало посібників зі зваблення представниць прекрасної половини людства, але MEN's LIFE підкаже тобі найоптимальнішу, а головне - дієву методику. Ти дізнаєшся, як стати об'єктом сексуального бажання дівчини і що зробити для того, щоб відносини з нею перейшли в горизонтальну площину.
Правило 1: Охайність
Не переживай, тобі не доведеться бігти в солярій і скуповувати всі модні речі в брендових бутіках. Природно, фізична привабливість грає в процесі спокушання важливу роль, але насправді жінку можна легко спокусити, маючи при цьому досить посередню зовнішність. Найважливіша умова: твій зовнішній вигляд повинен бути гармонійним і не викликати негативної реакції. Іншими словами, подбай про те, щоб на одязі не було плям, а шкарпетки і пахви пахли якщо не свіжістю, то хоча б нейтрально.
Також пам'ятай про зубну пасту і жуйки, адже неприємний запах з рота перекреслить всі твої шанси провести незабутню ніч з бажаною дівчиною. Отже, слова, які слід вивчити, як двічі два: охайність і охайність. До цих пунктів належать приємний запах, доглянуті нігті, чистий одяг і вимите волосся.
Правило 2: У вас повинно бути щось спільне
Рідкісна дівчина погодиться на секс, відчуваючи виключно візуальну симпатію. А тому настійно рекомендуємо тобі знайти тему, яка зацікавить твою пасію і почати зближення з нею на рівні особистості. На самому початку відносин думку про те, як спокусити дівчину, слід відсунути на задній план. Спочатку вона повинна побачити в тобі друга. А дружба, як ти знаєш, починається з того моменту, коли між людьми з'являється щось спільне, що їх пов'язує.
Такими зв'язуючим можуть стати спільні переконання, інтереси, друзі, плани на майбутнє, схожі ситуації з минулого або місця, в яких ви обидва свого часу побували. Чим більше таких збігів, тим легше і відкритих будуть ваші взаємини. Схожі особистості рано чи пізно відчувають природній потяг один до одного.
Правило 3: Не прогав момент
А тепер перейдемо до найголовнішого питання: як спокусити дівчину. Дружба - це звичайно добре, але якщо проґавити важливий момент, то на наступний рівень ви так і не перейдете. Тому, розвиваючи дружній зв'язок, паралельно слід потихеньку зближуватися з дівчиною за допомогою інтимних моментів. Але як це зробити правильно? Коли під час спілкування з людиною спливають загальні моменти, про які йшлося в попередньому пункті, у вас обох відбувається сплеск комфорту. З'являється відчуття радості і здивування: ви знайшли ще одну загальну тему. Це істотно вас зближує. Саме в такі моменти емоційних сплесків необхідно непомітно активуватися і поглиблювати інтимність вашої зв'язку.
Правило 4: Послідовність
В процесі спокушання дівчини величезну роль грає грамотна послідовність просування по її ерогенних зон. Твоя обраниця повинна весь час відчувати максимальний комфорт, а тому кожна наступна інтимна зона, до якої ти переходиш, повинна бути трішки інтимні, ніж попередня. Не дивлячись на те, що тіло кожної дівчини унікально, все ж існує приблизна послідовність: починай з долонь, потім переходь до ліктів і плечей. Далі - коліна і стегна, а потім ніжні поцілунки особи, груди і, нарешті, промежину.
Правило 5: Насолоджуйся по максимуму
Як ні парадоксально прозвучить, але в процесі спокушання ти ні в якому разі не повинен думати про те, як спокусити дівчину. Перш за все, порушили сам. Твоя обраниця набагато швидше відчує бажання, якщо побачить, як сильно ти її хочеш. А тому під час спілкування, дотиків і поцілунків з дівчиною постарайся по максимуму збудитися. Коли вона не тільки зазнає абсолютний комфорт в спілкуванні з тобою, але ще і відчує, наскільки велике твоє бажання - вважай, що справа в капелюсі. Твоя обраниця незабаром накинеться на тебе сама.
Правило 6: Дій вчасно
Якщо спілкування між вами протікає абсолютно комфортно, і при цьому у тебе стоїть - знай: процес спокушання дівчини скоро досягне свого фіналу, адже вона сама вже не проти зайнятися з тобою сексом. З цього моменту тобі необхідно проявити чоловічу рішучість, вміння діяти і здатність забезпечити комфортні умови для незабутньої ночі кохання. Наприклад, якщо в момент Х ви чудово проводите час за келихом вина в затишному ресторанчику, м'яко шепни дівчині про свій намір змінити місце на більш комфортне, швидко виклич таксі і з мінімумом інформації про те, куди і за якою справою ви прямуєте, вези її до себе. Найголовніше - не втратити ту тонку нитку, яка приведе твою обраницю куди завгодно: її сексуально бажання.
Правило 7: Відповідальність візьми на себе
І останнє, але дуже важливе правило ідеального спокусника. Часом у жінок виникають досить суперечливі думки, які можуть служити перешкодою вам обом. Не дивлячись на те, що вона знемагає від бажання, її також будуть терзати різного роду переконання, роками нав'язувані їй суспільством. Спокушаючи дівчину, все роби так, щоб вона розуміла просту істину: в настільки блискавичному розвитку подій «винуватцем» являєшся виключно ти один. Саме з цієї причини всі рішення приймай сам, будучи дуже гнучким, але наполегливим.
Постарайся слідувати сімці цих основних правил, і зможеш зачарувати таких дівчат, про яких раніше ти мріяв лише в найпотаємніших фантазіях. Пам'ятай: все в твоїх руках!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю