Усі новини

Три невдалих курортних роману

Три невдалих курортних роману

Довгоочікувана відпустка на носі. Ти самотній. Здавалося б, ідеальний момент для курортного роману! Однак, будь на чеку
Довгоочікувана відпустка на носі. Ти самотній. Здавалося б, ідеальний момент для курортного роману! Однак, будь на чеку.
Перш, ніж ти полетиш на райський курорт, де будеш ніжитися на сонці і демонструвати оточуючим ідеальний прес під час прогулянки по набережній, радимо тобі ознайомитися з трьома історіями про курортні романи, які зазнали фіаско, щоб бути у всеозброєнні.
1. Ревнощі
Антон, 31 рік
Все відбувалося в Криму, в Судаку. Я приїхав туди відпочити зі знайомими. Думок про флірт не було ніяких, просто валявся на пляжі. І тут поруч зі мною села дівчина, блондинка нереальної краси. Я навіть дар мови втратив. Невже вона мною зацікавилася? Ми розговорилися і красуня запросила мене сходити ввечері в один з клубів. Природно, я тут же погодився! Після клубу і прогулянки по нічному пляжу дівчина покликала мене до себе в номер. Нічка видалася гарячою!
А на ранок мене розбудив мій мобільник, який безперервно сигналив. У фейсбуці якийсь хлопець почав слати мені страшні повідомлення. Як виявилося, це був її колишній. Поки я мирно спав, блондинка кілька разів сфотографувала себе зі мною в ліжку і злила фото в Мережу, не забувши вказати моє ім'я. Її ревнивий колишній відшукав мене і почав слати повідомлення з погрозами, зіпсувавши моя відпустка.
Да уж, хоч іноді і цікаво побути секс-іграшкою в умілих жіночих ручках, але приниженим відчувати себе неприємно. А тому, якщо наважишся провести ніч із спокусливою незнайомкою, не втрачай пильність: ніяких спільних фото і оповідань про особисте.
Три невдалих курортних роману

2. Невиправдані надії
Влад, 25 років
З Олею ми подружилися в Тунісі. Багато розмовляли, з нею було неймовірно цікаво. Весь час ми проводили разом, але до сексу так і не дійшла. А в останній день відпочинку Оля закатала мені істерику. Як виявилося, вона вже сказала батькам, що зустріла майбутнього чоловіка, а я так і не покликав її заміж.
Статистика стверджує, що цілих 90% жінок, наважуючись на курортний роман, вірять, що романтичні почуття в результаті переростуть в створення сім'ї. А тому контролюй, що говориш, адже чоловіки часто дають нездійсненні обіцянки і злегка перебільшують свої почуття.

3. Дивись в обидва
Діма, 28 років
З Валерією ми познайомилися на турецькому пляжі. Вона відразу кинулася мені в очі: блакитноока блондинка з ідеальною фігурою. Ми роз'єднує, а потім і зовсім не розлучалися ні на день. Лера зізналася, що недавно закінчила академію і поки ще не визначилася з роботою. Розповіла про свою маму, яка покладає на дочку чималі надії, і тут я усвідомив, що закохався. У ній було стільки цілеспрямованості! Виявилося, що ми живемо в одному місті, і я вирішив, що будемо спілкуватися і далі. Все було ідеально, поки не з'ясувалося, що насправді мою подругу звуть Іра, їй 40 років і у неї доросла дитина. . Все та ж статистика твердить, що курортні романи найчастіше заводять жінки у віці від 25 до 37 років. Природно, розважитися іноді тягне і дам, кому за 40. Звичайно, просити паспорт у нових подружок - не вихід, але не забувай: дівчата, яким до 18 можуть перебільшити свій вік, а жінки, яким за 30 - применшити. І якщо в другому випадку ти просто розчаруєшся, то в першому - можеш і сісти.
Бажаємо тобі відпочити на всі 100% і привезти з відпустки багаж приємних спогадів, а не в образливих розчарувань!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю