» » » Як познайомитися з дівчиною на пляжі?
Усі новини

Як познайомитися з дівчиною на пляжі?

Як познайомитися з дівчиною на пляжі?

Знайомство на пляжі дозволяє вибрати дівчину, яка повністю відповідає твоїм вимогам до жіночої привабливості
Літо, яскрава зелень, одурманюючий аромат квітів - і так хочеться жіночої уваги, що ти готовий півцарства віддати за ласкаві дотики чарівною незнайомки. Але виснажлива спека і відсутність навіть натяку на легкий вітерець роблять свою справу. Всі дівчата, виходячи з офісу, на крейсерській швидкості мчать до будинку, де їх чекає прохолодний душ і кондиціонер. І тут вже не до знайомства, навіть з таким красенем як ти. Центром річного життя стають численні пляжі всіх навколишніх водойм, на яких можна придбати приголомшливий загар, підставляючи змучене щоденним сидінням в офісі тіло і вдосталь наплескаться в прохолодній водичці.

Знайомство на пляжі дозволяє вибрати дівчину, яка повністю відповідає твоїм вимогам до жіночої привабливості. Адже пляж це, врешті-решт, чи не осінній парк, де правильно підібраний одяг, вміло накладений макіяж і взуття на високих підборах допомагають жінкам збити з пантелику проходять повз хлопців і роблять з сірих мишок, як там не є граціозних кішечок. Пляж це роздолля для дівчат з приголомшливою фігурою і не дуже миловидна особами. До них рідко підходять знайомитися на вулицях, тому недолік чоловічої уваги вони заповнюють протягом трьох літніх місяців і з легкістю йдуть на контакт. До того ж, дівчата на пляжі зазвичай перебувають у піднесеному настрої. А прагнення відволіктися від повсякденного життя і доброзичлива обстановка якнайкраще позначаються на процесі знайомства.

Одним з ключових моментів, що впливають на результат пляжного знайомства, є твоє сприйняття ситуації. Якщо ти знайомство сприймаєш як якийсь іспит на профпридатність, то хвилювання неминуче. А воно, в свою чергу, потягне за собою плутанину в словах, заїкання і незнання що б такого ще сказати. Дівчат же цікавлять впевнені в собі, сильні чоловіки. І сила тут вимірюється не накачаних м'язів, а внутрішнім відчуттям. Тому до знайомства з дівчиною на пляжі стався з легкістю, як до розваги сонячним днем. Це повинно бути для тебе як гра в карти. Виграв - добре, програв - теж нічого, хоч розважився. Дівчата теж живі істоти і в знайомстві зацікавлені не менше, ніж ти. А то і більше.

Уяви тільки, куди опуститься її самооцінка, якщо до її сусідки по рушнику підійде з десяток зацікавлених хлопців, а до неї жодного? Тому, починаючи знайомство, ти переслідуєш благородну мету - рятуєш її самооцінку, а не просто шукаєш розваги на день, вечір, а може і всю ніч. Але не виключай і ймовірності відмови. Деякі дівчата досі ходять на пляж тільки для того, щоб скупатися і прийняти сонячні ванни. Якщо перша спроба не увінчалася успіхом, то не переймайся, а йди на зустріч до пригод і знайомся з новими дівчатами! Пляж-то великий!

Якщо ти не закінчував естрадно-циркове училище по класу клоунади і не бажаєш, що б роззяви на сусідніх лежаках робили ставки як скоро ця красуня з приголомшливою фігурою тебе отошьет, то не ходи навколо вподобаної дівчини. По-перше, люди просто обожнюють спостерігати подібні уявлення. А по-друге, під час цього ходіння близько жінки, чого ти тільки не придумали! Нібито налаштовуючи себе на знайомство, ти просто-напросто пестуешь своє хвилювання. А тобі це треба? Ні, зовсім не це. Тому, як тільки бачиш відповідний об'єкт - ноги в руки і вперед, поки тебе не випередив більш спритний побратим.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю