Усі новини

Як дізнатися, що тебе відшивають?

Як дізнатися, що тебе відшивають?

Ці поради допоможуть чоловікам визначити, як при знайомстві з жінкою або дівчиною дізнатися, що вона не зацікавлена ​​в подальшому спілкуванні з вами
Ці поради допоможуть чоловікам визначити, як при знайомстві з жінкою або дівчиною дізнатися, що вона не зацікавлена ​​в подальшому спілкуванні з вами.

1. Вона дивиться на всі боки

Коли жінці цікаво у вашому суспільстві, вона докладає всіх зусиль, щоб ні на що не відволікатися і слухати вас уважно. Якщо ж вона дивиться на всі боки, перекидається репліками з ким-небудь ще, загалом, не слухає вас, значить їй з вами не цікаво.

2. Вона мовчазна

Навіть сама мовчазна жінка любить поговорити, тому дайте їй таку можливість. Якщо ви побачите, що її реакція на ваші слова обмежується словами "так" або "ні", вона не ставить зустрічні питання і неохоче відповідає на ваші, значить їй не цікаво. Зверніть також увагу на мову жестів. Якщо ваша співрозмовниця складає руки навхрест, закладає ногу за ногу, відхиляється від вас і не "грає" з волоссям, їй з вами нудно. А ось якщо вона почала нервово барабанити пальцями по столу або постукувати ногою, значить, ви її просто дістали, і краще залишити її в спокої, інакше невідомо, чим це для вас може закінчитися.

3. Вона каже, що чекає когось

Малоймовірно, що вона захоче продовжити з вами знайомство. Якщо жінка сказала, що ті /той /та, кого вона чекає, повинні прийти дуже скоро, безумовно вам нічого не світить і краще спокійно відійти.

4. Вона каже, що їй потрібно піти

Якщо жінка дивиться на годинник, поглядає навколо, як ніби чекає когось, в загальному, відчуває себе як на голках поруч з вами, будьте впевнені, що ваше знайомство не підхопили, так як співрозмовниця вислизне під приводом, що їй терміново кудись потрібно.

5. Вона відмовляється, щоб ви їй що-небудь замовили


Жінки відмовляються від цього тільки в тому випадку, якщо не хочуть продовжувати спілкування, особливо, якщо після вашої пропозиції роблять замовлення самі. Але не турбуйтеся, по крайней мере, ви заощадите гроші.

6. Вона згадує в розмові інших чоловіків

Це може проявлятися в різних формах. Вона може говорити, що у неї було багато друзів чоловічої статі, може сказати, що ви нагадуєте їй її колишнього або почати розповідати про те, який тип чоловіків їй подобається (при цьому він виявиться абсолютно протилежний вашому).

7. Вона каже, що їй в чоловіках не подобатися наступне: коли чоловік менше її зростанням, старше, не має постійної роботи, носить бороду, слухає рок і т.п.

Коментар не має значення, але він буде стосуватися ваших певних рис. Навіть якщо вона при цьому і зробить вам випадково комплімент, то тут же спробує нейтралізувати його негативною рисою.

8. Вона продовжує наголошувати, що дуже зайнята

Сама класична відмовка - вона дуже зайнята людина і у неї немає часу заводити стосунки з ким-небудь, вона працює допізна і т.п.

9. Вона каже, що не шукає "друга"

Якщо жінка говорить, що вона цілком задоволена своїм сьогоднішнім становищем в особистому житті або що ще не оговталася від попередньої любовної драми або що-небудь в цьому дусі, значить, вона бажає позбутися від вашого суспільства.

Висновок: звичайно, в житті мають місце винятки з правил і вищенаведені поради можуть не відповідати дійсності до вашої конкретної ситуації або можуть мати неоднозначне значення. Точно можна сказати лише наступне: коли жінка говорить вам, що у неї вже є чоловік, це на 100% негативна реакція на ваші наміри :)
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю