» » » Типові чоловічі помилки при знайомстві з дівчиною на пляжі
Усі новини

Типові чоловічі помилки при знайомстві з дівчиною на пляжі

Типові чоловічі помилки при знайомстві з дівчиною на пляжі

Як познайомитися з дівчиною на пляжі? Розбираємо типові чоловічі помилки, які можуть перешкодити відпочити душею і тілом.

Як познайомитися з дівчиною на пляжі? Розбираємо типові чоловічі помилки, які можуть перешкодити відпочити душею і тілом.

Пригоди відпочинку тим і гарні, що люди з радістю порушують всі мислимі і немислимі норми моралі, етики та гігієни. Говорячи "люди", я, до речі, маю на увазі представників обох статей. Однак, незважаючи на загальну готовність до розпусти, не кожен курортний роман вдається розіграти на п'ять з плюсом. На порядку денному - розбір семи типових чоловічих помилок, які можуть перешкодити тобі відпочити душею і, головне, тілом.

Помилка №1 - Знайомитися на пляжі

Клеїтися до практично роздягненою панночці на пляжі - занадто прямолінійно * . Запам'ятай, а краще запиши на гумці від плавок: вдень пляж призначений виключно для розглядання. В ідеалі - ти рубішься в волейбол або хлюпаєшся в прибої, а дами вивчають твої тактико-технічні характеристики. І чим активніше і демонстративніше ти будеш себе вести, тим більше шансів, що, спустившись ввечері в бар /ресторан /лобі, ти опинишся в епіцентрі жіночої уваги. Пара звеселяючих "Блакитних Лагун", спогади про те, як ти самовіддано боровся за м'яч або з медузами, - і дівчині нічого не залишиться, як повідомити тобі номер своєї кімнати.

Однак найперспективніші комунікації трапляються під час культурно-оздоровчих заходів - візьми для прикладу групове катання на "банані", сплав по гірській річці або політ на дельтаплані. Переваг у знайомств в екстремальних умовах маса. Починаючи з легкості зав'язування розмови (на твою пропозицію допомогти зі Спасжилет тільки ненормальна відповість криком: "Караул, гвалтують!"), Закінчуючи плещуться в крові адреналіном, який традиційно сприяє зближенню.

* Все-таки вирішив підкотити до дівчини на пляжі? Навчися налагоджувати контакт грамотно. У цьому тобі допоможе "Плавзасіб спокушання" (див. Далі).

Помилка №2 - западає на красунь

У будь-який дівочої бікіні-компанії завжди є чіткий поділ на "зірку" і "її оточення". І якщо жінка тобі потрібна не для естетичних радостей, а для самих що ні на є плотських, вибирай ту, що "простіше". Негласний кодекс богинь говорить: "Якщо вже й погоджуватися на курортний секс, то строго в останній день". "Другі номери" охочіше йдуть на зближення - на зло конкуренткам з модельною зовнішністю. Їх голови не забиті всякими дурницями з приводу власної неперевершеності ( "Щоб я, така вся з себе богиня, віддалася за пару" Мохіто "?! Та ні за що!"). Вони виїжджають на курорти не дефілювати, а відпочивати - отримувати в надлишку все те, чого їм не вистачає вдома (в тому числі і чоловічу увагу).

Помилка №3 - Говорити на заборонені теми

В контексті курортного спілкування до таких належать бесіди про життя будинку (особливо про сім'ю і роботу), оскільки вони миттєво збивають загальний хвацький настрій. Борошно, яка танцювала для тебе стриптиз на барній стійці, можливо, просто забула про свій статус матері сімейства. Май на увазі, перехід зі стану "Ех, була не була!" До "Боже, що ж я творю ?!" відбувається стрімко і, як правило, непомітно для чоловічих очей. Одна незручна репліка ( "Крута у тебе прізвище! Своя або за чоловіком?"), І куражу наче й не було. Завтра ж ти знайдеш її - якщо, звичайно, знайдеш - в найвіддаленішому куточку пляжу, в паранджі і з томиком Кафки в руках.

Помилка №4 - Ігнорувати сигнали

Нехай в звичайному житті ти 500 разів подумаєш, перш ніж примостити свою руку на коліні милою панянки, повір, на відпочинку в більшості випадків від тебе тільки цього і чекають. Дівчина може скільки завгодно посилати тобі еротичні еманації (цікавитися, чи вмієш ти робити дихання рот в рот, просити намазати їй спинку маслом і т.д.), але крок до зближення все одно повинен зробити ти. І затягувати з цим ні в якому разі не можна! Звідси правило: якщо поведінка жінки може бути витлумачено як фривольний кокетство, воно повинно бути витлумачено саме так і ніяк інакше. І найгірше, що ти можеш зробити у відповідь на пропозицію дівчини викупатися вночі, - почати заганятися на тему відсутності плавок і хижої живності, що кишить у темній воді. Наявність презервативів - єдине, що в обставинах, що склалися повинно хвилювати тебе.

Помилка №5 - Перетворювати секс в ігри на виживання

Врахуй: здатність жінок відчувати оргазми, лежачи на гострих каменях, притулившись спиною до пальми, сильно перебільшена. Зрозуміло, злягання в несподіваних місцях - невід'ємна частина вдалого відпустки. Але ідеальна пропорція: раз на добу любити один одного в екстремальних умовах, а що залишилися рази (ти пам'ятаєш, що на курортах тобі належить демонструвати статевий гігантизм?) - на нормальної готельної ліжка. Якщо тобі плювати на партнерку, подумай про себе коханого. Адже тільки розташувавшись зі зручностями, панянка зможе показати тобі справжній клас: зігнутися в вигадливу позу, зробити мінет не на швидкість, а з натхненням і т.д.

Помилка №6 - Займатися благодійністю

А саме: робити закохані очі, сипати мелодраматичними одкровеннями і цитувати Бродського. Коротше, підігравати дівчині в її бажанні отримати забійну дозу не тільки сексу, але і сентиментів. Освідчення в коханні часто є найкоротшим шляхом до жіночого тіла. Але при цьому геть-чисто позбавляє тебе можливості розлучитися по-хорошому - без надриву, сліз, німих і всіх інших закидів з боку співучасниця.
Загалом, якщо у тебе в планах обзавестися жінкою на час відпустки, а потім благополучно відчалити, будь пильний і стій на своєму (тобто на сексі). Вона тобі про загадковий світ місяця - ти їй про те, яка у неї апетитна попа. Вона до тебе з риторичним: "Як думаєш, якби ми зустрілися при інших обставинах? " - ти до неї з практичним: "Це був останній презерватив?" І так далі, поки партнерка не усвідомлює: тобою рухають винятково тварини пристрасті.

Помилка №7 - Брати її з собою

За пару годин до неминучої розлуки ти, піддавшись не зрозумій якого пориву, можеш здати панночці свої телефони-адреси. Шкода, що не попередив раніше - цього робити ні в якому разі не можна! Як і сподіватися на те, що дівчина сама все зрозуміє про недоречність дзвінків /візитів і викине папірець з номером, лише тільки ступить на борт літака. Вона не зрозуміє, навіть не сподівайся. Зате вважатиме своїм обов'язком намалюватися в твоїй внекурортной життя, по-перше, з цікавості (а раптом костюм і краватку йдуть тобі більше, ніж плавки і панама?). А по-друге, для того, щоб потішити своє жіноче самолюбство. І повір, якщо ти залишав телефон, "просто щоб не образити", їй все одно судилося почати турбуватися. Дурні відмазки, прохолодна зустріч, секс, від якого курортними пристрастями навіть і не пахне, - все це розбиває нам серце набагато сильніше, ніж історії, які закінчуються одночасно з відпусткою.

Плавзасіб спокушання №1

Купальник: спортивний, як правило, цілісний.

а під ним: така ж цілісна натура, яка хоче, щоб в ній в першу чергу бачили особистість, і тільки в другу - об'єкт жадання.

Має великі теоретичні знання про тантричний секс і вміє будити свою кундаліні.

Фраза-афродизіак: "Хто б міг подумати, що гeтepoxpoннocть фізіoлoгічecкіx пpoцeccoв accіміліpyeтcя cінxpoніі aккoмoдaльнoй cтaдіі гeтepoceкcyaльниxoтнoшeній!"

Плавзасіб спокушання №2

Купальник: закритий, незграбної забарвлення і з войовничо випирає поролоновим бюстом.

а під ним: дівчина, яка любить поїсти, випити, любовні романи і ток-шоу Малахова.

У сексі - консервативна і невибаглива, але здається без бою.

Фраза-афродизіак: "І чому топлес загоряють кістляві оселедця, а не жінки з таким розкішним тілом, як у вас, пані ?!"

Плавзасіб спокушання №3

Купальник: роздільний, в квіточку-горошок-крокодильчик.

а під ним: навіжена, романтична і злегка наївна натура, яка в перші ж 15 хвилин знайомства розповість тобі, що займається йогою, катається на сноуборді і веде ЖЖ.

Любить поговорити, як до /після сексу, так і під час.

Фраза-афродизіак: "Якщо це просто секс і завтра ти на мене навіть не подивишся, я негайно ж одягаюся і йду!"

Плавзасіб спокушання №4

Купальник: міні-бікіні за ціною всього твого одягу, включаючи зимову.

а під ним: цілеспрямована і жертовна особа, яка заради здобуття великої любові (головна умова: без житлових і матеріальних проблем) готова шкутильгати по піску в шльопанцях на 15-сантиметровій шпильці і вечеряти бульбашками "Евіана".

Свого ідеалу здатна пробачити наявність дружини і скромний розмір члена.

Фраза-афродизіак: "Погодься, Лазурка останнім часом зовсім не та, що була раніше".

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю