» » » 7 типів дівчат, яких варто обходити стороною
Усі новини

7 типів дівчат, яких варто обходити стороною

7 типів дівчат, яких варто обходити стороною

Є такі дівчата, до яких на гарматний постріл не слід підходити з метою «познайомитися ближче». Зроби все можливе, щоб охолодити свій запал і залишити думку про побачення з нею.

Є такі дівчата, до яких на гарматний постріл не слід підходити з метою «познайомитися ближче», навіть якщо вони карколомні. Зроби все можливе, щоб охолодити свій запал і залишити думку про побачення з нею. І справа тут не стільки в самій дівчині, скільки в тому, яке місце вона займає в твоєму житті.

1. Сестра одного

Найчастіше найбільш сильно прив'язується до тебе та дівчина, яку ти знаєш краще за всіх. Якщо на місці цієї дівчини виявляється сестра твого кращого друга, то після вдалих побачень, які тривають протягом двох місяців, тобі найкраще буде переїхати на інший кінець міста.

Ти ризикуєш зіпсувати відносини з твоїм кращим другом з того моменту, як тільки його сестра стає дамою твого серця. Тому що замість спільних інтересів і спільного обговорення неприємностей, з'являється конфлікт взаємин. І якщо ти раптом образив свою дівчину, то кращий друг тут же захоче поговорити з тобою по душах.

2. Особиста секретарка

У цьому випадку ти ризикуєш накликати на свою голову безліч проблем. Досить скоро ти змушений будеш ховатися в затишних куточках офісу, аж до туалету. Роман на роботі дуже відволікає від самої роботи, особливо, якщо ти її керівник. Твої підлеглі завжди будуть спостерігати за тим, що ти робиш.

Найгірше в тому, що після закінчення ваших відносин, колишня подруга постійно буде жартувати над тобою, може бути, навіть розповідати подружкам, що ж саме відбулося в цьому самому туалеті.

3. Колишня подруга

Напевно, ти вже десь чув, що ні в якому разі не треба зустрічатися зі своєю колишньою дівчиною. Але якщо раптом ти став самотній, то колишня подружка приваблює тебе все більше і більше.

Адже дуже приємно, коли після декількох років самостійного приготування їжі, вона почне годувати тебе смачними стравами і пригощати прекрасним вином. Або прийде і забереться в твоїй квартирі. Але пам'ятай, що якщо тобі захочеться сталості, і ти вирішиш почати все спочатку, то проблеми, через які ви розлучилися колись, з'являться знову.

4. Жінки легкої поведінки

Якщо в клубі ти захопився дівчиною, спокусившись її красою і доступністю, то обмежся однієї ночі. При зустрічі на наступний день просто поздоровайся з нею і пройди далі.

5. Колишня партнерка твого друга

Розрив відносин свого друга з його дівчиною може змусити тебе задуматися про деякі речі. Наприклад, про те, як би все склалося з нею у тебе. Але, не дивлячись на те, що сьогоднішня її свобода може ще більше підігріти цей інтерес, не роби цього. Якщо ти дорожиш своєю дружбою, ні в якому разі не починай близьких відносин з цією дівчиною. Серед твоїх знайомих про тебе складеться не надто хорошої думки і буде страждати твоя репутація. Навіть якщо твій друг уже зустрівся з новим коханням, завжди відповідай «Ні!».

6. Занадто вимоглива дівчина

До типу жінок, з якими краще не заводити серйозних стосунків, відносяться ті, які вимагають до себе занадто багато уваги. На першому місці у неї любов не до тебе, а до твоїх зароблених коштів. Як тільки тобі вдасться заробити пристойні гроші, її подруги почнуть радити їй, як тебе розорити. Не допускай цього ні в якому разі.

7. Стриптизерка з клубу

Це ще гірше, ніж дівчина легкої поведінки. Через неї ти перетворишся в охоронця, постійно думаючи про те, що повинен захищати її честь від домагань хлопців, на холостяцьку вечірку яких вона запрошена.

Зверни увагу на її поведінку в момент, коли її запросить хтось на приватний танець, а потім за додаткові гроші запропонує «щасливо його закінчити».

Чим довше ти будеш на самоті, тим швидше у тебе з'явиться бажання поспілкуватися з дівчатами, про які було розказано. Але, перш за все, пам'ятай про те, що не треба йти на поводу у своїх інстинктів, інакше кінець може виявитися дуже сумним. Правда, можуть бути і щасливі винятки.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю