Усі новини

Яких чоловіків люблять жінки?

Яких чоловіків люблять жінки?

Майже всі чоловіки хочуть подобатися жінкам. Одні не знають як, іншим лінь. Але нам не лінь і ми розповімо, як сподобатися жінці.

Майже всі чоловіки хочуть подобатися жінкам. Одні не знають як, іншим лінь. Але нам не лінь і ми розповімо, як сподобатися жінці.

«Якби губи Никанора Івановича та приставити до носа Івана Кузьмича ». (Агафія Тихонівна. «Одруження». Н.В. Гоголь).

Незважаючи на те, що емансипація крокує по планеті, і феміністки всіх мастей вмовляють жінок відмовитися від їхніх споконвічних привілеїв, більшість жінок все одно хочуть, щоб за ними красиво доглядали, співали серенади, дарували квіти.

Але романтичність - це не тільки вечеря при свічках, а й ранковий дзвінок зі словами: «Доброго ранку, кохана!» Або хоча б смс-ка

Будь-яка жінка оцінить, якщо чоловік пам'ятає їх особисті червоні дати. Наприклад, день зустрічі, день першого поцілунку, день освідчення в коханні.

Чи не дадуть заснути любові в жіночому серці навіть найскромніші знаки уваги - один подарований квітка, шоколадка, квитки в театр, влітку прогулянка на катері, водному трамвайчику.

Практично всі жінки люблять ніжність, пестять погляди, легке погладжування, перебирання пальців.

Навіть якщо у вас вже настала пора близьких відносин, всі перераховані ніжності зроблять пристрасть більш запам'ятовується.

І ще, як з'ясували вчені, жінки набагато швидше втомлюються одноманітністю в сексі, ніж чоловіки, і бажано, щоб сценарій любовної гри час від часу змінювався. Можна використовувати рольові ігри, змінити постіль на килим або ванну кімнату.

І аксіому, що жінки люблять вухами, теж поки ще ніхто не відміняв.

Так що в любовних відносинах з жінкою, мовчання - не золото, а розточуючі ці відносини іржа. Не обов'язково вихваляти свою кохану і сипати строкатими епітетами, зрозуміло, що Цицеронів серед нас одиниці. Але говорити про те, як ви любите і хочете жінку, просто обов'язково.

А ще жінкам подобаються дбайливі чоловіки, з якими комфортно і надійно. Хоч ми майже все стали самостійними і навіть самодостатніми, десь в глибині підсвідомості сидить таємне бажання бути за чоловіком, як за кам'яною стіною.

Жінки - не менші власниці, ніж чоловіки. Вони хочуть, щоб її улюблений належав тільки їй одній. Тому і трапляються сварки, приводу для яких чоловіки не бачать. Ну, подивився на чиїсь гарні ноги, ну, похвалив волосся подруги. Що тут кримінального? Нічого. Але багато жінок реагують на це болісно.

Щоб не втратити довіру жінки, не варто брехати їй по кожній дрібниці. Правдивість, взагалі, зміцнює відносини. Жити з брехуном - те ж саме, що ходити по мінному полю

Жінки намагаються якомога швидше розлучитися з скиглієм, вічно скаржиться на долю і оточуючих його людей.

І, як кажуть соціологи і психологи, престиж крутого мачо стрімко падає.

Все більша кількість жінок віддає перевагу чоловікам, який вміє не тільки побудувати будинок, але і звити в ньому гніздо.

Цінується не тільки вміння заробляти гроші, а й уміння доглядати за малюками, а в подальшому знаходити спільну мову з подорослішали дітьми.

А найголовніше полягає в тому, що жінка, яка шукає в чоловікові в першу чергу любов, а не гроші, завжди оцінить щирість і доброту.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю