Усі новини

Як вгадати і зрозуміти жіночі бажання?

Як вгадати і зрозуміти жіночі бажання?

Ми вирішили поцікавитися у жінок, що дає їм відчуття власної значущості для чоловіка, а експерт в психології прокоментував їх відповіді
Одвічне питання: «Чого хочуть жінки?» Цікавить, часом, не тільки чоловіків, а й самих жінок. Ось так ось все складно в жіночій натурі.

Ми вирішили поцікавитися у жінок, що дає їм відчуття власної значущості для чоловіка, а експерт в психології прокоментував їх відповіді.

Найчастіше називайте нас по імені

«Поки відносини не стали дуже близькими, нам би хотілося частіше чути своє ім'я, а не ласкаві прізвиська - зайка, кошеня, рибка. Коли чоловік кличе жінку на ім'я, то його значимість в наших очах зростає. В іншому випадку ми починаємо припускати, що він боїться нас назвати ім'ям іншої дівчини ».

Психолог стверджує, що коли дівчина часто чує від коханої своє ім'я, то розуміє, що він її виділяє. Це для неї важливо, особливо на перших етапах відносин. Також багато дівчат вважають, що ласкаві прізвиська звучать нещиро.

Коли відносини досить міцні, прізвиська, часом навіть незвичайні, виникають самі по собі і звучать природно. Але коли пара разом не один рік і хтось різко відмовляється від ласкавого прізвиська, варто розібратися - можливо, у такий спосіб хтось із партнерів висловлює невдоволення по відношенню до своєї половинки або бажає віддалитися від неї.

Стримуйте слова і обіцянки

«Для нас важливо, щоб чоловік підкріплював сказані слова чи обіцянки вчинками. Коли далі балачок справа не заходить, нас це ранить і ображає. Нам важливо, щоб чоловік був з нами чесний незалежно від етапу відносин ».

Дівчата бережуть важливі для них ресурси. Якщо чоловік може стати батьком величезне число раз, то жінка стає мамою обмежена кількість разів. З огляду на різні фізіологічних потреб, емоційні реакції у чоловіків і жінок теж різні. Прекрасна стать більш критично підходить до вибору партнера. Жінкам важливо відчувати чоловічу надійність і захист.

Вмійте нас слухати і чути

«Якщо чоловікам потрібно виговоритися, ми завжди готові їх вислухати і постаратися зрозуміти. Але нам хотілося б, щоб це було взаємно, навіть коли їм здається, що історія дріб'язкова і не варто їх уваги. Також нам важливо, щоб чоловіки пам'ятали про те, що ми їм говоримо ».

Багато чоловіків розмірковують більш прагматично і абстрактно. Вони намагаються швидше узагальнити і обробити інформацію, щоб прийняти найкраще рішення. Дівчата вважають, що за цим криється неуважність до дрібниць, а значить і байдужість чоловіка до їхніх проблем.

Іноді дівчатам важливо не почути чітку відповідь, який вирішить їх проблеми, а отримати підтримку і співчуття. Чоловік найчастіше сприймає її розповіді та історії, як прохання вирішити ситуацію. Цю різницю в сприйнятті важливо усвідомлювати, тоді буде менше розбіжностей. Жінкам не потрібно вимагати нереального, а чоловікам слід краще розуміти, що криється за її проханням або розповіддю.

Більше тактильних відчуттів

«Нам важливі тактильні відчуття не тільки в сексуальному плані. Ми любимо брати чоловіків під руку або коли вони тримають нас за руку ».

Коли жінка тримає чоловіка під руку - це більше жест ввічливості і привітності, що теж важливо в стосунках. Але коли жіноча рука знаходиться в чоловічій руці, для пари - це символ близькості і почуттів, а для оточуючих знак, що перед ними пара.

Більше ініціативи

«Хотілося б від чоловіків більше ініціативи. Щоб вони генерували цікаві ідеї, які нас порадують і вразять. Для цього не завжди потрібні великі фінансові витрати. Наприклад, спонтанна прогулянка в незвичайному місці або пікнік також нас порадують ».

Коли чоловік планує сценарії побачень, то показує свою винахідливість, свій інтерес і лідерство. Також це знак, що у таких відносин можливо гарне майбутнє. Жінкам важливо відчувати, що чоловіки добиваються їх розташування, що важливо на початку відносин.

Спілкуйтеся з нами частіше

«Дзвоніть і пишіть нам повідомлення з приводу і без приводу. Нам дуже приємно, коли чоловіки нами цікавляться, навіть якщо просто запитають: «Як пройшов день?».

Нам важливо знати, що ви пам'ятаєте про нас і чекаєте скорого побачення ».
Не дарма кажуть, що жінки люблять вухами. Вони дійсно отримують левову частку вражень від того, що чують. Рівноцінні словами для них і текстові повідомлення.

Чоловіки більш скупі в спілкуванні в порівнянні з жінками. Але це не тому, що вони неуважні або байдужі. Справа в тому, що у жінок краще розвинені вербальні навички комунікації.

Згідно з дослідженням, коли відносини тривалі, партнери навчаються один в одного. Чоловіки стають більш товариськими, а жінки вчаться бути стриманішою, мислити більш абстрактно і лаконічніше висловлювати свої ідеї.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю