» » » 9 жіночих таємниць, про які потрібно знати кожному чоловікові
Усі новини

9 жіночих таємниць, про які потрібно знати кожному чоловікові

9 жіночих таємниць, про які потрібно знати кожному чоловікові

Дійсно, зрозуміти жінку - це не просто мистецтво, а справжній дар. Але не переживайте, відтепер Вам буде простіше зробити це, тому як Ви дізнаєтеся про 9 головних жіночих секретах
У взаємовідносинах з жінками головний принцип чоловіків простий: якщо жінка мовчить і не висловлює претензій, значить, її все влаштовує. І в цей момент чоловіки часто розслабляються, дозволяють собі всілякі вольності і перестають контролювати ситуацію. Просто ми звикли до того, що жінки дуже комунікабельні створення (м'яко кажучи), тому завжди про все можуть нам розповісти. Ймовірно, Ви вважаєте також. Що ж, Ви подвійно здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що і у жінок є від нас секрети.

Більш того, жодна жінка не визнається Вам в них, а буде чекати, поки Ви самі розгадаєте її загадку. Ось тільки це мало кому вдається зробити.

Хтось скаже, що жінки занадто складні створення, але ж в цьому також є своя принадність. Чоловіки і жінки не кращі і не гірші один одного, просто ми різні - і це прекрасно!

Дійсно, зрозуміти жінку - це не просто мистецтво, а справжній дар. Але не переживайте, відтепер Вам буде простіше зробити це, тому як Ви дізнаєтеся про 9 головні секрети, в яких ні за що і ніколи чоловікам не визнається ні одна жінка.

1. Жінка любить, коли чоловік бере на себе відповідальність

Це абсолютно не означає, що жінки повністю безпорадні істоти і не здатні ступити й кроку без чоловіка. Жінка і сама здатна прекрасно все спланувати і організувати, після чого втілити намічені плани в життя, але навіщо, якщо поруч з нею є мужній чоловік, за яким вона відчуває себе, як за кам'яною стіною? Їй подобається відчувати турботу чоловіка і розуміти, що вона у всьому може покластися на нього і ні за що не переживати. Крім того, відповідальність - це те, чим справжній чоловік здатний здивувати даму, після чого він обов'язково отримає свій подарунок у вигляді любові і ласки.

Отже, слід зрозуміти ось що - якщо жінка просить Вас про послугу, яка, на перший погляд, навіть здається дрібницею - підіть їй назустріч і дайте їй відчуття захищеності, до якого вона прагне. На жаль, не варто розраховувати на те, що жінка завжди буде говорити Вам про необхідність взяти на себе відповідальність, а інакше це не було б в переліку жіночих секретів. Тому Вам доведеться вгадувати її бажання, нічого не поробиш, така вже наша чоловіча частка.

2. Жінкам подобається, коли чоловік здатний її здивувати

Дівчатам подобається отримувати подарунки, але, на жаль, більшість з подарунків не викликає у них невимовного захвату. Причина проста - багато чоловіків не люблять витрачати свій час на креатив і що-небудь вигадувати. Значно простіше купити в магазині стандартний подарунок для дівчат, який напевно повинен сподобатися коханої. Але правда життя така, що подарована раптово і вчасно шоколадка може порадувати куди більше дорогого, але очікуваного сюрпризу.


Дівчата дуже розбірливі в чоловіках, і креативність - далеко не самий останній фактор, який вони враховують при виборі партнера. Будь-який подарунок, який був піднесений як би ненароком, дозволяє дівчині відчути себе бажаною і особливою. Він не обов'язково повинен бути дорогим, адже головне - це не вартість подарунка, а увага. Ось чому дівчата так цінують подарунки хлопців, які були зроблені своїми руками. І нехай вони не матимуть ніякої практичної цінності, саме про нього дівчина і буде пам'ятати все життя. Адже Ви намагалися для неї, дозволивши відчувати себе особливою.

3. Жінки бояться втратити свого чоловіка

Дівчата побоюються зради сильніше, ніж чоловіки. Більш того, саме страх того, що чоловік в один день може відвернутися від неї і піти до іншого, змушує дівчат переживати не найприємніші відчуття. Природно, жодна жінка не визнається в цьому чоловікові, так як останній може не вірно її зрозуміти, та й навіщо йому знати про це, адже це тільки її страхи. До того ж, багато дівчат щиро вірять, що їхні думки матеріалізуються в життя. Варто їй подумати про те, що приваблива колега по роботі може відвести її хлопця, як вона тут же починає переживати.

Тепер, коли Ви знаєте найбільший страх жінки, Ви можете допомогти своїй обраниці позбутися його. Яким чином? Все дуже просто - частіше давайте їй відчути себе єдиною і неповторною, говорите їй компліменти і менше дивіться в бік інших жінок. Адже те, що для нас безневинний погляд, для дами може стати причиною для депресії і скандалу.

4. Жінки хочуть, щоб чоловіки були щирими

Неважливо, наскільки складною і заплутаною Вам здаються Ваші проблеми, досить лише розповісти про них своїй дівчині - і вона допоможе вирішити їх. Якщо Ви допустите помилку, дівчина завжди зможе зрозуміти Вас і пробачити. А ось чого жінки не прощають, так це нещирості і брехні. При цьому мало хто здатний сказати про це чоловікові прямо в обличчя. Обдурена дівчина здатна ідеально зіграти свою роль і навіть увазі не подати, що вона ображена, але всередині її буде палати вогонь розчарування і туги. Ось чому настільки важливо завжди бути з дівчатами щирим, так як нещирість вони відчувають в рази краще за чоловіків, після чого їх думку про людину змінюється не в найкращу сторону.

5. Жінки чудово розуміють мову тіла

Намагатися приховати що-небудь від жінки собі дорожче, тому що в 95% випадків ця спроба буде невдалою. Дівчата куди краще хлопців читають мову тіла співрозмовника і за пару секунд можуть зрозуміти, що він чимось стурбований або намагається приховати від неї якусь таємницю. Ця здатність дуже часто грає і проти самої дівчини, так як часто вона просто починає вигадувати того, чого немає. Наприклад, вона може без особливих на те причин підозрювати хлопця у зраді. Головне, що Вам слід знати - жінки прекрасно читають мову тіла, тому не давайте їй зайвого приводу для підозр.

6. Жінки солідарні в тому, що їх чоловікам також потрібен час на самих себе

Багато чоловіків не з чуток знають про жіночих примхах і вимогах весь час проводити разом з ними. Але в реальності більшість представниць прекрасної статі розуміють, що чоловікові просто необхідна свобода. Він не може бути постійно поруч, адже у нього ще є друзі, з якими хочеться відпочити, попити пива і поговорити по душам. Головне, щоб він не проводив весь свій час з ними, забувши про дівчину. Все повинно бути в міру.

7. Жінки прагнуть подобатися друзям свого чоловіка

Цей секрет не розкриється хлопцеві жодна дівчина, адже прийнято вважати, що більшість дам ревниво ставляться до друзів коханого. Можливо, так воно і є, однак при цьому дівчата розуміють, що зіпсовані відносини з друзями хлопця здатні внести негатив і в їх відносини з обранцями. Саме тому кожна дівчина в душі прагне встановити дружні відносини з людьми, які дороги чоловікові, а заодно і показати їм, наскільки дівчина дорожить хлопцем. Їм ні до чого зайві конфлікти і суперечки, однак це не означає, що вони не будуть ревнувати до друзів. Ну, що ж, Вам доведеться знаходити час, як на дівчину, так і на друзів, а інакше одна зі сторін буде почувати себе скривдженою.

8. Жінкам іноді потрібно побути наодинці зі своїми думками

Хлопці знають, що при виникненні у жінок спірних питань, вони звикли обговорювати їх з подругами, мамою та іншими родичами. Але в житті дівчат бувають моменти, коли вони хочуть побути наодинці зі своїми думками. Це абсолютно не означає, що, якщо Ваша дівчина просить Вас про те, щоб побути на самоті, Вам слід терміново піти на день-два, а потім прийти, як ні в чому не бувало. Просто вона хоче розібратися в чомусь важливому, і з цієї причини їй потрібно побути наодинці зі своїми думками, щоб тверезо все обміркувати і зважити. Адже у неї також є важливі справи, деякі з яких не терплять зволікання.

9. Жінки хочуть, щоб чоловіки завжди були з ними чесні

Жінкам куди простіше почути від хлопця гірку правду, ніж повірити в його брехню і розчаруватися в ньому. Якщо Вам не подобається блюдо, яке вона приготувала, не слід їсти його через силу і постійно нахвалювати, адже рано чи пізно вона вирішить сфабрикувати для своїх подруг, які скажуть їй все, як є насправді. Коли подруга вибирає собі плаття і питає Ваша думка про нього, не бійтеся сказати їй, що плаття її трохи повнить. Покажіть дівчині, що Ви любите її такою, яка вона є. Головне - будьте з нею максимально чесні, а інакше вона просто не зможе Вам довіряти.

Ось Ви і дізналися 9 основних секретів, про які жінки не розповідають своїм обранцям. Насправді, даний перелік секретів можна було б продовжувати, так як жінка створення непростий і вимагає ретельного вивчення. Втім, Вам зовсім не обов'язково знати всі секрети напам'ять, досить пам'ятати головні принципи побудови гармонійних відносин: відповідальність, креативність, чесність, порядність, щирість, вірність і розуміння. Дотримуйтесь цих принципів завжди, і Ви станете для свій жінки особливим хлопцем, від якого не хочеться мати ніяких секретів.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю