» » » П'ять вчинків, які зроблять перше побачення останнім
Усі новини

П'ять вчинків, які зроблять перше побачення останнім

П'ять вчинків, які зроблять перше побачення останнім

На перших побаченнях люди демонструють не тільки всі свої найкращі манери і якості, але також часто роблять помилки, які часом вже не виправити. У сьогоднішній статті ми розповімо, які п'ять вчинків можуть все зіпсувати і зробити ваше перше побачення останнім
Перше побачення багато в чому визначає подальший розвиток відносин між чоловіком і жінкою. Багато помилки можуть стати перешкодою для подальших зустрічей.

Дізнайся, які твої дії здатні відбити у дівчини бажання продовжувати спілкування.

Непунктуальність

Запізнення (незначні) можна вибачити дівчатам, але ніяк не чоловікам. Якщо спізнюється чоловік - це провал. До того ж, непунктуальність характеризує сильна стать з не найкращої сторони.


Готуючись до побачення, бери час з запасом, враховуй пробки та інші нюанси, які можуть стати причиною запізнення. Повір, вона обов'язково оцінить, якщо ти приїдеш вчасно.

Хамство і лайки

Навіть в тому випадку, коли дівчина в темі і на одній хвилі з тобою, не дозволяй собі використовувати мати і хамство. По крайней мере, найкраще утриматися від ненормативних виразів перший час відносин, не кажучи вже про перше побачення.


Повір, навіть якщо дівчина собі дозволить лайливе слівце, то почувши його від тебе, вона буде незадоволена.

Убога лексика і невміння будувати діалог

Звичайно, не всі чоловіки мають досконало ораторським мистецтвом. Однак невміння будувати діалог, нерозбірлива мова і убогий словниковий запас зіграють не в твою користь на побаченні.


Дівчата люблять вухами. Найкраще заздалегідь продумати теми для бесіди. На побаченні можна розповісти пару смішних анекдотів і цікавих історій.

Розмови на тему сексу

Така тема недоречна на першому побаченні. У кращому випадку дівчина дасть тобі зрозуміти, що ще не час для таких розмов, а в гіршому - на подальших відносинах можна буде поставити хрест.


Наберіться терпіння і з розмовами про секс повремени.

У вільний час в смартфоні

Сидіти в телефоні під час побачення - це прояв неповаги до співрозмовниці. Будь-яка поважаюча себе дівчина цього не потерпить. Навіть якщо ти популярний блогер, відволікаючись від своїх постів хоча б під час побачення, якщо ти дійсно зацікавлений у відносинах.


Перше побачення хвилююче в будь-якому віці. Кожен його учасник хоче показати себе з кращого боку. Однак хотіти - не завжди означає зробити. Багато потенційних пари так і не дійшли до наступного побачення через помилок, про які ми розповіли в сьогоднішній статті.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю