Усі новини

Як зрозуміти, що дівчина в тебе закохана?

Як зрозуміти, що дівчина в тебе закохана?

Як же бути, якщо ти спілкуєшся з дівчиною, проводиш з нею час, але не можеш зрозуміти і дізнатися, чи є між вами симпатія, або ж це проста дружба?
Дуже часто між протилежними статями виникає іскра, яка згасає, не дочекавшись взаємності. Але як же бути, якщо ти спілкуєшся з дівчиною, проводиш з нею час, але не можеш зрозуміти і дізнатися, чи є між вами симпатія, або ж це проста дружба? Крім одного самого очевидного варіанта - запитати прямо, вразивши її своєю впевненістю і рішучістю, але в той же час ризикуючи отримати відсіч або змащений відповідь (тому що майже кожна дівчина вважає за краще залишатися загадкою), є інший варіант - партизанський. Заснований він на вивченні поведінки дівчини, перевірки її реакції, невербальних жестів. Деякі психологічні моменти можуть з великою часткою ймовірності дати вам відповідь на питання про те, як зрозуміти, що подобаєшся дівчині?

1. Дівчина натякає на свої почуття

Якщо дівчина називає тебе ласкавими словами, наприклад, «зайчиком», «котиком» або зменшувально пестливо по імені, кокетує з тобою і будує очки - це вірні ознаки того, що вона на тебе запала і тепер чекає, що ти покажеш ініціативу, наприклад, запросиш її куди-небудь. Так не зволікай і використовуй свій шанс!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю