» » » Чому дівчата люблять поганих хлопців, або Як стати мерзотником?
Усі новини

Чому дівчата люблять поганих хлопців, або Як стати мерзотником?

Чому дівчата люблять поганих хлопців, або Як стати мерзотником?

Всі ми неодноразово чули про те, що жінки, як це не дивно, вважають за краще мерзотників, падаючи перед ними на коліна
Всі ми неодноразово чули про те, що жінки, як це не дивно, вважають за краще мерзотників, падаючи перед ними на коліна, як перед богами. Ти несеш їй квіти, засинаєш солодкими смс-ками і подарунками, виконуєш в ліжку будь-який її каприз, а вона все одно йде до якогось негідникові. Знайоме?
Подібні ситуації часом викликають лише одне нав'язливе бажання - стати тим самим поганим хлопцем хоч на пару днів, щоб на своїй шкурі, так сказати, дізнатися, як це - збирати у своїх ніг десятки жінок, не докладаючи особливих зусиль. Щоб здійснити цей підступний план, MEN's LIFE пропонує тобі скористатися покроковою інструкцією, дотримуючись якої, ти станеш найбажанішим мерзотником.
Пункт 1. вимотати її
Ні, це повинна бути не приємна втома, що з'явилася після ночі пристрасного сексу або шопінг-марафону. Ти ж тепер поганий хлопець? Нехай твоя обраниця відчує це! Як варіант - не поспішай після роботи додому, можеш і зовсім не приходити. Нехай жінка повноцінно відчує, як це - важко працювати весь день, а потім ще й проридала всю ніч, в жаху представляючи, як ти перекидатися в ліжку з якоюсь брюнеткою або лежиш без свідомості в темному провулку.
Навіщо так знущатися над людиною? Та потім, що жінки, в чиєму розпорядженні маса вільного часу і нерозтраченої енергії, починають забивати свою голову абсолютно несподіваними запитаннями: а чому це в тебе така маленька зарплата, така швидка еякуляція і лисина в 30 років? Спробуй позбавити її сил, і ти побачиш, як згадана вище проблема зникне сама собою.
Пункт 2. Ізолювати її від суспільства
Приспати внутрішній голос своєї обраниці (дивись пункт 1) - тільки пів біди. Залишаються підступні родичі, подруги і співробітниці, які часом вважають своїм обов'язком вселити твоєї коханої, що ти - далеко не той ідеал, якого вона в дійсності заслуговує, і пора б вже почати пошуки справжнього щастя. З представниками цього самого «щастя» вони самі можуть періодично знайомити твою дівчину, що ще гірше.
Щоб ліквідувати проблему в зародку, постарайся спочатку проводити з коханою максимум часу - чим би вона не займалася, все робіть лише удвох. Ти і оком моргнути не встигнеш, як вона втратить всіх своїх подружок, родичок і просто знайомих, і загроза бути освистали кимось пропаде сама собою.
Пункт 3. Підірвати її самооцінку
Якщо всього кілька разів натякнути дівчині (навіть самої ідеальною), що вона товста, некрасива або дурна, потім можуть піти роки на те, щоб повернути її самооцінку в нормальний стан. Простір для фантазії тут дійсно величезний. Наприклад, якщо подрузі за 25 можеш пару раз заїкнутися «Жінці твого віку » ( « вже не йдуть настільки короткі молодіжні сукні» і т.д.). Зустрічаючись з володаркою 1-го розміру грудей, тримай на увазі фото Памели Андерсон або Віри Брежнєвої, зітхаючи кожен раз, коли дивишся на скромний бюст своєї обраниці.
В результаті таких психологічних маніпуляцій ти отримаєш поступливий і сором'язливу жінку, яка почне беззастережно тебе поважати, будучи впевненою, що ніхто її таку більше не полюбить.
Пункт 4. Не надавати їй підтримку
Коли твоя кохана прийде до тебе, щоб в черговий раз поскаржитися на свої проблеми (адже подруг ми відсіяли ще в другому пункті, пам'ятаєш?), Не поспішай жаліти її, намагатися розсмішити і нагодувати улюбленої плиткою шоколаду. Це доля хороших хлопців, а тому доведеться діяти з точністю до навпаки.
Посварилася з сестрою? Ой, ніби ви коли-небудь жили мирно. Витягли гаманець? І чому ти дивуєшся, ти ж завжди витає в хмарах, не помічаючи нічого навколо. Зробили акцент на роботі? А нічого з співробітницями чаї ганяти в робочий час. Якщо коротко, донеси до дівчини основну думку - «сама дура». Ефект буде схожий з результатом пункту 3.
Пункт 5. Перекласти на її плечі свої проблеми
Щоб створити собі образ дійсно поганого хлопця, обов'язково треба «обрости» парочкою нерозв'язних проблем або згубних звичок. Ти по вуха у кредитах. Колишня дружина жадає всіх твоїх грошей і душу на додачу. Ти залежний від алкоголю або азарту. Підійде будь-яка вигадка, аби тебе сприйняли, як жертву.
Навіщо все це? Жінок хлібом не годуй, дай кого-то виручити, відчути себе тією самою рятівницею, яка визволила тебе, грішного, з лап нездійсненним проблеми, не кинувши нещасного в біді. Повір, як тільки твоя обраниця відчує власну винятковість, її пильність миттю засне, що тобі і треба.
Пункт 6. Скандалити
Постарайся зробити так, щоб у вашій з дівчиною життя було максимально багато сварок і скандалів. При цьому не намагайся вирішити проблему, прийти до якогось логічного висновку. Все, що від тебе вимагається - пронизливо кричати і голосно жбурляти об стіну речі, та так старанно, щоб твоя обраниця ще тиждень потім сиділа на заспокійливих.
Так, важкувато регулярно зображати настільки старанні акторські здібності, але таким чином ти вб'єш відразу двох зайців: допоможеш собі здійснити пункт 1 і вселиш дівчині, як сильно ти її любиш - адже саме про це вона подумає, аналізуючи настільки старанні твої старання з'ясувати відносини в скандальній формі.
Пункт 7. Збивати її з пантелику
Знаєш про принцип азартних ігор? Лише тому, що результат кожної гри непередбачуваний і людина не знає, чи трапиться в наступний момент виграш, він готовий грати до переможного кінця. Така ж приблизно ситуація і в стосунках. Наприклад, якщо сьогодні ти будеш співати оду лазіння, приготовленої твоєю дівчиною, а через місяць влаштувати істерику з криками «Тобі що, більше зайнятися нічим? Навіщо витрачати пів дня на підготовку якийсь лазаньї, якщо за цей час можна було всю квартиру прибрати? », В ній розпалить якийсь азарт, поступово переростає в залежність. Ти й не помітиш, як твоя кохана, немов перебуваючи під дією наркотиків, буде намагатися у всьому і всюди тобі догодити.
Пункт 8. Годувати її обіцянками
Психологами доведено, що жінка може довгий час обходитися без будь-яких благ, якщо у неї є відчуття перспективи. Тому починай щедро розкидатися обіцянками, що вже ось-ось і зовсім скоро ти заробиш багато грошей, звозили її на Кіпр, накажеш своєї колишньої більше не дзвонити тобі ні в якому разі і почнеш дарувати квіти без приводу. Повір, твоя ненав'язлива прохання трішки почекати того самого щастя подіє на дівчину чарівним чином, прив'язавши її до тебе на дуже довгий час.
P.S. Сподіваємося, ти докладно вивчив інструкцію і тепер точно знаєш, як НЕ МОЖНА поводитися з тією, яка дійсно тобі подобається . А ось дівчата, які схвалюють настільки «дикі» вчинки поганого хлопця і надходять в точності так, як вказано в усіх пунктах - або проблемні, які виросли в неблагополучних сім'ях і мають спотворене уявлення про нормальних здорових відносинах, або ж закомплексовані особистості із заниженою самооцінкою. Чи є сенс зв'язуватися з такими представницями прекрасної половини людства - вирішувати тільки тобі!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю