Усі новини

6 типів чоловіків, до яких варто її ревнувати

6 типів чоловіків, до яких варто її ревнувати

Навколо твоєї коханої періодично ошиваються чоловіки, які роздягають її поглядом і обдаровують вельми паскудними компліментами?
Навколо твоєї коханої періодично ошиваються чоловіки, які роздягають її поглядом і обдаровують вельми паскудними компліментами? Не варто відразу хапатися за гострий ніж або закочувати дівчині істерики з погрозами, що ніхто з них її живою не отримає, адже не всі незнайомці з її оточення настільки небезпечні. Спочатку ознайомся з переліком найпідступніших особин, що загрожують вашому щастю.
Її колишній
Хто він? Хлопець, з яким твоя улюблена вечеряла в ресторанах і цілувалася на задніх рядах кінотеатру під час сеансу. Звичайно, все це залишилося давно в минулому і тепер їх об'єднує тільки дружба, але колишнє з історії не стерти - свого часу цей тип і твоя дівчина засипали і прокидалися в одному ліжку.
Чи потрібно ревнувати? Скоріш за все так. Люди часто мають звичку відроджувати минуле життя (інакше як пояснити популярність таких примітивних ресурсів, як вконтакте.ру?) Коли твоя улюблена вирішить випити келих вина з колишнім, їх розмова не обійдуть солодкі спогади, і спливе багато забутих пікантних моментів. Звичайно, алкоголь розкріпачує, а дівчині легше обговорювати інтимне з тим, з ким її вже пов'язувало щось подібне. Але не бий на сполох, поки у всім не переконаєшся.
6 типів чоловіків, до яких варто її ревнувати

Друг з дитинства
Хто він? Цього чоловіка з твоєю дівчиною пов'язують роки, проведені разом в дитсадку, на уроках гри на гітарі або в одній групі інституту. Вони знайомі мільйон років і при зустрічі обіймаються, як брати, в черговий раз поклявшись один одному у вічній дружбі.
Чи потрібно ревнувати? Ні. У них була спільна пісочниця, ігри в монополію і уроки сольфеджіо - все, крім інтиму. Один з них колись вирішив, що дружбу не варто міняти на відносини, і не буде цього ніколи. Так що не варто проводитися, поки не з'являться зовсім явні ознаки спалахнули між ними почуттів.
Новий друг
Хто він? Тип, який обожнює заводити знайомства з чужими дівчатами на кулінарних курсах або на виставках. Одним словом, цей кухар або цінитель мистецтва раптово став частиною її (і твоєї відповідно) життя, і з якоїсь причини все частіше шукає з нею зустрічей.
Чи потрібно ревнувати? Новий знайомий дуже підступний. Зверни особливу увагу на те, чи часто він, розмовляючи, торкається до дівчини, чи любить фліртувати і скидається на закоренілого ловеласа. Якщо їх дружбі немає і тижні, а вони вже проводять, усамітнюючись, по кілька годин, приймай заходи, аби чого не сталося.

Колега
Хто він? Цей хлопець п'є каву з твоє улюбленої під час обідньої перерви і радить їй, як грамотніше скласти звіт. І вони не звичайні колеги, а справжнісінька команда однодумців - тут є величезна різниця!
Чи потрібно ревнувати? По всій видимості, так. Сам подумай: вони проводять весь день пліч-о-пліч і при цьому відмінно між собою ладнають. Але не поспішайте ревнувати дівчину до кожного колезі, включаючи офісного охоронця. Спочатку простежте, як часто і з ким вона затримується на роботі, якщо це трапляється. Тільки потім приймайте рішення.
Друг-гей
Хто він? Жінкоподібний хлопець, з яким твоя дівчина любить попліткувати і пройтися по бутіках.
Чи потрібно ревнувати? Ні, якщо ти впевнений в його орієнтації. Тому відсунь ревнощі і заведи дружбу з хлопчиною, дозволить закохатися в тебе. Хоч це і противно, але на свята ти будеш отримувати хороші презенти.
Наставник
Хто він? Учитель з величезним досвідом, який навчає її премудростям фен-шуй. Цей тип кличе дівчину до себе, щоб наочно продемонструвати, під яким кутом треба ставити в спальні ліжко і в якій кольоровій гамі краще купувати постільну білизну.
Чи потрібно ревнувати? Все може бути. Можливо твоя наївна улюблена вважає, що його цікавлять в ній талант і здібності. В такому випадку розкрій їй очі, щоб дівчина не мала себе ілюзіями і не потрапила в пастку.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю