Усі новини

9 фактів про жіноче ПМС

9 фактів про жіноче ПМС

На превеликий жаль, мова піде не про Поліметилсилоксанові маслах, а про жіноче передменструальний синдром

На превеликий жаль, мова піде не про Поліметилсилоксанові маслах, а про жіноче передменструальний синдром. І щоб бути готовим до зустрічі ворога, тобі необхідно озброїтися дев'ятьма фактами про ПМС.
Як все починалося
Вперше термін "передменструальний синдром" згадав доктор медицини Роберт Франк в 1931 році, описавши циклічну нестійкість психологічного стан у пацієнток. А болі які в цей період відчувають жінки називаються "альгодисменорея".
Розумова праця і ПМС
Невтішна статистика: ПМС спостерігається у 20% жінок у віці з 18 до 29 років, а з 30 років це число збільшується до 60%. Найбільше схильні до дії ПМС жінки, діяльність яких пов'язані з розумовою працею. Так що, якщо твоя дівчина надумала отримати ступінь доктора наук, то без зволікань відмовляли її від цього.
Дієта і ПМС
ПМС так впливає на жінок, що навіть найбільш дисципліновані «діетічкі» зриваються і дозволяють собі вуглеводну їжу: починаючи з шоколадних десертів і закінчуючи сендвічами і піцою. Тому не варто дивуватися, якщо твоя дівчина, раніше харчувалася двома яблуками в день, раптово перейшла на чізбургери.
9 фактів про жіноче ПМС

Народні прикмети та ПМС
Народні прикмети не оминули й ПМС. Як каже народ, в період ПМС не можна було підпускати до будь-яких мало-мальськи важливим господарським об'єктам. Вважалося, що від дотику жінки до заліза воно поржавіє, а спробувавши яблуко - згорить весь сад.
Кримінальна хроніка і ПМС
Вважаєш, що ПМС - це тільки розбиті тарілки і зіпсовані нерви? Тоді ти глибоко помиляєшся, адже вже давно встановлено, що переважна більшість крадіжок, які здійснювали жінки, припадали на період з 21-о по 28-й день їх менструального циклу. Як вважають деякі вчені, на ці ж дні припадають куди більш страшні злочини, акти насильства, а також вчинені ДТП.
Шопінг та ПМС
Після пережитих стресів в ЦІ дні жінки намагаються відволіктися, рятуючись шопінгом. Як кажуть психологи, для деяких жінок шопінг є антистресовим методом боротьби з неприємностями в житті. Якщо посилатися на дослідження, то за пару днів до менструації жінки найбільш піддаються спокусі відправитися за покупками. Наслідки подібних походів по магазинах - сам знаєш.
Молоко і ПМС
Якщо хочеш уберегти себе від наслідків ПМС - подбай про це і налий своїй дівчині стакан молока. Експериментальним шляхом вчені довели, що жінки, які протягом місяця вживали кальцій і вітамін D (який сприяє засвоєнню кальцію), були менш схильні до ПМС. А молоко містить в собі обидва ці елементи в необхідних кількостях.
Міфи про ПМС
У тому випадку, якщо ти увірував, що ПМС - це невід'ємний процес в житті кожної жінки, і що один вихід - це до 50 років поїти свою подругу молоком, то ти глибоко помиляєшся. Насправді симптоми ПМС мають всього 10% представниць прекрасної статі. І навіть, якщо твоя дама потрапила в ці 10%, то знай, що це не хронічна хвороба, тому симптоми можуть проявлятися і пропадати протягом життя. Так що видихни, ПМС - це не завжди Період Чоловічих Страждань.
Британські вчені про ПМС
Британські вчені зацікавилися чи є у чоловіків такий стан, який можна було б порівняти зі станом жіночого ПМС. Експерти провели опитування серед 50 жінок і 50 чоловіків З'ясувалося, що чоловічий організм також схильний до певних чинників, внаслідок яких деякі представники сильної статі впадають в депресію, стають дратівливими, відчувають біль і різко змінюють свій настрій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю