Усі новини

6 ознак того, що вона тобі зраджує

6 ознак того, що вона тобі зраджує

Твоїй увазі 6 ознак жіночої невірності, які необхідно завжди пам'ятати, щоб на ній не виросли гіллясті роги
Твоїй увазі 6 ознак жіночої невірності, які необхідно завжди пам'ятати, щоб на ній не виросли гіллясті роги.

1. Найперша ознака, який повинен кинутися тобі в очі - це різке обмеження доступу в її особистий простір. Якщо раніше ти мав вільний доступ до її комп'ютера, міг заходити в її акаунти в соціальних мережах, читати смски на її мобільному телефоні і дивитися журнал дзвінків, то зараз, коли зрада дуже близько або вже відбулася, ти втратиш доступу в той самий особистий простір. А дівчина ще примудритися влаштувати істерику, якщо помітить, що ти сам поліз.

2. Самий неприємний ознака зради - це охолодження в сексі. Саме він безпосередньо свідчить про те, що дівчина тобі зраджує. Вона намагається раніше лягти спати або раніше тебе встати, щоб уникнути інтиму.

3. Якщо ти став помічати, що твоя обраниця якось різко стала реагувати на ті твої недоліки, які раніше не викликали у неї роздратування, то варто уважніше поставитися до таких перепадів настрою. Це може бути явною ознакою зради.

4. Ти все частіше не можеш до неї додзвонитися, а як виправдання чуєш від неї, що вона була на важливій нараді і не могла говорити, чи не чула твого дзвінка, або у неї зовсім розрядився телефон. А в цей час вона тобі десь змінювала.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю