Усі новини

5 жіночих прийомів маніпуляції чоловіком

5 жіночих прийомів маніпуляції чоловіком

Якщо ти відчуваєш, що мимоволі йдеш на поводу у своєї коханої, виконуєш всі її примхи, всі її абсурдні вимоги - ти попався!
Якщо ти відчуваєш, що мимоволі йдеш на поводу у своєї коханої, виконуєш всі її примхи, всі її абсурдні вимоги - ти попався!

Кожна дівчина знає, як взяти «в оборот» будь-якого чоловіка. Будь-яка в арсеналі тримає кілька прийомчиків, які з дитинства нашіптувала їй любляча матуся. Повір, ці прийомчики неодмінно змусять тебе «прогнутися».

MEN's LIFE пропонує тобі розглянути 5 улюблених методів маніпуляції, які застосовують дівчата, щоб тримати своїх чоловіків на короткому повідку.

1. Спокуса

Спокуса є найефективнішим і найпоширенішим способом маніпуляції. Дівчина готова піти практично на все, заради того, щоб досягти своєї мети. Але тобі, напевно, і в голову не приходило, що дівчата - це ще ті стратеги! Вона робить все для того щоб домогтися твого розташування, щоб потім вити з тебе мотузки. Її посмішки, дотики і поцілунки раз за разом змушують тебе закривати очі на її відчайдушні вчинки і виконувати її нехитрі прохання.

Такий метод маніпуляції дівчата застосовують протягом усіх відносин, поки хлопець відчуває тягу до неї і справжні почуття.

2. Гра в мовчанку

Після чергової сварки або навіть без неї, твоя дівчина мовчить, і ти ламаєш собі голову питаннями: Що? Де? Коли? Намагаєшся з'ясувати причину її мовчання. Але все парне! Це може тривати до нескінченності, поки дівчина не зглянеться над тобою і сама не піде на контакт.

Чому дівчата використовують даний метод маніпуляції - це черговий прийом, і реакція багатьох чоловіків така: «Я зроблю все, тільки не мовчи!»

3. Образа

Мовчання і образа - прийоми, тісно пов'язані між собою. Але якщо мовчання - це більш пасивна маніпуляція, то образа - це метод агресивного впливу на тебе. Ображаючись, дівчина демонструє своє обурення. І дуже часто вагомих причин для образ немає.

Головні твої дії - на корені врегулювати конфлікт, не давши йому перерости в образу. А інакше почуття провини і все що випливають звідси наслідки тобі забезпечені.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю