Усі новини

8 причин, через які жінки кидають чоловіків

8 причин, через які жінки кидають чоловіків

Ми склали список жіночих скарг на чоловіків. Давайте подивимося, що з цього вийшло
Ми склали список жіночих скарг на чоловіків. Давайте подивимося, що з цього вийшло.

Отже, не дивуйся, що я тебе кинула, якщо ти:

1. Не в змозі прийняти жодного більш-менш серйозного рішення


Якщо при слові "відповідальність" за твоїй шкірі біжать мурашки, а коліна зрадницьки тремтять, якщо прийняття всіх ключових рішень ти перекладаєш на дівчину, то повір, розв'язка близька.

2. Не в змозі зрозуміти, що тобі потрібно

Мене завжди зворушували і розчулюють чоловічі заяви: "Вона не може дати мені те, що мені потрібно". У мене тільки одне питання: а ти сам знаєш, ЩО тобі потрібно. Щоб отримати бажане, потрібно хоча б знати, що це. І якимось чином це висловити.

3. Не приділяєш їй уваги

А потім дивуєшся, звідки троянди на столі, і хто це їй весь час телефонує. Дівчатам увагу життєво необхідно. І якщо цього самого уваги вони не отримують від бойфренда, то починають шукати його на стороні: фліртувати з колегами, знайомитися на вулицях Словом, конкуренція підвищується. І це прямий наслідок твоєї вічної зайнятості.

4. У вічному пошуку ідеалу

"Вона повинна бути мініатюрною блондинкою, неодмінно з небесно-блакитними очима, третьому розміром грудей, ногами від вух " І далі по тексту. Найцікавіше, що нерідко ж зустрічають таких дівчат, але ось тільки вона може бути розумнішими, ніж тобі хотілося, або розкутіше, ніж передбачалося. І тут починається пілеж "Я-то думав, що ти така, а ти-то виявилася " Ідеалів не існує і їх пошук - лише спроба замаскувати боязнь відносин в принципі. Адже раз вона не підійшла, то можна відразу розлучатися. І ніякої тобі близькості і відповідальності. До речі, про близькість.

5. Не вмієш відкриватися

Коли довго знаходишся поруч з людиною, яка не пускає тебе навіть на поріг своєї душі, то розставання - лише питання часу.

6. Чи вважаєш, що відносини повинна будувати виключно жінка

Так, жінки більш гнучкими і тонше, і вони в більшій мірі працюють над відносинами. Але для цього необхідні ДВОЄ. Взаєморозуміння не падає з неба, в відносини потрібно хоч трохи вкластися.

7. Хочеш жити на "чеку", в принципі не уявляючи, що це таке

І коли твоя обраниця дає тобі відчути на власній шкурі всю непередбачуваність її характеру, забезпечуючи у відносинах суцільний драйв, то впадеш в стопор і звинувачуєш подругу в стервозності і істеричності. Як то кажуть, мрійте обережніше, мрії мають звичай збуватися.

8. Не чиниш мене в ліжку

Ти не приділяєш часу попередніми пестощів, а після кульмінаційного моменту, причому зауваж, з твого боку, відразу на бічну і спати? І ти ще дивуєшся, що твої стосунки не складаються?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю