Усі новини

Навіщо чоловікові треба одружуватися?

Навіщо чоловікові треба одружуватися?

Стаття корисна навіть тим, кому поки не треба. Найпоширеніші і озвучуються чоловіками причини для одруження
Я не знаю однозначних і достовірних, аргументованих і логічних причин, чому чоловікові треба одружитися. У мене є лише роздуми з цього приводу, але, мені здається, я знайшов відповідь на питання - навіщо?

Стаття не для тих, хто вже вирішив окільцювати і знає точно, що йому це треба. Пишу для чоловіків розмірковують, які думають, що бажають знати і діяти усвідомлено.

Найпоширеніші і озвучуються чоловіками причини для одруження це: бажання частого сексу, вірування, що сім'ю мати треба, наполегливість жінки (ультиматум, або одружуйся або розлучимося), по любові, по дурості, ну і все одружуються, я, що, гірше чи ?

Всі ці доводи дуже непереконливі. Наприклад, ілюзією є бажання частого сексу в шлюбі. Поки молода людина домагається дівчину і пристрасно її хоче, то думає, що шлюб дозволить йому займатися цією приємною справою кожен день. Але, по-перше, таке вірування нагадує ставлення до улюбленої їжі, він дуже любить банани, оскільки, їсть їх не часто, бажання сильно, але ось вирішує купити собі 20 кілограмів бананів і з'їсти їх, проковтнувши 10-15 штук, розуміє, що не в бананах щастя, доївши все куплене, усвідомлює, що банани тепер ненавидить.

По-друге, багато жінок зовсім не такі пристрасні в повсякденному житті, як в дошлюбний період, секс їм потрібен, але не кожен день, і при певних умовах, треба залишатися таким же пристрасним залицяльником, романтичним і без претензій, інакше, в плотських задоволеннях може бути відмовлено.

По-третє, «обжерлися» цією жінкою чоловік розуміє, що є багато красивих і сексуально привабливих інших дівчат, яких він ще не пробував, дружина йому стає не такою цікавою в ліжку, як раніше. Тому одружитися, через секс дуже нерозумно, це всього лише важлива причина для шлюбу, але одна з багатьох, і далеко не головних.

Просто вірування - треба завести сім'ю, це установка соціальна, навіяне суспільством, може бути, батьками, якщо у них була успішна і дружна сім'я. З одного боку це не найгірша соціальна установка, але не факт, що хороша сім'я батьків є безумовним запорукою вдалого шлюбу чоловіки, що виріс в такій сім'ї. Будувати своє щастя на одному лише віруванні, що одружуватися просто треба, оскільки у інших людей це вийшло добре, дуже недалекоглядно. Всі люди різні, якщо одні створені для сім'ї, то інші для скандалів і розлучення. Тому, підозрюю, що одного вірування мало.

Одружитися за наполяганням жінки, це зовсім не розумно. Приймати рішення під загрозою ультиматуму - одружуйся або я від тебе піду (сексу більше не отримаєш), це не вчинок відповідального чоловіка.

І так, навіщо ж?

Звичайно, дуже важливо знати, що в шлюбі може дати чоловікові жінка. Але якщо перераховувати вигоди сімейного життя, то завжди знайдуться аргументи на користь того, що секс, турботу, відчуття значущості, і т.п. чоловік може отримати і поза шлюбом. Особливо, якщо у нього є улюблена справа, гроші, соціальний статус і голова на плечах, жінки гідних і благополучних люблять.

Є інше міркування. Одружитися треба тоді, коли, крім вигод шлюбних відносин, є розуміння, чого чоловік може дати жінці, дітям, яку сім'ю хоче створити.

Для прийняття усвідомленого і правильного рішення необхідно подумати про свою місію, сенс життя. Що хорошого залишиться після тебе для людей? Відкриття, результати улюбленої справи, може бути, добре виховані діти, генії? Що можеш їм передати? Є чим поділитися? Які вони побачать відносини в родині? Чи захочеться їм потім мати таку ж? Якщо чоловік майстер в своєму улюбленій справі, бізнесі, спорті, науці, то він може вкласти сили в сім'ю, і створити щось досконале, втілити ідею в реальність. Головне, знати свій сенс життя і розуміти, як сім'я вбудовується в його місію, є її частиною.

Якщо чоловік не бачить сенсу в своєму житті, що не сформулював його, думаю, одружитися йому рано, або взагалі не треба, оскільки, поки немає відповіді на головне питання - навіщо тобі життя, як ти нею вирішив розпорядитися, важко знайти відповідь, навіщо тобі сім'я , що ти можеш їй дати?

Найчастіше буває так, молоді люди не знають і не замислюються, які відносини вони хочуть побудувати, чи потрібна їм сім'я. Секс, наприклад, потрібен, а сім'я поки немає. Мудрі дівчата підказують: Не думай про це, все, що мені потрібно я візьму сама, ти, головне, не чини опір - одружуйся. Після чого, виявляється, що давати то новоспеченому чоловікові нічого, та й не планував він цього. Може пора почати думати?

Одруження - це виклик, нова вступна в життя. Чи зможеш ти бути відповідальним чоловіком? Тобто, не на словах, а на ділі створювати якісні, світлі, радісні відносини? Платити за них грошима (готовий заробляти), часом, енергією? Іноді, відповіді на ці питання мотивують, почати створювати бізнес, побудувати будинок, отримати нові знання, навички, вміння, стати багатим. Тільки треба, знову-таки, знати - заради чого? Який в цьому сенс

І останні, також не менш важливе - одружитися стоїть на такій жінці, заради якої ви готові йти вперед, розвиватися, багатіти, отримувати високий соціальний статус, і все це приносити кому? Правильно - їй! І не тому, що ви хочете отримати секс, увагу, турботу, а в першу чергу, тому, що хочете дати любов, увагу, турботу. Якщо готові, і знаєте твердо, навіщо треба одружитися, тоді вперед!

Хороших сімей повинно бути більше, почніть з себе, покажіть іншим приклад!

Автор: В.Г. Пічугін
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю