» » » 10 головних жіночих відмазок і їх буквальна розшифровка
Усі новини

10 головних жіночих відмазок і їх буквальна розшифровка

10 головних жіночих відмазок і їх буквальна розшифровка

Технічно обважувати чоловічі вуха кілограмами макаронних виробів - вірний спосіб захисту жінок від, як їм здається, вічно брехливих чоловіків
Хочемо ми того чи ні, але абсолютна більшість жінок впевнені, що чоловіки - істоти спочатку брехливі і перевиховати їх складно. І навіть той факт, що чоловіків серед святих все-таки більше, ніж жінок, жодним чином цю впевненість похитнути не в силах.

Послухаєш деяких феміністок, і сам переймаєшся думкою про те, що основне призначення чоловіка - 24-годинне винахідництво нових способів надути ніжне, тендітне і довірливе істота. А потім грубо і цинічно його розтоптати. Тому технічно обважувати варварські вуха кілограмами макаронних виробів - єдиний залишається у довірливих істот спосіб захисту.

10 головних жіночих відмазок і їх буквальна розшифровка.

1. "Краса - не головне. Головне - душа", або "Гроші - не головне. Головне - душа"

Поміркувати на ці теми не проти дамочки, які як раз і виступають за гарненьким красеням і багатим буратіно. Коль ви чуєте одну з таких сентенцій, знайте: судячи з усього, дівчину недавно кинув черговий бандерас або білл гейтс. І вона, природно, з цієї причини тимчасово вдалася до філософських міркувань на актуальну тему. Але не спокушайтеся. Як любив казати один мій приятель, "жінка, раз відчувши тепло переднього крісла автомобіля, ні за що не їздитиме з вами в тролейбусі". Так що, зализавши рани, така подруга знову почне полювання за своїм грошово-естетичним ідеалом.

Переклад: "Чоловік повинен бути багатим, красивим і - по можливості - розуміючим".

2. "Подзвони мені як-небудь"

Класична телефонна відмазка. Якщо жінка не хоче прямо дати вам від воріт поворот, то говорить саме цю фразу. Ви телефонуєте, і кожен раз виявляється, що вона або в душі, або ви зловили її на порозі, або вона засинає, або ж тільки прокинулася. А, може бути, просто "трохи зайнята зараз".

Переклад: "У мене є важливіші заняття, ніж базікати з тобою, а тим паче призначати зустріч".

3. "Ти мені подобаєшся як друг", або "Ти мені як брат"

Напевно, кожен чоловік коли-небудь потрапляв в подібну халепу. Запрошував симпатичну дамочку повечеряти, дарував квіти і всіляко її ублажав. А потім намагався просунутися далі на шляху до головної мети. І розбивав ніс про неприступну стіну. "У чому ж проблема?" - запитує він. "Ні, - відповідають йому. - Ти хороший друг і подобаєшся таким, який є". Ні більше, ні менше. "І саме на тому піонерському відстані, на якому ми зараз знаходимося", - читається між рядків. Просто вашій подрузі було нудно або хотілося, щоб за неї хтось залицявся. Якщо вас це влаштовує, можете і далі доглядати за цим чудовим садом. Але його плодами буде ласувати хтось інший, так і знайте!

Переклад: "Ти недостатньо хороша для мене".

4. "Я не готова зараз до серйозних стосунків"

Ця відмазка може прозвучати незабаром після першої. У тому випадку, якщо ви купітесь на її міркування про красу душі і спробуєте підсунути свій багатий внутрішній світ, що не подбавши про багатство внутрішнього світу своїх кишень. Все, на що ви можете розраховувати після цієї фрази - статус "друга" (відмазка номер три) або ж "подружки". В цьому випадку вам ще й розкажуть "як складно знайти хорошого мужика" і ви остаточно відчуєте себе повним ідіотом.

Переклад: "Ти не красень і не грошовий мішок, так навіщо ж нам зближуватися?".

5. "У мене критичні дні"


Видно, жодна підходяща відмазка не прийшла в цей момент в прекрасну жіночу головку. Довелося використовувати залізний варіант, натякаючи на те, що "зі мною краще зараз не зв'язуватися". Якщо ви в ладах з арифметикою і дружите з пам'яттю, то без праці обчисліть, не неправдиві чи це. Зрозуміло, тільки якщо відмазка використовується не в перший раз.

Переклад: "Не знайшла нічого кращого в своє виправдання".

6. "Не сьогодні. У мене болить голова /я дуже втомилася /не в настрої"


Традиційна відмазка заміжніх дам. Поки вони не окільцьовані, вони - спраглі сексу самки. Після - дозовано видають секс володарки. Що ж, врешті-решт, їх можна зрозуміти: сексом є резон зайнятися і потім, а ось серіал не повторюють. У вас, втім, теж є вибір: мастурбація, лялька з секс-шопу або героїчне утримання.

Переклад: від "Тихо - діти почують" і "Сьогодні по телевізору - мій улюблений серіал" до "Після цього ж митися треба ".

7. "Не важливо, якого він розміру. Важливо, як ти їм користуєшся"


Якщо ваш приятель не здатний проткнути її наскрізь, завжди залишається ймовірність того, що він менше попередника. Або значно менше. Тоді при нагоді вас втішать такою ось невтішною фразою. Адже насправді розповіді про членів-гігантах жінки передають з вуст в уста як легенди.

Переклад: "Рости йому у тебе ще і рости!".

8. "Все, що належить мені - твоє"


Ця відмазка звучить, коли жінка не проти запустити свою ручку в ваш гаманець. Але будьте впевнені, що все нажите нею і її батьками майно все одно залишиться її майном. Так що якщо ви задумали одружитися на дівчині з приданим у вигляді будинку або квартири, краще купіть житло в складчину, або ж самі.

А не те на все життя залишитеся "хлопцем, який до неї переїхав". Що ж стосується грошей та інших матеріальних цінностей, що не зароблених вами особисто, витратьте їх на благо своєї судженої. Повірте, вона прийме це як належне. І, можливо, тимчасово видасть вам індульгенцію. Потім же все одно доведеться взяти до відома переклад цієї фразочки

Переклад: "А все, що належить тобі, відповідно, - моє!".

9. "Я хочу зробити тебе щасливим"


Жіноче щастя - був би милий поруч, на думку Тетяни Овсієнко (бр-р-р!). Чи не договорює вона, не договорює - поруч на повідку! Милого непогано вигуляти по магазинах дамського одягу або до власної мами на обід. Ось воно щастя! А ви хіба не знали? Мабуть, думали, що щастя - це розвалитися перед телевізором з ящиком пива і дивитися весь вечір кубкові матчі? Наївні!

Переклад: "Роби, що я говорю, і тоді все буде в порядку".

10. "Кожен має право на приватне життя"


Це Мати всіх відмазок. Головний постулат, яким можна прикрити все. Право на приватне життя при цьому, ясна річ, надається виключно жінкам. Тому що жінка з приватним життям - всього лише таємниче і загадкова істота. А чоловік - неуважний і жорстокосердий потенційний обманщик. Судячи з вікового досвіду, після того, як виголошена ця фраза, на відносинах з вашої дамою можете поставити хрест. Якщо ви не самоед-мазохіст, звичайно.

Переклад: "Чоловікам не обов'язково все знати" або "Чи не сунь ніс в мої справи!"
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю