Усі новини

Блондинки vs брюнеток

Блондинки vs брюнеток

Хто краще - брюнетки чи блондинки? Це питання є наріжним каменем в непримиренній жіночої боротьби
Хто краще - брюнетки чи блондинки? Це питання є наріжним каменем в непримиренній жіночої боротьби. «Джентельмени віддають перевагу блондинкам, але одружуються на брюнетках» - ця знаменита фраза відома багатьом. Але чи так це насправді? У кожної зі сторін є свої переваги.

Мерилін Монро своєї фарбованої пергидролью головкою породила один з найстійкіших міфів останнього часу - чоловіки, як, втім, і Фортуна віддають перевагу блондинкам. По крайней мере, самої Мерилін удача з успіхом посміхнулися тільки після того, як вона розлучилася з темним кольором волосся.

З тих пір сотні жінок б'ються над знебарвлення свого волосся в надії знайти заповітну владу над чоловіками і долею. А власниці натуральних світлого волосся зверхньо поглядають на своїх темноволосих сестер по підлозі.

Хоча міф про поголовну привабливості блондинок викликає все ж деякі сумніви. Якщо це так, то чому вже який рік на всіх світових конкурсах краси перемагають темноволосі красуні?

Брюнетки стервозність?

Скільки я ні розмовляла з чоловіками, більшість з них малювала образ типової блондинки як ніжного і лагідного істоти, який підкорює своєю жіночністю. Хоча багато хто з моїх приятелів і відзначали підвищену примхливість світловолосих панянок. Але при цьому, за словами тих же приятелів, блондинки набагато легше йдуть на примирення і абсолютно незлопам'ятні. Крім того, прийнято вважати, що блондинки більш беззахисні, менш пристосовані до життя, їх хочеться опікувати, оберігати, пестити і леліяти.

Брюнетки ж, на думку більшості представників сильної статі, мають більш сильним і жорстким характером, і до того ж стервозних. Але, правда, як запевняють ті ж чоловіки, володарки темноволосих шевелюр більш пристрасні і винахідливі в ліжку. Взагалі, на думку більшості, темноволосим панночкам відводиться роль сильної, ділової, впевненою і фатальної жінки, яка може самостійно пробитися в житті.

На жаль, будь-яких наукових досліджень, що підтверджують або спростовують ці уявлення, не існує. Особисто мені доводилося зустрічати натуральних блондинок, як підтверджують розхожі уявлення, так і начисто їх спростовують.

Моя знайома Віра - натуральна блондинка з рішучим характером і манерою поведінки більше нагадувала чоловіка. А вже за ступенем стервозності і вміння домагатися поставленої мети заткне за пояс будь-яку брюнетку. А моя подруга, володарка темно-каштанового волосся, навпаки, жодного питання не може вирішити самостійно і чоловікам доводиться постійно її опікувати. Подібних прикладів існує безліч.

- Твердження про те, що блондинки менш пристосовані до життя, а брюнетки твердіше стоять на ногах, частково вірно. Але в цілому уявлення про білявих дам, як про вкрай м'яких і жіночних особах в першу чергу продиктовано стереотипами, - вважає психотерапевт Андрій Константинов. - Наприклад, будь-який перукар скаже, що навіть на дотик біляве волосся м'які, пухнасті, легкі. Чорні ж - більш жорсткі, вперті і неслухняні. В результаті від власниць того чи іншого кольору волосся ми підсвідомо чекаємо відповідної поведінки. Тим самим фактично нав'язуючи його їм.

Блодінка значить, дурна?

Один з найпоширеніших стереотипів говорить, що всі володарки світлого волосся інтелектом не блищать. Передбачуваної тупості блондинок присвячено безліч анекдотів. І треба визнати, що багато представниць цієї світлоголовий частини прекрасної статі і справді часом демонструють чудеса дурниці.

Пам'ятаю мою біляву сокурсницу Оленку, яка з осмисленням могла говорити тільки про дві речі - нарядах і кавалерів, викладач російської літератури попросив "зробити щось зі своєю інтелектуальною незайманістю". Леночка в курилці потім довго обурювалася зробленим їй пропозицією. І при цьому не без гордості відзначила, що зі своєю цнотою розлучилася і "без дурних порад цього пошляка". Слово "інтелектуальна" її свідомість просто проігнорувало.

Хоча та ж сама Віра, про яку я вже згадувала, славиться особливою глибоко інтелектуальної.

Наукових же доказів слабкості мізків у блондинок поки не існує. Більш того, американські дослідники провели тест на інтелект серед жінок. І в результаті вищі оцінки отримали блондинки і брюнетки. Друге місце зайняли шатенки. А найменш кмітливими були визнані рудоволосі.

На думку ж російських вчених, блондинки здобули славу дурних осіб через свого парадоксального мислення. Справа в тому, що, як запевняють фахівці, у блондинок в силу гормональних відмінностей більш яскраво виражена чисто жіноча логіка, що й призводить до своєрідного способу думок.

Блондинки більш сексуальні?

Незважаючи на усталену думку про темпераментності брюнеток, блондинки, тим не менш, багатьма все одно вважаються більш сексуальними.

Експеримент, проведений англійськими вченими, частково підтверджує міф про сверхсексуальності власниць світлого волосся.

Спочатку учасникам експерименту показували брюнеток і блондинок на фотографіях і відеозаписах. Більшості чоловіків до смаку припали брюнетки.

Після цього в зал були запрошені вісімдесят дівчат з різним кольором волосся. І тут-то аж 85 відсотків учасників експерименту проголосували за блондинок і рудих.

Вчені пояснили таке мінливість думок феромонами - специфічними речовинами, які виділяються через пори шкіри. Саме феромони, запах яких несвідомо вловлюється, і залучають один до одного закоханих. Так ось, виявилося, що натуральні блондинки і руді виділяють феромонів в шість разів більше, ніж брюнетки. Можливо, саме тому і народився міф про те, що "джентльмени віддають перевагу блондинкам"

Сплять з блондинками, а одружуються на брюнетках?

Однак, як показують численні опитування, серйозних відносин ці самі джентльмени з блондинками вважають за краще не заводити. Тобто мати коханку-блондинку - це будь ласка, а ось під вінець вже краще з брюнеткою.

Так, наприклад, згідно з дослідженнями, результати яких були озвучені на британській телекомпанії "Скай ньюз", майже 40 відсотків опитаних заявили, що воліли б мати роман з блондинкою, 22 відсотки погодилися б завести інтрижку з рудою. Крутити романи з брюнеткою захотіли тільки 13 відсотків, а з шатенками взагалі вдвічі менше. Але коли мова зайшла про офіційне оформлення відносин, 30 відсотків побажали, щоб дружина була брюнеткою, 27 відсотків захотіли пов'язати долю з шатенкою і тільки 15 відсотків висловилися за те, щоб назвати дружиною блондинку.

Приблизно такої ж думки, як виявилося, дотримуються німецькі та російські чоловіки.

Психологи пояснюють це тим, що брюнетки справляють враження більш серйозних і надійних жінок. А генетики вважають, що прагнення будувати сім'ю з брюнетками закладено в чоловіках природою. Справа в тому, що блондинки вважаються носіями слабших генів, а брюнетки сильніших. А тому потомство брюнеток з більшою ймовірністю буде сильнішим. Тому сильна стать підсвідомо і прагне будувати сім'ю з чорнява жінками.

Кого ж чоловіки все-таки вважають за краще?

Як стверджують все ті ж вчені брюнетки більше по серцю представникам сильної статі, які звикли жити в строго логічній системі. Ті ж, хто живе більш інтуїтивно, в 65 відсотках випадків вибирають натуральних блондинок. Цікаво, що в чисто чоловічому середовищі (армія, чоловіча зона) образ прекрасної дами майже завжди має світле волосся.

Однак остаточно визначити, які чоловіки яких дам, вважають за краще все-таки нелегко. Оскільки реальне життя рідко вкладається в строгі правила. Так, Джон Леннон, кажуть, вимагав, щоб його перша дружина перефарбувалася в блондинку. Але після того як вона це зробила, він закохався в пекучу чорняву брюнетку Йоко Оно, на якій і одружився.

Знаєш?

Якщо вірити антропологам, володарки світлого волосся з'явилися тільки до кінця льодовикового періоду в результаті рідкісної мутації.

А вже до 2202 року, запевняють німецькі вчені, блондинки остаточно зникнуть з лиця Землі. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети.

Причин тому кілька. По-перше, щоб дитина народилася блондином, в обох батьків повинні бути світле волосся. Оскільки від брюнетів завжди народжуються темноволосі діти. Але в останні п'ятдесят років зросла кількість міжнаціональних і міжрасових шлюбів. Крім того, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає. А ось європейці - німці, скандинави, росіяни, носії "білявого гена" - все частіше обмежуються однією дитиною. Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

Підсумуємо?

Переваги блондинок:

1. Вони зустрічаються рідше, тому привертають до себе увагу.
2. Блондинки зовсім не самі тупі. Серед них так само, як і серед дівчат з будь-яким іншим кольором волосся, зустрічаються і розумні, і дурні.
3. Вони викликають довіру в оточуючих.
4. З блондинками частіше і легше знайомляться, у них багато друзів і шанувальників.
5. Для того щоб виглядати яскраво, блондинці не потрібно сильно фарбуватися. Легкий макіяж і красиво укладене волосся - і блондинка ловить на собі захоплені погляди чоловіків! Щоб стати сексуальною, їй досить лише нафарбувати губи червоною помадою, надіти обтягуючий одяг і встати на каблуки.
6. Блондинки виглядають молодшими брюнеток, але тільки в тому випадку, якщо світлий колір волосся жінці дійсно йде.
7. Зі світлим кольором волосся у чоловіків асоціюється м'якість, ніжність, жіночність, доброта і життєрадісність.
8. Добре виховані блондинки швидко і легко розташовують до себе людей.
9. Блондинку легше помітити в натовпі.
10. Блондинка - це символ жіночої сексуальності. Згадайте Мерилін Монро, Памелу Андерсон, Шерон Стоун.

Переваги брюнеток: [/b]

1. Про них не ходять дурні жарти, і люди не сприймають брюнеток стереотипно, як блондинок.
2. Брюнетки виглядають розумнішими і интеллигентнее.
3. З блондинкою легше завести відносини, за серце брюнетки доведеться поборотися.
4. Брюнетки - натури пристрасні, спекотні, розумні, стильні, стервозні, загадкові і винахідливі.
5. Брюнетки мають яскравою контрастною зовнішністю.
6. Вони можуть користуватися яскравою косметикою і при цьому не виглядати вульгарно.
7. У брюнеток менше настирливих шанувальників і непристойних пропозицій з боку чоловіків.
8. Їх рідше підозрюють в зрадах, а значить - менше влаштовують сцен ревнощів.
9. Брюнетці легше загубитися серед людей, а це іноді потрібно.
10. У брюнеток красиво і природно блищать волосся, що викликає заздрість оточуючих жінок.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю