Усі новини

Як вибрати подарунок на 8 березня?

Як вибрати подарунок на 8 березня?

Міжнародний жіночий день 8 Марта вже на носі, а ви ще не визначилися з подарунками?
Міжнародний жіночий день 8 Марта вже на носі, а ви ще не визначилися з подарунками? Звичайно, можна купити оберемок квітів і вручити їх всім жінкам, додаючи приємні компліменти Але ж хочеться, щоб подарунок рідній неньці, дорогий сестричці, хорошою співробітниці, кращої подружки і коханій жінці був самим-самим кращим і оригінальним, щоб підкреслити їх неповторність.

Як вибрати подарунок на 8 березня?

Всі знають прописну істину про те, що "важливий не подарунок, важливо - увага!" Коли мова йде про свято 8 березня, про подарунки коханим жінкам, - не просто важливо, а архіважливо.

Відповідь досить проста: якомога більше уваги! У самих різних формах! Якщо фірма вітає з 8 березня співробітниць, то обов'язково - урочиста промова, обов'язково сказати про кожну, обов'язково або шампанське, або кави з тістечками, і все це - ефектно, голосно, з пафосом! По можливості щиро і винахідливо (постарайтеся, щоб в цьому році мова не повторювала торішнє привітання на 8 березня слово в слово). І тільки потім - подарунки жінкам.

Те ж саме в домашній атмосфері. Ніякої найрозкішніший подарунок на 8 березня, мовчки сунути в руки дружини, її, на жаль, не порадує.

Головне - сказати! Тому що, що б ви там про себе не думали, і що б там "само собою" не малося на увазі, жінка завжди хоче це почути - і бажано "високим штилем", довше і красивіше.

Однак повернемося власне до подарунків на 8 березня. Тут доречно згадати про один "психологічний" міфі нашого часу. Звучить він приблизно так: "Жінки - більш тонкі і чутливі істоти, ніж чоловіки. Вони більше цінують все індивідуально спрямоване і обов'язково ображаються, коли їм здається, що їх недостатньо розуміють. Тому підібрати подарунок жінці набагато складніше." Все це цілковита нісенітниця, шановні товариші чоловіки! Для початку давайте розберемося з міфом. Чи дійсно жіноча "чутливість" вимагає більш "індивідуального" підходу до подарунків?

Прикраси, парфуми, наряди, квіти, цукерки, шампанське

Шуба, кільце з діамантом, машина, поїздка в Париж

Кому, дозвольте вас запитати, дарують все це? Саме в якості подарунків жінкам дарують (і завжди, зауважте, дарували) стереотипні, однакові, цілком передбачувані речі. Чому? Невже вся справа тільки в убогості чоловічої фантазії? Нічого подібного. І як це не прикро або парадоксально для когось прозвучить, але жінці потрібні зовсім не індивідуальні, а престижні, соціально схвалювані подарунки.

Більшість жінок кокетливо стверджують, що вони "о-обожнюючи-ают сюрпризи!". Насправді це не зовсім так. Сюрприз для жінки повинен бути "Злегка передбачуваним", бо жіноче начало, як еволюційно стабілізуючий, абсолютної непередбачуваності не виносить і просто боїться.

Тому постарайтеся вгадати, якого саме подарунка на 8 березня чекає жінка, і приємно здивуйте її трохи вищою ціною, знанням її улюбленого фасону і кольору, трохи більш престижною маркою виробу. Але не заривайтеся! Надмірної, неадекватної марнотратності і тринькання жінки теж не схвалюють. "І навіщо було витрачати стільки грошей!"

У цій фундаментальній фразі - не тільки кокетування. Будь-якого чоловіка, що робить їй подарунок, жінка (іноді підсвідомо) розглядає як потенційного партнера (причому не обов'язково сексуального). А надмірно марнотратний партнер - небезпека! Пам'ятайте - недостатню "шикарність" подарунка цілком можна компенсувати великою кількістю і витонченістю компліментів! Жінки дійсно "люблять вухами", і зовсім не тому, що вони дурні і легковірні. Справа в тому, що велика кількість дій, особливо дивних або навіть екстремальних (як це цінується в чоловічому світі!), Нормальну жінку просто лякає. Хай вже краще говорить!

Крім того, горезвісна жіноча "чутливість" - безумовно соціальний, а не біологічний феномен, і змістом його є зовсім не слабкість і навіть не емоційність жінки, а її підвищена вразливість в області соціальних ролей, соціальної адекватності, якщо хочете, соціального престижу. До самого недавнього часу все це було для жінки безпосередньо пов'язане з факторами суто біологічними - молодістю, красою, сексуальною привабливістю. Для чоловіків нерозривний зв'язок соціального престижу і біологічних факторів (фізична сила, витривалість, міцне здоров'я, висока агресивність, власне чоловіча активність як статевого партнера) закінчилася разом з падінням військової демократії (1У століття до н.е. - Античний світ, 1Х століття н. н.е.- прадавня Русь - останнім справжнім князем- воїном був Святослав Володимирович). Для жінок цей процес затягнувся, хоча недавно пішов ХХ століття можна вважати в цьому сенсі рубіжним.

Однак звичка залишилася. Саме виходячи з вищевикладеного, жінка хоче постійних підтверджень того, що вона як і раніше прекрасна і приваблива. Велика кількість компліментів і цілком стереотипних, суто "жіночих" подарунків для жінки - всього лише інформація про те, що вона все ще "на коні", а виражаючись сучасною мовою - все ще "в формі". Тому в якості подарунка на 8 березня годиться все, що допомагає жінці утвердитися в її жіночій ролі і сутності.

День 8 березня - прекрасний привід і можливість запевнити кожну жінку в тому, що все добре. І потрібно для цього зовсім небагато. Зовсім не багатство фантазії і безодня якихось індивідуалістичних хитрощів. Для початку - багато ретельно продуманих і підготовлених заздалегідь компліментів (якщо не придумати самим, можна запозичити з будь-якого сентиментального роману або навіть "мильного" серіалу). Парочка вступних фраз для затравки:

Я завжди відчував і відчуваю зараз, як багато ти для мене значиш, але сьогодні мені хочеться сказати тобі про це (говорить, наприклад, чоловік після 20 років спільного життя)

Всім нам і мені особисто дуже пощастило, що ви з нами. Без вашої уваги та участі життя нашої фірми позбулася б якихось дуже суттєвих фарб (начальник - секретарці або бухгалтеру)

Втім, зміст майже неважливо. Головне - щоб багато й барвисто. Далі обов'язково - квіти. Бажано ті, які жінка любить. Якщо ви не в курсі, тоді підійде "святковий" букет або декоративний кошик. Є практичні жінки, які люблять квіти в горщиках.

Сам подарунок на 8 березня має бути соціально адекватним і, як ми вже говорили, в якійсь мірі очікуваним. Якщо в якійсь фірмі з року в рік всім жінкам співробітницям на 8 березня дарують квіти і коробки шоколадних цукерок, то так само варто вчинити і цього року. Інакше (особливо, якщо співробітниць всього двоє-троє) вони почнуть хвилюватися і гадати - до чого б це? Може бути, фірма збирається всіх звільнити? Те ж саме відбувається і в родині. З року в рік чоловік дарував дружині колготки, недорогі парфуми або дорогий шампунь. І раптом - приніс дороге кольє. Жінка дякує, але внутрішньо вона майже в паніці - що сталося ?! У нього інша, і він намагається загладити свою провину? З'явилися якісь гроші, і він приховує додатковий заробіток? Невже щось, пов'язане з криміналом ?! І т.д. і т.п.

Тому милі сюрпризи краще залишити на інший день. Адже подарунки жінкам треба дарувати часто. Так само як і говорити компліменти. Одного разу на рік явно недостатньо. Ви пам'ятаєте про це?

А як же індивідуальність ? - запитаєте ви. Зрозуміло, її потрібно теж по можливості враховувати. Здивуйте жінку знанням її індивідуальних розмірів і пристрастей, виправдайте її очікування, і вона легко пробачить вам недостатню оригінальність подарунка. Якщо ви зовсім не знаєте смаків "об'єкту", поговоріть з нею про її подруг або сусідів і запам'ятайте, чим в їх антуражі вона особливо захоплюється. Психологічно грамотна жінка напередодні 8 березня сама, як би між іншим, вставляє в розмову потрібну інформацію. Вам тільки треба її почути!

Нижче представлений список найбільш адекватних і приємних подарунків , Які хотіла б отримати на свято твоя дружина, дівчина, мама, співробітниця або подруга (список складався після невеликого проведеного опитування. Також взяті результати з одного опитування по TV).

10. На десятому місці шоколад - це один з найбільш універсальних, не дорогих і популярних подарунків на 8 березня.

9. На дев'ятому місці квіти - це обов'язковий і майже завжди не єдиний подарунок.

8. На восьмому місці аксесуари та ювелірні вироби не золоті. Дуже практичний подарунок аксесуари, які жінка може використовувати щодня - це шарф, шкіряні рукавички, парасолька, шовкову хустку, сумочка, косметичка, гаманець c кількома зеленими купюрами, що б гроші водилися.

7. На сьомому місці сувеніри - м'які іграшки та просто милі штучки, яких є безліч в спеціалізованих магазинах подарунків.

6. На шостому місці бажані для багатьох жінок авторські дизайнерські речі, а так само взуття, модний одяг. Що подарувати на 8 березня? Купіть прикраса для дому та інтер'єру, адже жінки люблять прикрашати не тільки себе, але і житло в якому живуть.

5. На п'ятому місці парфумерія, яку бажають отримати на весняний, жіноче свято багато представниць прекрасної статі. Також це може бути сертифікат на придбання косметики /парфумерії, абонемент на відвідування СПА салону або фітнес-комплексу.

4. На четвертому місці опинилася побутова техніка і різні технічні гаджети і пристосування.

3. На третьому місці - шуба або дорогоцінний ювелірну прикрасу. Чоловіки будьте готові викласти досить великі суми грошей, щоб купити подарунок своїй красуні.

2. На другому місці - покупка туристичної путівки і поїздка у відпустку на курорт.

1. На першому місці опинилися бажані і великі подарунки у вигляді машини та квартири . Приурочити такий подарунок до міжнародного жіночого дня 8 Березня - це відмінна ідея.

А в цілому жінки чекають від вас, дорогі чоловіки, що в цей спеціальний день весни ви розповісте їм про те, які вони чудові, як вони вам потрібні і як ви їх любите. І ще вони кожен раз сподівається на те, що одним днем ​​справа не обмежиться.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю