Усі новини

Справжня любов або звичка?

Справжня любов або звичка?

Коли ми закохуємося, то відчуваємо незвичайну ейфорію і збудження від присутності поруч об'єкта пристрасті. Але проходить час і
Коли ми закохуємося, то відчуваємо незвичайну ейфорію і збудження від присутності поруч об'єкта пристрасті. Ми стаємо активними, рухливими, романтичними і демонструємо свої найкращі якості.

Але проходить час, відносини стають стабільними, а на зміну радісному збудженню приходить спокій і умиротворення. Багато пар все більше часу проводять вдома і рідко кудись вибираються.

Після періоду притирок і з'ясування відносин люди звикають жити пліч-о-пліч. Ми багато чого дізнаємося про партнера, і чим більше часу проходить, тим менше таємниць залишається не розкритими. Чарівність новизни пропадає, і ваші перш настільки хвилюючі відносини стають повсякденністю. Любов поступово перетворюється в звичку.

Одні люди так живуть роками, а потім шкодують про втрачений час. Інші бояться подібних відносин і вигадують різні способи втечі від рутини. Але є люди, які, навпаки, дуже раді тому, що любовні пристрасті вляглися, життя стало розміреним і спокійною. Іде чи любов, коли з'являється звичка і чи варто боятися "звикання" у відносинах?

У полоні звички

Часто піддавшись пристрасті і першому враженню, ми не звертаємо уваги на нашу сумісність з партнером. Коли ейфорія закоханості проходить, ми починаємо помічати всі недоліки і розбіжності в наших характерах, темпераменти, способі життя і інших важливих моментах.

У підсумку разом з партнером ми відчуваємо себе не дуже комфортно, але боїмося собі в цьому зізнатися, тому що звикли до існуючих відносин. Ситуація ускладнюється, коли один з партнерів матеріально залежний від іншого. Звичка до певного способу життя і достатку здатна довгі роки тримати людей разом, незважаючи на явний холод в їх відносинах.

Обманюючи себе і стаючи рабами звички, ви позбавляєте себе і партнера можливості знайти по-справжньому відповідну людину і жити щасливою, повним життям.

Втеча від рутини

Якщо вашим відносинам потрібні постійні зовнішні стимули, а інакше ви вмираєте з нудьги, пора задуматися про те, чи не намагаєтеся ви заповнити між вами емоційну порожнечу. Будь-який прояв стабільності ви можете розцінювати як загрозу відносинам.

Постійними змінами ви намагаєтеся струснути себе або партнера в надії отримати бракуючі емоції. Невгамовна жага новизни може сигналізувати про те, що ваша любов пройшла, відносини вичерпали себе.

На жаль, таким способом проблему в стосунках вирішити не вдасться. Можна на час привернути увагу і сколихнути згаслі пристрасті, але все нове вже на наступний день перестає бути таким, а порожнеча не йде. В цьому випадку потрібно працювати над відносинами, знаходити спільні інтереси для повноцінного спілкування, а не міняти антураж і інтер'єри вашого взаємодії.

Звичка = любов

Дійсно, з часом з відносин може піти романтика і хвилювання перших зустрічей. Багато речей стають буденними. Ми звикаємо і до краси партнера, ще недавно зводила з розуму, і до доброти, і до турботи, і до багатьох інших достоїнств. Більше не потрібно шукати відповіді на запитання "любить чи ні?", Адже все і так зрозуміло.

Ми звикаємо до власного щастя і не помічаємо його. Але це зовсім не означає, що любов пішла. Вона просто перейшла в іншу якість, стала глибше, і їй не так вже й потрібні слова і антураж. Тепер вона проявляється не в разових романтичних акціях, а в щоденній турботі, ніжності, підтримки і багатьох інших речах, які здаються незначними, але складовими важливий пласт нашого життя.

Любов або звичка: як розібратися в почуттях?

Коли люди разом уже давно, то досить складно визначити, що ж їх тримає разом - інерція звички або сила любові. Ось сигнали, за якими можна визначити, що відносини вичерпали себе.

1. Незнищенна нудьга

Навіть коли ви перебуваєте удвох з партнером, ви все одно відчуваєте себе самотнім. Вам нема про що говорити, навіть спільні заходи не сприяють пожвавленню ваших відносин. Фільми, вистави, подорожі - як би багато їх не було, вам все одно нема про що говорити. Ваші розмови зводяться до вирішення побутових питань.

2. Різні вимірювання

Ви живете немов в різних вимірах. У кожного з вас свої інтереси, які ніколи не перетинаються. Те, що подобається їй, вам байдуже, і навпаки. Ви все менше часу проводите разом, це й не дивно, адже вас нічого не пов'язує, крім побуту.

Ви помічаєте, що на самоті вам навіть краще, ніж з дружиною, яка взагалі не розуміє і не приймає ваші інтереси.

3. Байдужість

Ви зовсім не сумуєте один по одному, що не хвилюєтеся про її справах, а вона про ваших. Все, що відбувається з дружиною, не викликає у вас ніяких емоцій. Якщо вона вам щось розповідає, ви ловите себе на думці про те, що вам це не цікаво, навіть утомливо. Вам лінь вибирати подарунки для дружини, ви довольствуетесь стандартними варіантами, що купили поблизу.

Вам набагато комфортніше, коли дружини немає поруч, адже так ви можете займатися своїми справами, не вникати в її проблеми і не підлаштовуватися під неї. Вам все одно, де і з ким вона затрималася, чому вона не запрошує вас на корпоративну вечірку. Ці почуття можуть бути обопільними.

4. Нема про що говорити

Ви телефонуєте, тільки якщо потрібно обговорити побутові та ділові питання; "Просто поговорити", "скучили" для вас уже в далекому минулому. Удома ви не діліться враженнями минулого дня, не обговорюєте нічого, крім побутових проблем, а повечерявши, прямуєте до телевізора або комп'ютера - кожен у свій бік. У вас немає ніякої потреби в спілкуванні, новини ви вважаєте за краще обговорювати з другом, а не з дружиною.

5. Мінімум фізичного контакту

Як тільки дружина хоче обійняти або поцілувати вас, ви мимоволі відштовхуєте її. Те ж саме може робити і вона. Якщо ж ви обидва охололи один до одного, то, напевно, давно вже не цілуєтеся при зустрічі, що не обнімаєтеся і не тримайтеся за руки.

Можливо, ваші сексуальні відносини вже зійшли нанівець, або стали рідкісними і нудними, навіть якщо ви добре відпочили або перебуваєте у відпустці. Мінімум тактильного контакту є серйозним сигналом охолодження відносин.

6. Небажання розвивати відносини

Ви плануєте дозвілля друг без друга. Все частіше говорите "Я", а не "Ми", розмірковуючи про майбутнє. Найсумніше, якщо ваші найважливіші життєві плани не збігаються. Наприклад, ви не хочете дітей, а дружина хоче, або навпаки. Або вона хоче емігрувати в Європу, а ви ні за що не хочете залишати свою батьківщину.
Є велика різниця в тому, щоб жити удвох і бути разом. Бути разом - значить мати спільні інтереси, отримувати задоволення від спілкування і спільного проведення часу, насолоджуватися фізичною близькістю один з одним.

З роками ви змінюєтеся, у вас з'являються нові інтереси, якщо партнер не розділяє їх, ви віддаляєтеся. Спілкування передбачає обмін думками, думками, спостереженнями, спільні заняття будь-якою справою, яке вас об'єднує, дарує радість, натхнення, змушує відчувати одне до одного любов.

Без повноцінного спілкування любовний союз вмирає. Тому найголовніший ворог відносин не звичка, а байдужість і розбіжність інтересів.

Звички бувають різні. Деякі з них роблять наше життя кращим, а інші - сумніше. Головне, щоб з роками ви не втратили звичку любити один одного.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю