» » » Як вивести дівчину на чисту воду і зрозуміти реальне відношення до тебе?
Усі новини

Як вивести дівчину на чисту воду і зрозуміти реальне відношення до тебе?

Як вивести дівчину на чисту воду і зрозуміти реальне відношення до тебе?

Партнера потрібно розуміти по його справах! Не чекай на перших побаченнях відвертих розмов і відповідей на твої прямі запитання. Дивись на дії дівчини
Довгий час в своїх експериментах з дівчатами я керувався прислів'ям «Чужа душа - темний ліс». Як вивести дівчину на чисту воду і зрозуміти реальне ставлення до вас?

Партнера потрібно розуміти по його справах! Не чекай на перших побаченнях відвертих розмов і відповідей на твої прямі запитання. Дивись на дії дівчини, а не на те, що вона говорить, і не на те, що шепочуть тобі твої надії!

1. Не знаєш, на що дивитися, якщо ви ще не знайомі? Як зрозуміти, наскільки вона зацікавлена? Ось основні ознаки зацікавленості: вона говорить голосніше з подругами, вона качає ногою або підлягає крутить прикраса або аксесуар в своїх руках. Найсерйозніший ознака - це погляд на тебе, який триває більше 2 секунд. Навіть якщо вона не посміхається, але продовжує дивитися - ти її зачепив. Час діяти!

2. На побаченні вона може поправляти зачіску або локон волосся, погладжувати своє тіло або одяг, дивлячись на тебе, чепуритися з невеликим дзеркальцем Найістотніше ознака - якщо вона торкається до тебе сама! Це називається зворотної кінестетиків. Насолоджуйся, ти їй подобаєшся!

3. Не слухай голос своїх надій, дивись на справи тверезо! Ти отримав від неї смс або ммс протягом дня? Коли ВОНА тобі дзвонила? Якщо ти пропадеш на тиждень - вона буде турбуватися? Якщо немає - то знімай рожеві окуляри. Вона не зацікавлена.

4. Якщо ти перейшов на більш особисту стадію - тобі важливо відчувати її подих і стежити за губами. Як тільки її губи зволожуються або знаходяться в неспокої - вона думає про поцілунки. Як тільки вона починає глибше дихати - вона збуджується. Тільки не треба ловити її на цих реакціях. Треба їх використовувати.

5. Дуже важливий параметр - температура рук співрозмовниці. Чи не ведісь на «гарячі руки - холодне серце» і на «вони у мене завжди холодні». Людині з холодними руками або все одно на тебе або йому холодно і незатишно!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю