» » » Боремося з звичками, які не подобаються дівчатам
Усі новини

Боремося з звичками, які не подобаються дівчатам

Боремося з звичками, які не подобаються дівчатам

Точно так же, як тобі в дівчатах не подобається різні речі, їм дещо не подобається в тобі. Звичайно, все індивідуально, але існують загальні больові точки. Отже, дивись
Точно так же, як тобі в дівчатах не подобається різні речі, їм дещо не подобається в тобі. Звичайно, все індивідуально, але існують загальні больові точки. Отже, дивись: знайди в списку те, що можеш сказати про себе, і негайно позбудься цього (тобто якщо ти не ростиш довгий ніготь на мізинці, то можеш його не зрізати).

1. Лень

Лінуватися там, де це недоречно - заборонено. Так, ти можеш вранці повалятися зайві півгодини в ліжку, тому що неділя. Можеш підсмажити супер-омлет, бо ліньки готувати плов. Але там, де дівчина від тебе очікує дії, лінуватися не можна. Втім, ухилятися теж. Якщо ви ще не живете разом, проводити до будинку - твоя прямий обов'язок, навіть якщо твій трамвай піде і тобі доведеться шкутильгати до будинку дві години. Не лінуйся відкрити перед нею двері. Не лінуйся вийти з квартири, щоб допомогти донести сумки або якісь мішки картоплі. Все, що від тебе імовірно вимагають вона і п'ять тисяч років розвитку мужско-жіночих відносин - треба виконувати заради твого ж блага.

2. Неохайність

Під цим загальним словом ховаються кілька пунктів, які під силу запам'ятати навіть такому розсіяному людині як ти. Не плюй на вулиці. Взагалі ні за яких обставин. Твоя взуття може бути курній після п'ятигодинний прогулянки по кар'єру, але ніяк не в самому початку побачення. Дозволяємо не носити з собою губку і крем, але вже будь добрий, протри вологою ганчірочкою туфлі перед виходом (сподіваємося, твій шлях до неї лежить не через кар'єр і займає не п'ять годин?) Брудні манжети і комірець, а також немита голова - скільки жінок вже втекло з першого побачення з цієї причини? А скільки ще втече? Але не від тебе, якщо будеш стежити за ними.

3. Понти

Так, в словнику Ушакова немає такого слова, але ти прекрасно зрозумів, про що йде мова. Що б ти не носив, на якому розкішному засобі пересування б не їздив, хто б не були твої батьки - не варто хвалитися (див. "Понтоваться"). Це не прикрашає чоловіка. Як, втім, і нематеріальні понти на кшталт "Я дивлюся фільми Хуліо Медем, слухаю уругвайський пост-панк і не їм тепличні помідори" - ці дурниці теж неприпустимі, краще запроси її додому подивитися свого Медема під грунтові помідори, але не кричи про це на всіх кутах.

4. Зловживання англійськими словами

Як не дивно, багатьох дратує і це. Почасти це пов'язано з попереднім пунктом "нематеріальні понти", частково - з тим, що у них на роботі є один такий хлопчик, який робить Рісеч, завжди дотримується дедлайн, не запізнюється на мітинг і використовує всі оппотьюніті в його лайф. І він огидний, а ти, завдяки цьому сайту - немає.

5. Нешанобливо ставлення і хамтво

Неповажне ставлення до тих, хто допомагає вам у деяких міських ситуаціях: продавщиці, офіціантки, банківські службовці, заправники, кондуктори і так далі. Це загальне правило хорошого тону, так що не зайвим буде підкреслити, що твоя неадекватність ще й дратує її.

6. Порівняння з мамою

Просто ніколи, ні в якому разі не порівнюй її і те, що і як вона робить, з твоєю мамою і тим, що і як вона робить. І справа навіть не в комплексі товариша Едіпа. Хоча якщо в ньому - тобі потрібен психоаналітик. Сподіваємося, що немає.

7. Довгі нігті на мізинцях

Якщо раптом ти це читаєш, а у тебе на мізинці довгий ніготь - терміново кидай читання і шукай ножиці. Це неохайність з другого пункту, тільки помножена на 15. Ти не в стародавньому Китаї належиш до вищої касти, ти не відкриваєш їм конверти, ти не злодій, що розкриває замки, ти не вживаєш різні порошки, так навіщо тобі довгий ніготь? Послухай досвідчених людей, колупати у вухах можна і без нього. На інших пальцях теж не відрощувати!

8. Образливі висловлювання про жінок взагалі

Проведемо невеликий тест. "Все мужики - козли!" Ні? Ти не козел? Це суперечить логіці і здоровому глузду, адже якщо серед мужиків знайдеться хоча б один »не козел", значить, це невірно? Ось і постарайся при ній не узагальнювати і не висловлюватися безсторонньо про жінок. Це може її образити сильніше, ніж тебе, сухар.

9. Запах

Про це йшлося тисячу разів, і ми не полінуємося сказати в тисячу перший, і знаєш, чому? Тому що сьогодні ми говоримо про те, що дратує жінок, а неприємний запах їх саме дратує і відлякує. Причин неприємного запаху тіла може бути багато, і твоє завдання - їх визначити і усунути.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю