Усі новини

Що робити, якщо твоя дівчина справжня стерва?

Що робити, якщо твоя дівчина справжня стерва?

Ти напевно вважаєш, що стервозність жінки - це від поганого виховання і небажання стримувати себе? Але ось вчені стверджують: справа не тільки у вихованні - причина нестерпного характеру дами може критися в її генах
Ти напевно вважаєш, що стервозність жінки - це від поганого виховання і небажання стримувати себе? Але ось вчені стверджують: справа не тільки у вихованні - причина нестерпного характеру дами може критися в її генах.

Недавні дослідження показали: частина жінок генетично запрограмована на агресію. А ще ця сатанинська злоба може передаватися у спадок - дочкам від матерів. На щастя, це стосується далеко не всіх жінок.

Чому ж чоловікам подобаються стерви?

Психологи з цього приводу досить категоричні - агресивність і впертість нерідко сприймаються як прояв сили людини, його переконаності у своїй правоті. А це часто додає зовнішності жінки додаткову сексуальність.

Але ось ти піддався чарам стерви і став її хлопцем, а то і чоловіком. І що потім? Напевно сварлива дружина тебе вже починає міцно діставати, хоча теплі почуття до неї ще залишилися. Чи є вихід з глухого кута?

Вихід - виховувати, виховувати і виховувати. І ніякі злісні гени не зможуть подолати силу мудрого чоловічого впливу.

Як це зробити?

Зроби її щасливою

Постарайся передати їй це почуття. Воно повинно відвідувати її якнайчастіше. І в великому, і в життєвих дрібницях. А ось що саме може зробити її щасливою, ти напевно знаєш краще.

Дай їй іноді перемогти в суперечці

Навіть якщо тобі не дуже подобаються її нові туфлі подумай, чи варто висловлювати свою незгоду. Бо часом маленьке заперечення може викликати величезний вибух гніву. Постарайся не перебільшувати дрібні непорозуміння.

Змирися з думкою, що вона - стерво

Що поробиш, таке життя. А що, краще, якщо все дами залишаться сором'язливими, лагідними і м'якими? Буває, що зі стервом веселіше жити - ці дівиці, як правило, більш енергійні і заповзятливі.

Будь мужиком, нарешті!

Вона все ще в'є з тебе мотузки? Стукни кулаком по столу. Чи не виправдовуйся, що не пояснюй. Роби як вважаєш за потрібне. Вона може як завгодно скаженіти, але змушена буде тебе поважати.

Якщо і це не спрацює

Біжи. Або ти назавжди залишишся в підлеглому положенні. Звичайно, дивись по ситуації - а раптом у вас спільні діти? Але якщо їх немає, ноги в руки - і у вільне плавання. О, це теж метод виховання стерви! У 90% випадків вона буде шукати нової зустрічі з тобою - але вже на твоїх умовах.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю