Усі новини

Як сподобатися її батькам?

Як сподобатися її батькам?

Хлопцеві доведеться продемонструвати всю свою чарівність і докласти максимум зусиль, щоб сподобатися можливим родичам
У житті кожної молодої людини незмінно настає момент, коли виникає потреба знайомства з батьками своєї коханої дівчини. Звичайно, якщо відносини між молодими людьми серйозні, хлопцю доведеться продемонструвати всю свою чарівність і докласти максимум зусиль, щоб сподобатися можливим родичам. Іноді таке знайомство просто необхідно, наприклад, якщо дівчина дуже залежна від батьків, що забороняють проводити їй вільний час в компанії незнайомих чоловіків, або ж дружба з ними може відкрити хлопцю нові перспективи і можливості. У будь-якому випадку, для молодої людини дуже важливо, щоб батьки дівчини склали про нього саме сприятливе враження і навчилися довіряти своєму потенційному зятеві.

Домогтися поваги батьків дівчини хлопцю допоможе терпимість і ввічливість. Необхідно чітко позначити їм свою життєву позицію, розповісти про себе, свою роботу, прагненнях і планах на майбутнє, а також про те, яким чином молодий чоловік планує забезпечувати свою майбутню сім'ю, навіть якщо місцем його роботи буде ринок forex, однак, уточнювати під час першій зустрічі, що він збирається одружитися на їх дочки, немає ніякої необхідності.

З цілком зрозумілих причин, молодій людині набагато простіше знайти спільні інтереси з батьком дівчини. Якщо він затятий мисливець або рибалка, можна як-небудь разом сходити на промисел, якщо ж тато - серйозний бізнесмен, можна спільно відвідати ділову виставку або конференцію або провести технічний аналіз фондового ринку, якщо, звичайно, і молода людина хоч трохи розбирається в цих питаннях . А ось з матір'ю дівчини необхідно бути якомога більш делікатним, ввічливим і попереджувальним.

Щоб викликати довіру у батьків, жорстко контролюють дочка, хлопець може дати батькові номер свого мобільного телефону. Якщо одруження поки не входить в плани молодої людини, а батьки вважають по-іншому, навіть ввічливе заяву про неготовність укласти шлюб в найближчому майбутньому може їм дуже не сподобатися. На поставлене запитання в лоб про одруження слід заздалегідь приготувати який-небудь жартівливо-філософська відповідь, який не образить і не розгніває батьків дівчини.

Якщо батьки дівчини забороняють їй зустрічатися з хлопцем, можливо, вони зовсім не проти цих відносин, а просто перевіряють міцність і серйозність почуттів молодої людини до їхньої дочки. В такому випадку, хлопцю необхідно якомога швидше познайомитися з батьками, навіть якщо робити цього зовсім не хочеться - альтернативного цивілізованого вирішення проблеми не існує. У будь-якому випадку, молодій людині ніколи не варто сприймати батьків дівчини як особистих ворогів, що заважають його щастя. Тільки в його власних силах перетворити батьків своєї дівчини якщо і не в друзів, то в дуже хороших знайомих.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю