Усі новини

Як розлучитися з дівчиною?

Як розлучитися з дівчиною?

Ось деякі поради страждає від нерішучості чоловічій половині людства. Одразу попереджаємо, що не кожен рада виконаний благородних починань

Іноді ви починаєте відносини з милою дівчиною, але зустрівши з нею трохи часу, не можете зрозуміти, що ж саме в ній так вас зачепило, що все навколо вже почали вважати вас парою.

При цьому дратують відносини тільки вас - самій дівчині поки невтямки, що вона не буде ні дамою серця, ні подругою. Зрозуміло, що пора закінчувати, але як це зробити швидко і з невеликими втратами?

Самий порядна, але не найприємніший спосіб - розповісти все, як є. По крайней мере, можна сподіватися, що ваша майже колишня обраниця виявиться людиною розумною, і не буде влаштовувати істерик. До речі, ви зможете не впустити власну гідність ні в її очах, ні в своїх. Чесність жорстока і немилосердна, але зате цілком благородна.

Ось деякі поради страждає від нерішучості чоловічій половині людства. Одразу попереджаємо, що не кожен рада виконаний благородних починань, але на дворі двадцять перше століття, а тому дозволене і недозволене в з'ясування стосунків кожен буде визначати виходячи з власного виховання.

Імітація відстороненості. Вам все одно, і ви не повинні проявляти ніякого інтересу до дівчини. Чи не дзвоніть, не зустрічайтеся, а якщо вже дама мала нахабство вас відвідати, надайте найхолодніший прийом. Багато дівчат чудово розуміють, що до чого, тому що самі не раз користувалися цим способом з набридли шанувальниками.

Помічайте все недоліки, і не важливо, чого вони стосуються - зовнішності або поведінки.

Якнайбільше сперечайтеся, відстоюйте тільки свою точку зору, і ні в якому разі не йдіть на компроміси, навіть якщо зовсім не мають рації.

Захоплюйтеся всіма жінками навколо, при цьому не кажіть ніяких компліментів дівчині, від якої хочете позбутися.

Станьте занудою, захоплюючись нецікавим переказом звичайних банальностей, частіше зачіпайте нелюбимі і незрозумілі їй теми.

Запізнюйтесь на зустріч з нею. Регулярно і довго змушуйте дівчину чекати, не називаючи певних причин такої непунктуальність.

Ідіть в підпіллі. Надовго, так, щоб до вас не можна було додзвонитися або приїхати. І ні в якому разі не кажіть, що ви робили і де були.

Фліртуйте з її подругами у неї на очах.

Розмовляючи по телефону, обов'язково йдіть в іншу кімнату і закривайте двері. На питання: "хто дзвонив?" відповідайте, що колега, таким тоном, щоб вона почала сумніватися.

Проявляйте жадібність. Ніяких покупок, подарунків і походів в ресторан.

Посварився з її близькими, неважливо з ким - батьками або подругами. У будь-якому випадку, це дуже ефективний спосіб розриву відносин.

Попросіть свого друга відправити вам компрометує SMS в той момент, коли ви з дівчиною.

Попросіться у довготермінове відрядження на роботі. Багато дівчат не переносять відносин на відстані.

Відмовляйтеся від сексу з нею під різними відмовками. Чим дурніші будуть відмовки, тим краще.

На робочому столі комп'ютера повинні бути тільки голі красуні. Те ж саме і з телефоном.

Вимажьте свою сорочку помадою, обвішаний жіночими волоссям і надушитеся жіночої туалетною водою. Під час з'ясування відносин навіть і не пробуйте виглядати винуватим - все, що ви робите, ви робите з метою розлучитися, а не миритися.

І останнє - спробуйте зайнятися з нею сексом з самим відстороненим і бридливим видом, на який ви здатні. Красивим розставання не назвеш, зате спосіб діє практично безвідмовно.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю