Усі новини

Що таке закоханість і як вона проявляється?

Що таке закоханість і як вона проявляється?

Закоханість завжди з'являється несподівано, так само несподівано вона може і пропасти. Це трапляється подібно удару блискавки - ніколи невідомо, куди вона вдарить

Хвиля закоханості вже накрила з головою, а знайомство з об'єктом жадання до сих пір ще не відбулося? Напевно, все люди не один раз стикалися з подібною ситуацією. Що ж таке закоханість? На це питання багато хто намагався дати відповідь, але поки безрезультатно. Ніхто не знає що це, але може зрозуміти і відчути її прихід. Закоханість завжди з'являється несподівано, так само несподівано вона може і пропасти. Це трапляється подібно удару блискавки - ніколи невідомо, куди вона вдарить.

Чому люди закохуються?

Не можна підготуватися до зустрічі з таким чудовим явищем, як закоханість. Як кажуть, любов Подих зими, коли її зовсім не чекаєш. Визначальним критерієм є схожість. У ролі обраниці чоловіки виступає жінка, як правило, рівна за освітою, рівнем інтелекту, соціальним станом, якимось певним рисам характеру. Коли на прикметі з'являється потенційна кандидатка, головний мозок автоматично починає оцінювати її по перерахованим вище параметрам. Людині властиво шукати другу половинку, яка трохи краще за нього, красивіша, яскравіша, і це «більш» може повторюватися постійно. Створюється враження, що закоханість придумали для того, щоб утримати людей від постійної зміни партнерів.

Закоханість як стан свідомості

За зовнішніми ознаками закоханість трохи схожа на нервовий розлад. Постійні дзвінки телефону або в двері, звуки прийнятого повідомлення змушують підстрибувати на місці в надії, що це саме улюблена турбується або просто хоче дізнатися, як справи. Причиною закоханості є біохімічні процеси, чинити опір яким практично марно. У закоханих виробляється гормон дофамін, тому відчуваються постійні припливи енергії, з'являється натхнення і сили. Однак, крім цього, виникає почуття тривоги, так як в організмі утворюється багато адреналіну. Підвищене серцебиття і тремтіння в колінах побачивши улюблену або при отриманні будь-яких звісток про неї так само обумовлені виробленням цього гормону. Закохані стають більш балакучими, з полюванням всім все розповідають і безпричинно посміхаються.

Ознаки закоханості

Багато ознак закоханості мають загальні характеристики, а деякі визначаються відповідно до суто індивідуальними ознаками, які включають в себе вік, стать і характер окремої людини. Іноді можна помилитися і прийняти за закоханість щось швидкоплинне, наприклад, легкий флірт. Основною ознакою закоханості є прискорене серцебиття. По тілу постійно пробігають мурашки, а долоні пітніють. При вигляді об'єкта обожнювання починається тремтіння в кінцівках, і може кидати то в жар, то в холод. Всі почуття загострюються, і пропадає апетит. З'являється відчуття польоту і дивне помутніння розуму. Також слід звернути увагу на повну відсутність концентрації. Хочеться весь час співати, танцювати, робити щось незвичайне, може навіть перевернути гори. З'являється безсоння, яка ніяк не позначається на працездатності, так як немає почуття втоми. Список можна продовжувати до нескінченності. Багато в чому ознаки прояву закоханості індивідуальні.

Хімія закоханості

Давно доведено, що виникнення закоханості пов'язане з різними хімічними процесами, що відбуваються в головному мозку. Закоханість багато в чому пояснюється активною роботою нервових клітин і закінчень. Людський мозок виробляє певні хімічні речовини, які називаються амфетаминами і впливають на нервову систему, надаючи стимулюючу дію, а, отже, активують різні життєві процеси.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю