Усі новини

Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки - любові

Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки - любові

Жінки - істоти загадкові, які часом і самі не знають, чого хочуть. Чи варто дивуватися тому, як несолодко іноді доводиться чоловікам, особливо коли мова заходить про інтимні стосунки?

Жінки - істоти загадкові, які часом і самі не знають, чого хочуть. Чи варто дивуватися тому, як несолодко іноді доводиться чоловікам, особливо коли мова заходить про інтимні стосунки?

Чи хочуть жінки від сексу того ж самого, що і чоловіки?

Він хоче:

- щоб жінка якомога частіше погоджувалася на секс;

- щоб жінка провокувала чоловіка і була ініціатором;

- щоб вона любила секс і не соромилася це демонструвати;

- щоб на неї було приємно дивитися під час занять любов'ю.

Вона хоче:

- відчути себе коханою, бажаною і захищеною;

- переконатися, що чоловік з нею ніжний, що він готовий балувати і пестити її;

- торкатися до свого чоловіка як можна частіше;

- відчути себе єдиною і найпривабливішою;

- говорити з ним про свої почуття і переживання.

У наявності - конфлікт інтересів. Що з цим робити? Нічого - просто прийняти як даність і спробувати хоча б зрідка дивитися на ситуацію очима протилежного боку.

Чому розумним жінкам не щастить у коханні?

Сумно, але факт - чим вище інтелект жінки, тим важче їй знайти щастя в особистому житті. Вся справа в тому, що досягли успіху в кар'єрі жінки, які фінансово ні від кого не залежать, набагато менш терпимі до недоліків своїх благовірних. Тому з такими жінками чоловікам, якщо вони не відповідають статусом і становищем, буде дуже нелегко.

Цікаве спостереження: інтелектуалки занадто багато часу витрачають на аналіз відносин, замість того щоб зануритися у вир пристрасті з головою. Розсудливість - це, звичайно, добре. Але дуже часто воно гасить емоції. З такими жінками ніколи не буває по-справжньому тепло - чоловіки це знають дуже добре.

Чому жінкам так подобається, коли до них торкаються?

На тілі жінки знаходиться більше 10000 відчутних рецепторів. Чоловіки в цьому відношенні обділені: таких рецепторів у них лише близько 3000.

Природа розпорядилася так неспроста: ця чутливість допомагає жінкам краще розуміти емоції і стан дітей. І саме з цієї причини жінки так люблять дотики і ласки.

Обніматися, триматися за руки, доторкатися до партнера, гладити його - все це робить жінку по-справжньому щасливою. На стадії залицяння всі чоловіки охоче йдуть на подібні сексуальних дотику - ймовірно, тому, що знають, що таким чином найпростіше схилити жінку до сексу.

Чому жінок буває відсутній вигляд під час сексу?

«Моя дружина завжди регоче під час сексу - що б вона не читала» - в цьому жарті є частка правди. Якщо під час занять любов'ю чоловік стає сліпий і глухий до зовнішнього світу, то жінку дивним чином раптом починають хвилювати вчинені дрібниці: занадто темно, занадто шумно, мало повітря, діти ще не заснули і так до нескінченності.

Чи треба говорити, наскільки це може дратувати чоловіків! Проте цьому є пояснення. Уявіть собі пару первісних людей, цілком зосередилися на сексі. Ними з легкістю б пообідав будь-який хижак! Тому хтось повинен бути завжди насторожі. Хто? Та той, чий мозок здатний справлятися з кількома завданнями одночасно. Вгадайте, хто це?

Як зробити так, щоб жінки хотіли сексу частіше?

Всі чоловіки світу в один голос скаржаться на те, що жінки вкрай рідко бувають ініціаторами сексу. Можна говорити своєму чоловікові слова любові, готувати його улюблену їжу і прасувати сорочки, проте справжнім вираженням любові для нього стане готовність до сексу.

Страшно подумати, що стало б з людством, якщо жінки хотіли б сексу так само часто, як його хочуть чоловіки. Вони б ніколи не змогли зосередитися на турботі і вихованні дітей і ходили б постійно вагітними.

І сьогодні багато представників сильної статі впевнені в тому, що вимагати сексу - це їхнє святе право. Але сучасні жінки цю точку зору не поділяють. І чим більше чоловік наполягає, тим менше у нього шансів отримати те, що він хоче.

Однак існують більш тонкі підходи, і чоловікам варто було б їх освоїти. Для жінки любовна гра - це, перш за все емоції, можливість відчути себе бажаною і коханою.

Більшість чоловіків не розуміє, що куди більше, ніж ерегований пеніс, жінок збуджує вид дружина, миючого посуд, що годує дітей або складати білизну в пральну машину. Все це викликає у жінок сильний приплив ніжності: чоловік, який готує вечерю або вигулює собаку, - кращий афродизіак.

Між домашньою роботою і сексом існує найтісніший зв'язок: коли на жінці величезний вантаж турбот і на роботі, і вдома, а чоловік при цьому ще й вимагає уваги, то секс стає для неї ще однієї утомливо обов'язком.

Чоловічий і жіночий мозок влаштований зовсім по-різному. Може бути, тому жінки так часто звинувачують чоловіків у черствості і егоїзмі, а чоловіки жінок - у зайвому манірності і нещирості? Але ідеальна сексуальна життя складається тоді, коли партнери не засуджують потреби один одного, а приймають їх і прагнуть задовольнити.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю