Усі новини

4 основні жіночі пастки

4 основні жіночі пастки

Без кого нам не прожити і дня? Хто на світі всіх миліше? А хто є часом винуватицею всіх наших бід? Чи є хтось підступніше і рідніше одночасно? Хто залишається непереможним, використовуючи свою беззахисність? Звичайно, жінки

Без кого нам не прожити і дня? Хто на світі всіх миліше? А хто є часом винуватицею всіх наших бід? Чи є хтось підступніше і рідніше одночасно? Хто залишається непереможним, використовуючи свою беззахисність? Звичайно, жінки.

І ми, як двієчники, постійно потрапляємо в майстерно розставлені ними мережі, а якщо вдається уникнути цих пут, - то можна зі стовідсотковою впевненістю очікувати від них заплутаних багатоходових комбінацій, підсумок яких для нас, чоловіків, спочатку очевидний: знову попалися!

Уникнути всіх жіночих пасток так само нереально, як зіграти в футбол на мінному полі без всяких наслідків для здоров'я. Але найпоширеніші з них, від яких хоч на час можна ухилитися, тим самим продовживши гармонію у відносинах, - зібрані нижче. Користуйтеся!

Перша пастка

"Навіщо, скажи, ти даруєш

Духи мені і квіти?

Адже кращий мій подарочек-

. Це ТИ! "

Вона закликає нічого не дарувати їй на день народження, міжнародний жіночий день, свято святого Валентина і навіть на річницю знайомства? Ти приймаєш це за вираз безкорисливості в ваших стосунках. Ти так переймаєшся її любов'ю, що готовий покласти до її ніг весь Всесвіт! І безліч інших подарунків! АЛЕ!

Якщо ти зробиш це, - то тим самим (на її думку) даси зрозуміти, що не прислухаєшся до її словам. Ну а якщо наважишся надійти в повній відповідності з проханнями улюбленої, то опинишся товстошкірим скнарою, який не знайшов часу навіть для покупки якоїсь золотої дрібнички!

Як уникнути? З двох зол вибирай менше (а точніше те, що подорожче). У нашому випадку, - подарунок, перед яким їй не встояти!

Друга пастка

"Якщо ми одна сім'я,

Не потрібні тобі друзі!" [/b]

Знайома ситуація? Твій кращий друг, над помірними непристойностями якого ви ухохативалісь, перебуваючи на стадії первісної закоханості, тепер не особливо шанують твоєю другою половиною.

"Тобі не здається, що він став надто вульгарним, цинічним і взагалі не вважає нас, жінок, за людей?" Не дай боже встати тобі на захист моральних якостей товариша, проявляючи тверду чоловічу солідарність! Далі єдиною мішенню для критики будеш ти, бо, як відомо, "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти"

[b] Як уникнути? Потренуйся перед дзеркалом в створенні скорботного виразу обличчя. Потім підготуй мова зразкового змісту: "Знаєш, ми з ним неодноразово говорили на підняті тобою теми, і він завжди погоджувався, коли в дискусії я йому приводив твої аргументи.

До речі, він сказав по секрету, що якби зустрів таку як ти, він би не роздумуючи І взагалі ми для нього авторитети. ти, дорога, особливо! " В результаті, в залежності від твоїх акторських здібностей, ти, можливо, зможеш навіть відпрошуватися на нічні посиденьки "до одного, для якого ти, рідна, - безперечний авторитет".

Третя пастка

"Ти прекрасна, спору нет" -

Ось звичайний моя відповідь!

Ніколи! Ніколи не погоджуйся відповідати на її провокаційні питання з приводу повноти і недостатньою стрункості фігури, які вона помітила, прогулюючись перед дзеркалом! Не дай втягнути себе в дискусію про можливу дієті! Почувши твої рекомендації, вона може з легкістю позбавити тебе "солоденького" на вечерю або секс-десерту перед сном, влаштувавши скандал і жовчної з'ясовуючи, де у неї ти помітив складочки.

Як уникнути? На обличчі зображуй здивування, що межує з дебілізмом. Очі на викотив, рот розкритий, мова незв'язна. Всім своїм виглядом покажи, що міг припустити все, що завгодно, але таке Так як у такій субтильний тростиночка знайшлися сили вимовити подібне?

Четверта пастка

«У ліжку, - знаєте ви самі,

Чоловік любить і очима! »

Коли після всього успішно сталося, ти з нею лежиш на зім'ятих простирадлах в напівсонному випотрошених стані, її тягне на відверті розмови. «А ЯК тобі подобається більше? Що ти зараз хочеш? "- запитає вона запобігливо. Не ведісь.

Не здумай сказати, що порядком зголоднів і, зізнатися, сьогодні відчув всю пишноту, примостившись ззаду!" Ах, я у тебе десь між новинами і вечерею ! І кого ж ти там собі уявляв, коли мене Не здивуюся, що цю кобилу з твого офісу! "

Як уникнути? Задумайся так глибоко, як дозволяють тобі твої таланти. Витримай паузу. Відповідай глибокодумно: "Знаєш, я хочу тебе всю Бачити Відчувати Любити!" Подіяло? Удачі!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю