Усі новини

Якою має бути ідеальна жінка?

Якою має бути ідеальна жінка?

Не тільки жінки прагнуть знайти ідеального чоловіка, але і сильна половина людства хоче, щоб поряд з ними була ідеальна жінка. Так хто ж вона така - ідеальна жінка?

Не тільки жінки прагнуть знайти ідеального чоловіка, але і сильна половина людства хоче, щоб поряд з ними була ідеальна жінка. Так хто ж вона така - ідеальна жінка?

Роби мене краще!

Ідеальна жінка - це та жінка, яка буде необхідна чоловікові всю його життя, «друга половинка», яка ідеально підходить саме йому. І у неї повинно бути кілька відмінних якостей, які можуть при поверхневому спілкуванні не проявитися, але при ближчому знайомстві змусити звернути на себе увагу. І якості, які повинні звернути на себе увагу чоловіка, на думку самих чоловіків такі: вона повинна бути ідеальна! І першим необхідною якістю є те, що вона змушує чоловіка вдосконалюватися, свідомо чи несвідомо. Тобто в її компанії чоловіка пріосанівается, намагаються здаватися краще, ніж вони є насправді, бути ввічливі і обаятельнее. Для цього жінка рідко робить щось свідомо, що-небудь говорить або про що-небудь натякає. Все відбувається якось само собою.

Безмежна любов

Другим якістю, яке має бути в жінці, це її любов до нього. Для чоловіків щирі почуття також важливі, як і для слабкої статі. Вони будуть шукати саме ту людину, яка буде любити його, ту другу половинку, яка залишиться з чоловіком на все його життя. Причому любов повинна бути не за будь-які якості або матеріальні блага, а просто за те, що ця людина є поруч. За дівчині це дуже видно, за манерою її спілкування, з поведінки, навіть по ході. Ідеальна жінка повинна жити із близькими чоловікові людьми - рідними і друзями. Причому ладити не поверхово - допомогти що-небудь приготувати або поговорити з молодшою ​​сестрою, але дійсно отримувати задоволення від такого спілкування. Вона прагне краще пізнати тих людей, які важливі її коханому.

Проблеми і сльози - шлях до подразнення

Чоловіків вкрай дратують постійні скарги жінки на проблеми. І тому ідеальна жінка не повинна постійно скаржитися, Кукса, дратуючи знаходиться поруч чоловіка. Всі її поведінку підкреслює ненавмисно мужність чоловіка. В її присутності він хоче бути краще, справжнім чоловіком. Чоловіки терпіти не можуть, коли поведінка жінки ставить під сумнів його мужність, адже горде звання «підкаблучника» залишить у нього на душі величезний питання про те, чи правда жінка любить його, а друзі поважають, через що руйнувалися багато шлюбів. Розумна жінка не буде наполягати на чомусь, що чоловікові зовсім не подобається, вона підлаштується під ситуацію, приготує щось смачненьке, коли він несподівано прийде додому з натовпом колег. А чи не буде скривджено замикатися в кімнаті.

Повага і вміння вислухати

Жінка повинна поважати чоловіка поруч з собою. Повага для чоловіка - це наріжний камінь всього його поведінки, мета життя, заради якої чоловік і намагається домогтися високого становища і матеріального благополуччя. Повага передбачає вміння слухати і вислуховувати, навіть якщо жінка може бути не згодна з такою думкою. Переваг чоловіки вона занижувати не буде, критикуючи його позицію, просто тактовно покаже свою думку, не пропонуючи замінити чоловікові його думку на дане. Це має на увазі, що жінка буде розумною, а не стереотипом, з якого пишуться анекдоти про пустоголових блондинок. Чоловікам потрібно, щоб їх половина мала свою думку, могла підтримати бесіду, посміхнутися тоді, коли дійсно їй цього хочеться, а не весь час розмови.

Неповторність вигляду

І, звичайно ж, жінка повинна бути стильною, красивою, сексуальною. Це залежить не тільки від її зовнішнього вигляду, а від того, наскільки жінка вміє доглядати за собою, стильно одягатися, але при цьому бути привабливою. Головне достоїнство ідеальної жінки - її мінливість. У ній в одній втілені всі жінки, її хочеться бачити поруч із собою, завойовувати таку чудову жінку, бути поруч з нею щасливим.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю