Усі новини

Таємниця Казанови

Таємниця Казанови

Психологи стверджують, що ціла третина всього населення нашої планети відчуває панічний страх не те що шлюбу, а навіть більш-менш міцних зв'язків

Скільки чоловіків готові на все, аби уникнути законного шлюбу. Чому ж для них штамп в паспорті такий страшний?

Психологи стверджують, що ціла третина всього населення нашої планети відчуває панічний страх не те що шлюбу, а навіть більш-менш міцних зв'язків. Це відноситься як до жінок, так і до чоловіків. Сексологія ставить їм діагноз - інтимофобія.

Але ж цього самого інтиму у них в житті хоч відбавляй, як вони можуть його боятися?

Справа тут в іншому. Під інтимофобією розуміється страх отримати емоційну залежність від інших людей. Інтимофоби довгий час не відчувають ні найменшої потреби в створенні сім'ї, вважають за краще одноденні численні романи.

Діагноз існує. А чи є такий біль? Психологи схиляються до іншого варіанту. Інтимофобію якомога швидше описати як якусь особливість людського характеру, що йде з глибини інстинкту самозбереження. Негатив виливається на интимофобов через те, що суспільство така позиція мало влаштовує.

Будь-які відносини інтимофоба тривають рівно до тих пір, поки він не відчує, що прив'язується до людини. Як тільки цей момент настане, відносини будуть розірвані, якими б прекрасними вони не були.

Звичайно, інтимофобію не можна назвати хворобою. Але її коріння простежуються, і родом вони з дитинства. Так, серед интимофобов дуже багато тих, хто виріс без батька, або виховувався в родині, де домінуюча позиція була у матері, а батько був, як би ущемленими. Сильна і владна мати накладає відбиток в дитячу психіку, в ній формує установка на надмірну цінність своєї волі.

Треба сказати, що інтимофоби і в дружбі не терплять тісній прив'язаності. Все їхнє оточення складається лише з приятелів, знайомих. А ось знайти близького друга їм практично неможливо.

У деяких випадках вже дорослий чоловік з усталеною психікою раптом виявляється в стані интимофобов. Наприклад, це може статися в разі зради і догляду гаряче любимої ним жінки. Страх пережити ще один такий момент в житті не дозволяє жодної представниці прекрасної статі зайняти гідне місце в його житті.

Виходить, що всі хвалені казанови - це не щасливі люди і чудові коханці, а всього лише жертви, причому жертви власного ж підсвідомості!

У житті інтимофоби вельми товариські, цікаві люди. Зазвичай завдяки численним романам швидко просуваються по кар'єрних сходах. Пристрасть до емоцій, які їм дають любовні романи, вони вже не можуть зупинитися.

Підводячи підсумки, відзначимо, що інтимофоби тільки здаються успішними, вільними людьми. Більшість з них усвідомлюють свою самотність. Рано чи пізно вони починають шкодувати про втрачені можливості, самотність вже не радує, а лякає. Але всьому свій час, а вони його витратили даремно.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю