» » » Чоловічі таємниці: в яких випадках варто тримати язик за зубами?
Усі новини

Чоловічі таємниці: в яких випадках варто тримати язик за зубами?

Чоловічі таємниці: в яких випадках варто тримати язик за зубами?

Відвертість у відносинах - це прекрасно. Але є речі, яке краще все-таки приховати від вашої подруги, щоб уникнути конфліктів

Відвертість у відносинах - це прекрасно. Але є речі, яке краще все-таки приховати від вашої подруги, щоб уникнути конфліктів.

Ваш обман

Навіть якщо брехня була на благо, краще ніколи не говорите про неї. Сказавши, ви можете назавжди втратити довіру.

Секрети бізнесу

Не варто розкривати своєї супутниці всі секрети своєї кар'єри. Навіщо їй в деталях знати, як саме ви робите гроші? Нехай ваші секрети фірми залишаться при вас як якась загадка успішності.

Сімейні таємниці

Яке значення має для ваших особистих відносин давній конфлікт вашої бабусі і тітки? Ваша розповідь тільки втомить дівчину.

Про вашому ідеал жінки

Розповідаючи їй про те, що вам подобаються пишногруді блондинки з ногами від вух, ви ризикуєте сильно образити жінку. Особливо якщо вона при цьому мініатюрна брюнетка.

Про ваших промахах

Можливо, вам і вашим друзям здається смішним ваша помилка на випускному іспиті, але для жінки навіть така дрібниця може назавжди стати штампом «Невдаха» у вас на лобі. І навряд чи вона довго втримається поруч з вами.

Список колишніх подруг

Якщо ви мали таку дурну звичку, як складати список дівчат, яких вже охмурили, краще сховайте все це подалі. Якщо вона це знайде - все пропало.

Порнографічна продукція

Багато жінок вважають порнографічні журнали і касети продукцією тільки для збоченців. Вам буде важко відновити довіру, якщо таке чтиво або кіно буде знайдено.

Гроші

Перший час не розповідайте новій подрузі, скільки ви отримуєте. Гроші відіграють негативну роль - їх кількість може зробити вас в її очах майже бомжем або ж власником вілли на Канарах. Дайте їй можливість полюбити вас просто так.

Секрети ваших друзів

Якщо один поділився з вами секретом, то будьте ласкаві зберігати таємницю і не обговорювати її ні з ким, навіть з вашої дамою. До того ж, вона точно не буде до вас ставитися краще, знаючи, що ви не вмієте тримати язика за зубами.

Життєвий досвід

Навіть якщо у вас за плечима багато років, насичені різними подіями, які не завантажуйте своїми знаннями жінку. В іншому випадку вас просто вважатимуть занудним старим.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю