Усі новини

17 причин дисгармонії в стосунках

17 причин дисгармонії в стосунках

Навіть у подружжя, які прожили пліч-о-пліч років 15 і, здавалося б, знають один про одного все, в ліжку все може бути далеко не так гладко. Через що виникають інтимні проблеми між чоловіком і дружиною і як їх вирішувати?

Навіть у подружжя, які прожили пліч-о-пліч років 15 і, здавалося б, знають один про одного все, в ліжку все може бути далеко не так гладко.

Через що виникають інтимні проблеми між чоловіком і дружиною і як їх вирішувати? Про це розповімо в даній статті.

Причина 1. Відсутність почуттів

Всупереч поширеній стереотипу, ніби «більшості чоловіків все одно, з ким», емоційна складова вкрай важлива для здорових статевих відносин між подружжям. Більшість жінок взагалі не можуть отримати сексуального задоволення без відчуття любові і «кохана»; а чоловік, в свою чергу, відчувши відсутність інтересу з її боку, буде шукати задоволення свого его в чужому ліжку.

Причина 2. Сексуальний егоїзм

Один з партнерів (найчастіше це чоловік) є типовим «сексуальним споживачем», сексуальним егоїстом і не піклується про відчуття другого партнера.

Причина 3. Розбіжність анатомічних параметрів

Якщо пеніс чоловіка набагато довше вагіни партнерки, можуть виникнути деякі проблеми. Наприклад, жінці може бути боляче під час статевого акту, а при інтенсивних фрикциях можуть бути розриви в області заднього склепіння піхви.

Рішення

Якщо партнери - сексуально грамотні люди, все далеко не так фатально. Є певні пози, які дозволяють коригувати розбіжність анатомічних параметрів статевих органів.

Причина 4. «Сексуальна безграмотність»

Незнання ерогенних зон, невміле поводження в ліжку одного з партнерів.

Причина 5. Сексуальні дисфункції

У чоловіків - еректильна дисфункція, у жінок - аноргазмія, тобто відсутність оргазму. Найчастіше подружжя бояться зізнатися один одному в подібних труднощі і вибирають саму невірну модель поведінки - замовчування.

Рішення

Причини дисфункцій можуть бути самими різними - від депресії до проблем з кровоносною системою. Докопатися до суті і усунути проблему може тільки кваліфікований фахівець, причому шанс на успіх досить великий. По крайней мере, як кажуть урологи, близько 85-90% випадків чоловічих дисфункцій можна вилікувати.

Причина 6. Молодо - зелено

Попросту кажучи, вони ще «не дозріли» для повноцінного сексу - наприклад, їм всього по 16-17 років. Хлопці поспішили - а в результаті, невдалий перший досвід і, можливо, психологічні проблеми в майбутньому.

Причина 7. Перша невдача

Якщо перший сексуальний досвід був невдалим (дівчата часто відчувають сильний біль або психологічний дискомфорт, коли, наприклад, погоджуються на статевий контакт не за бажанням, а під тиском хлопця), це могло відкластися в підсвідомості і впливати на всю подальшу статеве життя

Причина 8. Фобії, комплекси

Нав'язливі страхи перед болем, наготою, фізичним контактом і т.д. Подібні проблеми повинен вирішувати психолог.

Причина 9. А раптом не вийде?

Одна з найпоширеніших нав'язливих фобій у чоловіків - підсвідоме очікування невдачі ще до інтимної близькості. Як не дивно, коли все-таки «доходить до справи», фіаско йому забезпечено, тому що чоловік вже «запрограмував себе на провал.

Причина 10. Розбіжність статевої конституції

Статева конституція - це, кажучи простими словами, потреба людини в сексі. Статева конституція буває сильної, середньої і слабкою. Залежить від багатьох параметрів. Якщо статева конституція партнерів збігається - це ідеальний варіант. Але якщо партнери різко розрізняються по статевої конституції, наприклад, у нього сильна, а у неї слабка, ось тоді виникають конфлікти, які в просторіччі іменуються «сексуальної несумісністю». Однак завжди можна знайти компроміс.

Рішення

Хоча статева конституція - якість вроджене, при бажанні цілком можна підлаштуватися один під одного.

Можна змінити свої сексуальні потреби за допомогою гормонотерапії (але тільки під патронажем лікаря!), Якщо гормонів недостатньо. Крім цього, жінка може стати більш сексуальною, більш чуттєвою за допомогою тренування інтимних м'язів (це називається вумбілдінг). Також, і чоловіки, і жінки можуть мати більш якісні сексуальні відносини, якщо будуть знати все ерогенні зони партнера і навчаться правильно їх стимулювати. Чоловік навіть зі слабкою статевою конституцією може стати відмінним сексуальним партнером для жінки з сильною статевою конституцією, якщо буде приділяти належну увагу еротичної прелюдії. А деяким жінкам, навпаки, потрібен секс без всяких прелюдій.

Причина 11. Тимчасові «неполадки»

Наприклад, гормональні коливання у жінок: ПМС і інші. Також придушувати бажання можуть синдром хронічної втоми, депресія, апатія та інші психічні порушення; а багато захворювань, не пов'язані безпосередньо з сексуальною дисфункцією, можуть супроводжуватися зниженим рівнем серотоніну, який називають «гормоном задоволення». Звідси - немає інтересу до статевих стосунків.

Причина 12. Психологічні проблеми

Якщо подружжя не знаходять спільної мови, часто сваряться, це позначається і на сексуальних відносинах.

Причина 13. Латентний гомосексуалізм

Один з подружжя може не усвідомлювати (або не визнавати) свою гомосексуальність і не практикувати гомосексуальні контакти; при цьому гетеросексуальні контакти не дають йому задоволення.

Причина 14. Святенницьке виховання одного з партнерів

У дівчат, які отримали суворе виховання, може бути таке явище, яке називається затримкою психосексуального розвитку. Це означає, що лібідо (статевий потяг) не досягло своєї завершальної стадії. А коли рівень лібідо низький, це завжди відбивається на взаєминах з протилежною статтю.

Причина 15. Розбіжність біоритмів

Він - жайворонок, вона - сова; тому, коли він з ранку забирається до неї під ковдру і починає ніжно цілувати в шию - вона тільки дратується, відмахується і вимагає дати їй поспати.

Причина 16. Приховане огиду

У термінах сексології це називається сексуальної аверсі. Говорячи простіше, це відраза до протилежної статі і відраза до сексу з ним. Причини різні: розчарування, якісь негарні вчинки, зрада, зрада, а також неохайність і неприємний запах. Буває так, що першопричина відсувається на другий план, а на перший план виступає огиду. У таких ситуаціях відносини погіршуються. Тим більше, коли є можливість порівнювати з іншим чоловіком або іншою жінкою. Але буває і так, що після своєї зради жінка або чоловік шукають самовиправдання і в усьому звинувачують подружжя.

Причина 17. Їй просто не хочеться

Сексуальність чоловіків і жінок розрізняється. Жінки в цілому хочуть сексу набагато рідше, ніж чоловіки, і часто погоджуються через силу, просто щоб поступитися.

Рішення

Якщо жінка буде переступати через себе і погоджуватися, в майбутньому може розвинутися той самий огиду - або до сексу, або конкретно до чоловіка. Якщо ж буде постійно відмовляти під всякими неіснуючими приводами - «болить голова», «втомилася на роботі», «ці дні» - напевно, образить чоловіка і відштовхне його.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю