Усі новини

Чоловіча сексуальна сила і енергія

Чоловіча сексуальна сила і енергія

Головне щоб ваші думки не були стандартними. Краще, щоб ваші думки не підпорядковувалися ніяким стереотипам, адже в іншому випадку рано чи пізно вашому партнерові просто набридне таке сталість

Ось уявіть, живе собі молода людина ефектній зовнішності. І в один «прекрасний» момент він раптом почав відчувати, що в ліжку він абсолютно не такий сильний, як йому здавалося, і як думала його партнерка. Так як же так вийшло? В даному випадку медицина взагалі не має до даного питання відносини.

У тому випадку, якщо у чоловіка є які-небудь істотні відхилення по медичній частині, то ними повинні займатися фахівці в це області. Але статистика стверджує, що в 90% випадків ніяких проблем такого типу немає, а проблеми, все ж, виникають.

Якщо людина починає зосереджувати свою увагу виключно на проблемах, розташованих нижче пояса, то весь його енергетичний обмін з космосом практично припиняється, так що рано чи пізно сексуальне життя чоловіка стане дуже проблемною.

Якщо розглядати це питання з езотеричної точки зору, то з'ясовується, що східні мудреці мають значно більшим запасом сексуальної сили, ніж ті ж атлети, котрі розробили всі групи м'язів. А все тому, що східний мудрець завжди розмірковує про Високі матерії і Вищому призначення, і, відповідно, генерує і накопичує в собі енергії життєвої сили. Він практично безперервно отримує цю силу з космосу, і в залежності від необхідності і бажань людини, сила розподіляється по всім його енергетичним центрам.

Зазвичай мудреців дуже рідко цікавлять питання сексу. Але якщо раптом вони, все ж, вирішать зійти до плотських утіх, то, без всяких сумнівів, зможуть осоромити статевих «гігантів», адже внутрішній вогонь мудреців горить постійно і дуже яскраво. Якщо ви заглянете в історичні хроніки, то віднімаєте в них, що відомий всьому світу Казанова був виключно розумний. Він мав уявлення про багатьох премудрості, якими славився його вік, і завжди намагався поділитися власним інтелектуальним багатством з жінками, яких він удостоював честі перебувати поруч з собою.

Величезною помилкою з вашого боку вважати, що якщо людина розвиває свою фізичну силу, то розвивається і його сексуальна сила.

Зовсім не обов'язково стає статевим гігантом, якому для отримання задоволення потрібно протягом декількох годин займатися сексом. Для таких чоловіків і жінок сексуальне життя ускладнюється за рахунок того, що у них вибір партнерів істотно обмежений. Так що не варто комплексувати щодо того, що у вас і час, і розміри мають середньостатистичні показники. Головне щоб ваші думки не були стандартними. Краще, щоб ваші думки не підпорядковувалися ніяким стереотипам, адже в іншому випадку рано чи пізно вашому партнерові просто набридне таке сталість.

Для того щоб отримувати потоки енергії з космосу, вам доведеться для початку як слід поміркувати про сенс буття і сенс життя. Знання, які ви можете отримати, будуть впливати вас і ваш стан в позитивному ключі.

Не варто забувати і про те, яку силу має сексуальна прелюдія. Саме в цей момент між чоловіком і жінкою відбувається обмін енергетичними потоками величезної сили. А акт злиття є всього лише фіналом. Напевно, не дарма китайські даоси радили чоловікам утримуватися від сім'явиверження. І якщо чоловік зможе навчити цьому, то він дуже різко помолодшає, а життя його буде значно довше, ніж життя звичайного смертного. Але, звичайно ж, ні в якому разі не потрібно навчатися таких прийомів самостійно, так як вчення Даоса вважається особливою філософією життя. В даному випадку ми просто намагаємося пояснити вам, що ваша сексуальна сила повинна повністю гармоніювати з вашим інтелектом і духовністю.

Тільки не варто кидатися в крайності, запевняючи самого себе, що такий інтелектуальний сексуальний чоловік не повинен розмінюватися на простих смертних жінок, і йому потрібно шукати якихось примарних фей. Просто дайте волю уяві, і знайдіть не менше сексуальну жінку, чия внутрішня сила анітрохи не поступається вашої.

Варто взяти до уваги і те, що одночасно з інтелектом має розвиватися і уяву, рівень якого повинен відповідати сексуальну силу.

Згадайте, адже хоча б раз ви були захоплені жіночим уявою, яке малювала абсолютно неймовірні еротичні картини, і енергетика якого викликала у вас пекуче сексуальне бажання, навіть з огляду на те, що вас в ці фантазії ніхто не посвячував. Також і жінка може бути захоплена вашою уявою і сексуальними фантазіями, які будуть порушувати її енергетику і сексуальне збудження на підсвідомому рівні.

Якщо жінка не соромиться говорити з чоловіком про свої сексуальні фантазії, то партнер зможе поєднати її і свої фантазії, доставивши, тим самим, собі і своїй партнерці максимально доступне задоволення.

Між еротикою і езотерикою ніколи не було конфліктів відносно один одного. Довести це дуже просто. Досить згадати про те, що в давнину хрест був символом злиття чоловічого начала і жіночого начала.

Так що постарайтеся знаходити собі коханок «з головою», адже ваша сексуальне життя з ними буде набагато більш цікавою та захоплюючою.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю